Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ban (powyżej 24 godzin.)

1. Nick, na który została nałożona kara: 

2. Steam ID:  STEAM_0:1:147715660
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A147715660&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Byłem SCP-173, czyli mrugaczem. Będąc nowym graczem nie czytałem dokładnie regulaminu tylko zobaczyłem jakieś podstawy. Miałem już uciekać lecz zobaczyłem że zrespił się oddział MTF więc postanowiłem go zabić. Potem SCP 1048 który uciekał ze mną podszedł i powiedział że tak nie można, lecz sekundę później dostałem bana na 2 tygodnie.
5. Coś od siebie: Ten server bardzo mi się podobał i grałem na nim całe dnie od kiedy mam Garry's moda. Miałem przegranych 10 godziny na tym serverze. Smutno mi się zrobiło jak dostałem bana z mojej głupoty. Zwlekałem z napisaniem odwołania ale bardzo chcę pograć bo server mi się podoba. Chciałem przeprosić za moją głupotę i prosić o zmniejszenie kary. Wiem że raczej nie mam duży szans bo ban to ban, nie przeczytałem regulaminu i to moja wina. Lecz chciałbym aby ktoś był wyrozumiał i proszę o zmniejszenie kary lub o unbana. Rozumiem jak nie dacie ub ale proszę o to bardzo, ponieważ to było moje pierwsze wykroczenie.

Edytowane przez snajper24
Dodanie poprawnego linku do bana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ehh..co tu dużo mówić zrobiłeś spawnkilla na bodajże prawie całym respie mtf poza snajperem który w pore cie zjailował :/  .W sumie ban słuszny lecz widać że niewiedziałeś że tak nie można bo pewnie regulaminu nie czytałeś ;) .Zachęcam przeczytania regulaminu dopóki masz wolny czas. Jestem żeby ban został , może żeby został troche skrócony do 1 tyg  bo jednak przeprosił i wyraził skruche.Pozdrawiam ~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Cóż ban jest słuszny natomiast postanawiam dać Ci jeszcze jedną szansę. Polecam poczytać regulamin w celu uniknięcia przyszłych kar. Natomiast od Siebie życzę miłej gry na serwerze :)

Temat zamykam - Rozpatrzone pozytywnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.