Skocz do zawartości
jonek2531

[ban] jonek2531

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: jonek2531
2. Steam ID: STEAM_0:0:154655682
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:154655682&Submit
4. Opis sytuacji: Nie wiem co się właściwie stało. Chce sobie wejść na serwer a mi tu pisze "RDM na respawnie mtf z premedytacja", nic nie zrobiłem a @Archanioł nadał mi karę bezpodstawnie.
5. Coś od siebie: Proszę o wyjaśnienie sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zabiłeś Dyrektora Placówki jako MTF jak on był afk. Zabijanie afków ze swojej drużyny jest także karane. W tej chwili nie widzę powodu do unbana temat zostawiam otwarty do 10.12 o 20:00.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o tą sytuację to BYŁEM SZPIEGIEM CI. 

Poza tym jak bym był MTF to po co miałbym to robić?

Było tak, że MTF TAZ tazował dyrektora afka, a ja skorzystałem z sytuacji, że go tazuje i go gun stickiem dobiłem, aby "zwalić na taza". (mtf którzy tam byli nie zabili mnie)

PS.  Wyrzucił bym go prędzej za AFK. :/

PPS. Jeśli według Ciebie byłem MTF to ban 1 week za zabicie osoby którą zaraz by konsola wyrzuciła za AFK? :/:/ 

Edytowane przez Arczi
Rozmiar czcionki 72 jest tu chyba zbędny...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie, jeżeli tak było, to zupełnie zmienia to postać rzeczy... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tutaj jest błąd ... nie byłem afk i mnie zabileś kiedy byłem na spawnie (na spawie było sporo mtf) a to jest zabronione ... Nawet jako CI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   
4 minuty temu, Brighteł napisał:

zabileś kiedy byłem na spawnie (...) a to jest zabronione

Zabronione jest zabijanie na spawn'ie na początku rundy, więc jeżeli zabił Cię po odczekaniu na rozpoczęcie rozgrywki i gracze się trochę rozeszli to mógł to zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, Brighteł napisał:

tutaj jest błąd ... nie byłem afk i mnie zabileś kiedy byłem na spawnie (na spawie było sporo mtf) a to jest zabronione ... Nawet jako CI

AA to Ty byłeś tym tazerem który tazował dyrektora i po pokazaniu tobie "wymuszonego"  ID przed rozpoczęciem rundy krzyczałeś "Jonek to napewno Szpieg CI", bo pokazało Ci, że jestem Ochroniarz MTF.  28.1. Zakaz zabijania Ochrony MTF, przez innych MTF/Ochronę, bez pewności, że jest Szpiegiem CI. Level gracza podejrzany w tabeli nie jest wystarczającym dowodem.

Co jest zabronione ?? Zabijanie MTF po rozpoczęciu rundy ??

Edit: Ty nie byłeś AFK, ja mówie o DYREKTORZE nie o TAZIE

Dyrektor był AFK

Ty nie byłeś "Away From Keyboard"

Edytowane przez Arczi
Tutaj też czcionka 72 jest raczej zbędna...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze widzę że popełniłem błąd dając bana, ale nie moja wina że był chaos na respawnie MTF przed rozpoczęciem rundy.Tam ktoś się ginie tam ktoś tazuje i się dziwicie że potem takie pomyłkowe bany lecą. Jonek jeśli chodzi o ciebie to przepraszam i daje unbana bo przez ten chaos na respie można się pogubić i teraz wiecie jak to jest być administratorem.

Temat zamykam.

Edytowane przez Archanioł
Dodanie końcówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.