Skocz do zawartości
Pterodaktyl Adam

[S][#2]The Rick

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: The Rick;

2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:0:59215031; 
3. Przybliżona data zajścia: Okres od 01-03 grudnia br. 
4. Numer/Nazwa serwera: Serwer Breach nr 2

5. Opis sytuacji: Brak kompetencji:

1. Zbanowanie niewinnego użytkownika. Jak możemy przeczytać z tego TEMATU zbanował pewnego gracza tylko dlatego, że miał pseudonim podobny do osoby, która tydzień temu złamała regulamin. . Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pewna rzecz. Wiadomo, jest zbrodnia musi być kara. Tylko dlaczego nie sprawdził, czy to ten gracz? Dodam, że obaj gracze mieli pseudonim bohatera pospolitego wśród młodzieży serialu. Nie jednemu psu Burek na imię. Zwyczajnie zbanował gracza, bo tak. Wydał wyrok na niewinną osobę. W temacie odwołania nie próbował wyjaśnić wątpliwości, udowodnić winy itp. Zwyczajnie przyznał, że skoro gracz ma bana, to tak musiało być. Ja się pytam, gdzie jest zasada domniemania niewinności - jedna z podstawowych zasad prawa? Dlaczego to osoba ukarana musi udowodnić, że jest niewinna, a nie na odwrót? 
  2. Próbowałem porozmawiać z tym administratorem, co, jak, gdzie, kiedy, dlaczego. Kulturalnie dodałem go do znajomych na STEAM i czekałem na zaakceptowanie zaproszenia. Po zaakceptowaniu zaproszenia otrzymałem pierwszą wiadomość o treści: ,,znamy się?". Zadałem dwa pytania, a następnie zostałem usunięty ze znajomych. Czy to jest adekwatna postawa administratora w stosunku do gracza? No raczej nie! Zamiast spróbować ustosunkować się do moich pytań zostałem wyrzucony ze znajomych. Normalnie drugi okres czystek. 
  3. Brak przestrzegania regulaminu w kwestii bycia członkiem administracji. W regulaminie dot. składania podań na administratora wyraźnie jest napisanie: ,,Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną."  W ww. przeze mnie temacie odpowiedź tej osoby to jeden wielki szyfr. Błędy ortograficzne, interpunkcyjne, językowe w kilku zdaniowym poście. Mam wrażenie, że wiek, który podał w podaniu jest fałszywy, bo 17 latek robiący takie błędy... No cóż, jak widać niektórzy o podstawowych zasadach poprawnej polszczyzny i netykiety nie słyszeli. 

6. Coś od siebie: Taka osoba nie powinna pełnić jakiejkolwiek funkcji administratora na jakimkolwiek serwerze. Proszę o zdegradowanie jej i zabranie wszystkich przywilejów administracji. 

Edytowane przez Pterodaktyl Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Weryfikując informacje uzyskane od administratorów stwierdzam że zaszło po prostu nieporozumienie. Z graczem Morty z tamtego tematu chce jeszcze sam porozmawiać i wyjaśnić sprawę, natomiast co do Twojej wypowiedzi nie zostanie to rozpatrzone tak jakbyś tego chciał, gdyż tą decyzję podejmujemy wraz z @LoOr. Jeżeli natomiast chodzi o "Netykietę" która tak często wspominasz pragnę napomnieć że obowiązuje ona również prowokowania innych ludzi. A zdaniami takimi jak niedawno "Niech breach już upadnie" na pewno dobrze jej przestrzegasz więc tym bardziej nie wymagaj tego od innych. Co do Twojej "rozmowy z administratorem", jeżeli poprzez rozmowę rozumiesz wypominanie niekompetencji to również nie zamierzałbym prowadzić takiej konwersacji. Jeżeli odnośnie tego było inaczej to zapraszam na PW w celu wyjaśnienia tej kwestii. Co do poprawnej polszczyzny to masz rację, popełnił parę błędów ale jest możliwość ich nadrobienia.

Mimo wszystko przechodząc do najważniejszego - czyli faktu że rick niepotrzebne wydał wyrok na Mortiego jest prawdziwy. Nie było zbyt dużej weryfikacji z tego względu jak wspomniałem wyżej więc aktualnie zostaje zawieszony i poniesie odpowiednie konsekwencje związane z tym czynem. Natomiast sam temat zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.