Skocz do zawartości
Czuuuux

Wyrzucenie kilku jaily

Rekomendowane odpowiedzi

Czuuuux   

Witam. 

Mam prośbę może by tak usunąć te jaile której nie są grane a wstawić może 2 albo 1 mapę ffa bym był bardzo wdzięczny. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

A co Ci przeszkadza, że nie są grane? Czym więcej map na placyku, tym lepiej (jeśli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi.) A co do map FFA. Remzo kiedyś napisał na forum, że ilość map FFA nie podlega negocjacji. Wtedy na serwerze były 3 mapy FFA, także myślę że tymczasowo są dwie mapy tego typu, ponieważ te nowe, niegrywalne ratsy zostały ostatnio usunięte. Zapewne, jak będą dodawane nowe mapy na serwer, to ilość map FFA zostanie zwiększona do trzech.

Pozdrawiam, Rzuf.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czuuuux   

Ale teraz są 2 mapy i ja proponuje dodanie mapy de_codewise 2 dmą linka jak wrócę ze szkoły 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

ja również jestem za dodaniem jakiejś mapy ffa bo mym zdaniem 2 to zamało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czuuuux   

Ale teraz są 2 mapy i ja proponuje dodanie mapy de_codewise 2 dmą linka jak wrócę ze szkoły 

Ale i tak jaile są wybierane cały czas te same  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
stachu21   

Żeby było sprawiedliwie to też 2 mapy surf, aczkolwiek ffa nie pogardze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czuuuux   

Oczywiście tez moga być surfy tylko nie takie do przechodzenia tylko do zabijania mapy typu surf buck-wild alba surf mai remix

@Rzuf tylko że jaile są cały czas te same wybierane najczęściej jail minecraft wiec po co tyle jaili? Jak są grane cały czas te same nie mówię żeby usunąć wszystkie mapy typu jail??tylko głównie mi chodzi o to żeby dodać jakieś ffa bo po usunieciu ratsow  2004 ever są tylko 2 mapy ffa.

Edytowane przez Czuuuux

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamil///   

Właśnie te mapy na czas powinny być, a combat surfow i tak jest dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czuuuux   

@kamil/// a komu by sie chciało  przechodzić surfy? Na każdym surfie do przechodzenia po 3 rundach jest RTV i mapa jest zmieniana.A poza tym może jest kilku takich graczy którzy chętnie to przejdą ,większość daje RTV bo im się nie chce przechodzić.

Edytowane przez Czuuuux
Zz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   
On 22.11.2017 at 7:39 AM, Czuuuux said:

Mam prośbę może by tak usunąć te jaile

Zostaniemy wtedy z może 5 mapami na krzyż i będziemy grać w to samo w kółko jak głąby.

On 22.11.2017 at 7:39 AM, Czuuuux said:

2 albo 1 mapę ffa

Sam fakt że w ogóle są mapy FFA to już jest niezła kontrowersja bo serwer jest 4fun... czyli powinien stronić od takich map.
Dodatkowo Remzo jasno się wyraził że więcej takich map nie będzie.

On 22.11.2017 at 9:10 AM, Rzuf said:

A co Ci przeszkadza, że nie są grane? Czym więcej map na placyku, tym lepiej

+1, tutaj niestety trzeba tylko zwrócić uwagę że często wpadają na serwer mapy których nie da się przejść/są zbugowane/są mocno słabe - te trzeba wywalać
Reszta to czyste myślenie - więcej map - większa różnorodność - więcej sensu

On 23.11.2017 at 3:55 PM, Czuuuux said:

tylko że jaile są cały czas te same wybierane najczęściej jail minecraft wiec po co tyle jaili?

To wasza sprawa "demokracji" co bierzecie, na serwerze jest na spokojnie z 20 map jail które mają sens i w które warto rotacyjnie grać, to że bierzecie te same mapy w kółko to jest wasz osobisty wybór i usuwanie map nie polepszy sytuacji tylko ją pogorszy.

On 23.11.2017 at 8:04 PM, Czuuuux said:

większość daje RTV bo im się nie chce przechodzić.

Nie wiem czy warto komentować, czasy się zmieniają - kiedyś mieliśmy ludzi którzy hardkorowo pizgali w tą grę żeby więcej umieć - Strzelać/BHOPPOWAĆ/Trickzować/Surfować - Uczyć się i umiec, teraz mamy czasy Silent Aimów i AutoBHOPów... ludzi którzy są tak zakompleksieni że jeżeli widzą kogoś kto umie BH i nie potrafią tak samo to albo ściągną skrypty albo odinstalują grę/nie wejdą na serwer, nikt nie ma jaj nauczyć się czegoś co wymaga umiejętności... to trochę wyżal się z mojej strony.

A bardziej do tematu powiem ci że to że są ludzie którym "Się nie chce" to tym bardziej nie jest powód aby karać ludzi którym się chce i usuwać surfy skill

Technicznie rzecz biorąc, pragnę zauważyć że nadal jest wolny wybór na serwerze i to jest wasza kwestia czy mape surfskill weźmiecie czy też nie, więc mówienie o graczach dających RTV mija się z celem gdyż nie znaczy nic... to co wybraliście to macie... lul...

co do:

On 24.11.2017 at 1:11 PM, stachu21 said:

Widziałem i grałem na codewise, bardzo fajna mapka. 

To biorąc pod uwagę fakt że ten temat tyczy się (biorąc pod uwagę jego nazwę i treść) wyrzucenia kilku jaili i dodaniu w zamian za nie FFA to podsumowując, nie stanie się to... a na pewno nie w takiej formie

Od siebie -
Co do dodawania/odejmowania map polecam przypięty temat:

Tam możesz napisać co chcesz aby znikło z serwera (oczywiście podając konkretny argument)

Lub co chcesz aby było dodane

Co do FFA
Trzeba by było założyć osobny temat i wziąć ludzi decydujących + graczy i ocenić co z tym typem map powinno być ogólnie zrobione, czy go wywalić, zostawić, poszerzać czy zostawić w takim jakim jest stanie obecnie, ogólnie kontrowersja bo każdy ma swoje zdanie co do tego, moje jest takie żeby je spakować w Kamaza i wysłać na syberie ale na serwerze jesteśmy wspólnotą która decyduje wspólnie więc moja opinia to tylko moja opinia.

Ów temat zamykam z uwagi na wcześniejsze podsumowanie, mija się on z celem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.