Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

NoctiZ   

1. Nick, na który została nałożona kara: NoctiZ

2. Steam ID: STEAM_0:1:154206604

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=NoctiZ&advType=name (nie byłem pewny co do linku więc podałem link do wyszukiwania)

4. Opis sytuacji: Grałem razem ze znajomym (EnderWayor) i zostałem traitorem on był inno. Ja zacząłem zabijać a on siedział na wieży w końcu umarliśmy ja disco granatem a on od innego traitora. (nie jestem pewien jak umarliśmy bo nie pamiętam lecz, mam nadzieję że opisałem najważniejsze informacje.) 

5. Coś od siebie: Nie znaliśmy dobrze regulaminu oraz bardzo przepraszamy za jego złamanie. Robiliśmy to głównie dla zabawy bo, o to przecież chodzi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, NoctiZ napisał:

5. Coś od siebie: Nie znaliśmy dobrze regulaminu oraz bardzo przepraszamy za jego złamanie. Robiliśmy to głównie dla zabawy bo, o to przecież chodzi ;)

Chodzi o dobrą zabawę dla wszystkich graczy, nie tylko dla was. Skoro nie znaliście dobrze regulaminu to dlaczego się z nim w pełni nie zapoznaliście? Jest tam wyraźnie napisane o zakazie współpracy. Ja bym wam bana zostawił, nie jest długi. Jednak ostateczna decyzja należy do @Radke

Edytowane przez Gerard aka Max Payne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Fragment regulaminu:

Spoiler

"Nieznajomość regulaminu szkodzi. Grając u nas automatycznie go akceptujesz!"

Jestem za zostawieniem bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Siemanko!
Powiem tak - chrzanić juz to że nie znaliście/przeczytaliście regulaminu - 80% ludzi wchodzących na serwer go nie zna więc nie bedę tego tykał, co oczywiście nie zmienia faktu że jednak powinniście. Ale chodzi mi o same zasady trybu.
Skoro ty jesteś czerwony i nawet to malutkie okienko wyskakujące na dole na początku rundy mówi Ci, że należy współpracować z kolegami zdrajcami aby WYELIMINOWAĆ pozostałych niewinnych i Detektywów. Albo coś w tym stylu. Ale wiadomo do czego zmierzam - należy wykonywać założenia postawione przez sam tryb gry - bez względu na to czy to twój kolega, babcia, dziadek, brat, pies czy ten nieszczęsny kot/chomik itp, które wskakuja na klawiaturę nie jest z tobą zdrajcą.
To, że gadaliście razem na Discordzie - kij. Gadajcie sobie - byle by obeszło sie bez Ghostingu.
Osobiście mam nadzieję, że zrozumiałeś swój błąd i doczytasz regulamin razem z kolegą. Macie oboje na to dwa tygodnie - do takiego okresu skracam wam bana. Akurat wrócicie na święta. Zobaczymy czy przyjdzie do was mikołaj Radke z nowym banem. Pierwszy raz powinniście sie modlić żeby mikołaj nie przyszedł :P
Zamykam i pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.