Skocz do zawartości
Akise Aru

Mikrofon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy polecacie mikrofon Trust Radi USB All-Round 21752? Patrzyłem recenzję na yt i nie wydaje się taki zły, a że sam się na tym nie znam to pytam.

Łączność  przewodowy
Przeznaczenie  PC/laptop
Wtyk  3,5 mm, USB
Długość przewodu  1,8 metr
Pasmo przenoszenia  50 Hz - 16 kHz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znajomy ma go kilka lat i wiernie się sprawuje, co do jakości dźwięku to seksi głosik z nim ma nawet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   
Napisano (edytowane)

Kojarze ten mikrofon ze smutnego faktu, że jego wykonanie jest dość kiepskie. Zależnie od tego jak trafisz może być lepszy lub gorszy.. takie przynajmniej doświadczenie odnieśliśmy ze znajomymi.

Teraz troche podrożał ale w podobnej cenie da(ło) sie dostać samson go mic z którego da się już znacznie więcej wyciągnąć gdyż jest to znośna pojemnościówka(+ ma pare różnych trybów zależnie od tego jakiej czułości w nim potrzebujesz).  Już pomijając sam mój głos który jest jaki jest nie spotkałem się jeszcze z problemami w samej jakości  go mic'a. ;).

No ale sam wybór nie jest zły w takiej cenie, jakimś plusem na pewno jest stand w zestawie i to karto-podobne coś które do niego dołączają. Niestety porównywaliśmy tylko 2 takie mikrofony przy czym jeden z nich był wyraźnie słabiej wykonany i gorszy mimo kupienia go z tego samego miejsca, więc nie moge potwierdzić na 100% wadliwości, może zwyczajnie trafiliśmy na jakąś kijową wersje.

Edytowane przez D.ツ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta