Skocz do zawartości
Remzo

Mapy do usunięcia/poprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Remzo   

Witam

Cieszę się, że zgłaszacie uszkodzone mapy, ale proszę nie zgłaszać tej samej x razy jak to ma się w przypadku mg_jacs_multigames_r, mg_harero_ czy mg_mv_escape_final. W momencie kiedy usuwam zepsute mapy zostawiam pod postem krótki komentarz, więc skoro żadnego komentarza nie ma, to znaczy, że jeszcze nie rozpatrzyłem propozycji usunięcia/poprawy.

Na chwilę obecną, pomijając dwa ostatnie posty w tym temacie czyli:

Z serwera właśnie wyleciały następujące mapy:

mg_mythical_course

dr_canyon
mg_legodeplay_course_v3
mg_amaspace_course
ba_jail_fg_lockdown_v3
jb_crazyjump_new_beta1
jb_fastness_beta01a
ba_jail_didihome_II_1
mg_jacs_multigame_r
mg_clouds_multigames_v2
mg_mc_escape_final
mg_minecraft_multigames_v4
jb_wasdzone_v2_fix
mg_polar_panic_go
mg_humantetrix
jb_lego_jail_v8
mg_harero_

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   
Napisano (edytowane)

Mapa: mg_anime_land

Powód: to jest multigames, a jest w kategorii course przez co modele postaci są z kursów i ciężko rozpoznac przeciwnika. Mapa automatycznie ustawia timeleft na 50 minut

Edytowane przez IceTea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   
8 godzin temu, IceTea napisał:

mg_bob2 - są tam 2 poziomy które BARDZO trudno przejść, ludzie często psioczą na te poziomy i leci rtv

Mógłbyś powiedzieć które to poziomy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
1 hour ago, Garzki said:

Mógłbyś powiedzieć które to poziomy?

dla kogoś, kto niezbyt ogarnia bh poziom 13 będzie trudny, a 15 nie do przejścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Nazwa mapy: MG_ZeiZeiii_v2

Powód: denerwująca muzyka, bloki z góry i z dołu czasem zabijają, woda przy której sie kręci kółko tez może zabic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   
Napisano (edytowane)

Mapa: mg_first_course

Powód: mapa ma limit graczy ustawiony na 12, trzeba poprawić.

Mapa: mg_halo_course

Powód: po śmierci wszystkich graczy, nie następuje następna runda

Mapa: jb_westwood

Powód: wywala losowym osobom grę do pulpitu

Edytowane przez IceTea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)
Dnia 9.05.2018 o 00:13, Jesus napisał:

a 15 nie do przejścia.

Ten poziom jest do przejścia i nie jest jakiś strasznie trudny a poziom 13 na spokojnie można zrobić za 1 razem. Już trudniejszy jest 19 z tym bh ale dla mnie słabym powodem by wywalić coursa jest to że jest trudny, chyba o to w tym chodzi xD.

mg_wipeout_demuth- do wywalenia zbugowany niektóre pułapki nie działają tak jak powinny, poza tym jak ktoś przejdzie takie coś co się kręci to około po 1-2 minutach inni nie mogą tego zrobić tylko automatycznie giną jak wejdą na tą pułapkę.

surf_galaxy_b1_4- zbugowane teleporty i nie tylko one, czasem spada się na część mapy i zamiast trafić do jaila w jakiś magiczny sposób się ginie.

mg_enw_course- na mapie jest pułapka na której pali się podłoga, niestety na serwerze nie widać tych ogni co sprawia, że przejście tej pułapki jest praktycznie niemożliwe.

Na kilkanaście razy gdy była grana ta mapa tylko raz udało mi się to zrobić i dalej nie wiem gdzie tam trzeba skakać xD.

mg_kohztec_course- trzeba tu dać komendę co się potocznie nazywa ladder fix. Nie wiem jak się ją dokładnie pisze w konsoli, ale bez niej ta mapa jest nie do przejścia. 

O to chyba ta sv_ladder_scale_speed 1

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)
5 hours ago, Heroes said:

Ten poziom jest do przejścia i nie jest jakiś strasznie trudny a poziom 13 na spokojnie można zrobić za 1 razem. Już trudniejszy jest 19 z tym bh ale dla mnie słabym powodem by wywalić coursa jest to że jest trudny, chyba o to w tym chodzi xD

A to mnie się czepiali o wycinanie słów z kontekstu. Napiszę capsem co by dotarło - DLA KOGOŚ KTO NIE OGARNIA DOBRZE BH, TEN POZIOM JEST NIE DO PRZEJŚCIA. Osobiście sam mam zawsze problem z tymi poziomami, zwłaszcza 15,a nie uważam żebym był świeżak w CSie. 

Panimaju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym ja nie zgłaszam tego do wyrzucenia, tylko pomogłem argumentować. 

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

mg_krane_multigames jeszcze gorsza wersja od poprzedniej. Zabawa z decoyami nie działa tak jak powinna, gdyż przegrana drużyna dostała deagle. Piłkę da się wywalić za mape. Poza tym jest tam autobh co sprawia że tryby only hs mogą trwać w nieskończoność, a na końcu mapy jeszcze wywaliło serwer. Jednym słowem ściek. Ta stara wersja była 100x lepsza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   
4 godziny temu, Jesus napisał:

A to mnie się czepiali o wycinanie słów z kontekstu. Napiszę capsem co by dotarło - DLA KOGOŚ KTO NIE OGARNIA DOBRZE BH, TEN POZIOM JEST NIE DO PRZEJŚCIA. Osobiście sam mam zawsze problem z tymi poziomami, zwłaszcza 15,a nie uważam żebym był świeżak w CSie. 

Panimaju? ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym ja nie zgłaszam tego do wyrzucenia, tylko pomogłem argumentować

Zostawcie tego course dlatego że nie raz grają tam nocni wyjadacze coursów (np. Heroes, rzuf i choćby ja) a zaufajcie mi że trudno jest znaleźć ciekawego i trudnego coursa bo niektóre są po prostu zbyt łatwe a bob jest "idealny". 

Ps. Odbanujcie Heroesa na czacie <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Mapa: Jungle Camp (mg_junglecamp)

Powód: Przenieść z kategorii courseów do inne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Mapa: mg_office45_course

Powód: Tekstury mapy to errory których nie powinno być

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rider   

Nazwa mapy: jb_legoland

Powód: generuje spam w konsoli oraz opuszczenie górnej celi (zeskoczenie) wymaga poświęcenia ok. 12 hp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

mg_anime_land - zmienia mp_timelimit na 60 co rundę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

mg_lt_galaxy_csgo_v1

Po wybraniu minimapy scouts, grawitacja zmienia się na 175 i już taka zostaje na cały czas trwania mapy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta