Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GOD   

1. Wiek: 16

2. E-mail: [email protected]

3. SteamId: STEAM_0:0:71058700

4. Czy byłeś kiedyś adminem? Nie, nie byłem.

5. Witam, mam na imię Patryk. Od razu pisze, nie lubię się rozpisywać. Jestem osobą, która spędza trochę czasu przed komputerem i ma smutne wspaniałe życie. Dlaczego chciałbym być adminem? Ponieważ, chce pomóc na rzecz serwera i nie ukrywam, lubię ten tryb. Wiem, że rekrutacja jest otwarta i ktoś z administratorów zawsze się znajdzie, lecz chciałbym żeby została dana mi szansa. Nie chce mówić jaki to ja jestem świetny, bo pewnie w tym momencie bym się przecenił. Wolę, żeby to gracze ocenili mnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Jestem na TAK! Znam @GOD'a z placyku, graliśmy razem przez dość długi okres czasu, abym mógł stwierdzić, że ów gracz nadaje się na administratora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Jestem na TAK, God ma przegrane ok. 150 godzin (na tym nicku, nie wiem jak na innych), jest pomocny i sądzę że powinien dostać swoją szansę. Poza tym nie zauważyłem żeby trolował czy był nie uprzejmy dla kogokolwiek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KorQi   

Znam god'a z placu zabaw i bardzo ale to bardzo go szanuje.Mozna bylo z nim pogadac czy pozartowac, byl bardzo spokojnym graczem i nigdy nie slyszalem aby kogos obrazal itp.

Kiedys tez wkurzalem go bardzo i za to dostalem muta ale God wiedzial ze to na zarty wiec powiedzial adminowi ze mozna mi darowac.

Jestem na TAK

ps. Sorry za brak polskich znakow, nie dzialaja mi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Jestem na TAK:

-znany gracz

-dużo godzin na serwerze

-używa mikro i pomaga nowym (innym)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Przeglądam sobie forum a tu nagle natrafiam na podanie napisane przez dobrego, miłego, fajnego i ogarniętego gracza który zwie się @GOD. Nie wiem jak się sprawuje na gmodzie ale jako admin i DŁUGO terminowy gracz placu mogę wam powiedzieć o godzie że jest bardzo dobrym graczem. Chętnie pomaga gdy jest potrzebny, donosi do administracji gdy jest potrzeba,

przestrzega regulaminu, ma szacunek do innych graczy, komendy zapewne też zna (jeśli nie to weźmie u mnie praktyki z olx który komendy ulx cs'a i gmoda znam jako iż byłem z przynajmniej 10 razy adminem na mniejszych serwerowniach ;)). Ale dobra słodzenie i słodzenie. Sam czasami rzuci mięsem ale to jedyny jego minus. Osobiście dałbym mu szansę i myślę że administratorzy TTT nie zawiodą się na nim. W sumie jako nowicjusz powinien dostać jakieś rady nie? God god god. Wracaj z adminem bo jak nie do cie odwiedzę.

Ostatecznie jestem na duże TAK!

Pozdrawiam

MeRaX znany i lubiany ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Witam, GOD to świetna osoba. Na serwerze przebywa wystarczająco często i sądzę że gdy zapytamy się czy go znają to większa część odpowie pozytywnie. Patryk również używa mikrofonu do komunikacji co jest chyba jednym z ważniejszych atutów. Nie ma problemu z innymi osobami i świetnie idzie się z nim dogadać. Jeden malutki szczególik to częste nadużywanie wulgaryzmów ale sprawa wyjaśniona pogadałem sobie z nim i wie nad czym musi pracować, a że GOD to osoba inteligentna, zrozumiała wszystko. Z mojej strony to tyle 

jestem jak najbardziej na TAK

PanBananek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rdmuje mnie jihadami, wydaje mi się, że jest dobrym materiałem na operatora. Jestem na tak. całkiem miły gracz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   

Czasami wejdę na ttt i mogę stwierdzić, że God jest miłą oraz pomocną osobą. Wygląda na to, że świetnie dogaduje się z graczami i z administracją oraz często udziela się na voice chat'ie, więc jest rozpoznawalny. Nie będę się rozpisywać, więc Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Hej, przyjmuję Twoje podanie na okres próbny, resztę informacji przekażę za pośrednictwem Steam.

Edytowane przez jakbu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.