Skocz do zawartości
Timon

⚽ Mundial ⚽ ! v2

Rekomendowane odpowiedzi

Timon   

Cześć ! - Reaktywacja, kopiuj wklej z poprzedniego topicu + parę zmian

Krótko i na temat:
Wpadłem na pomysł nowego konkursu co jak widać w nazwie związane będzie z graniem w piłkę :)

Zasady ogólne:

Mecz będzie odbywał się na jednej z map posiadającej piłkę (ba_jail_nairdaxon/mg_swag itd, jeszcze do omówienia, zakładam jednak że będzie to swag)

Mecze trwają po 10 minut ->

Wygrywa drużyna która pierwsza strzeli 3 bramki (niezależnie od czasu).

lub
Wygrywa drużyna która ma większa ilość punktów (np 2:1 dla drużyny rzufia).

lub

W przypadku gdy jest remis 1:1 wygrywa drużyna która pierwsza trafiła bramkę.

lub

W przypadku gdy jest remis 0:0 przegrywa drużyna po której stronie boiska będzie piłka (będzie powiedziane minute przed taką sytuacją iż gracie o przejęcie).

Granie będzie wyglądać w taki sposób że będziecie zamrożeni, wybrana zostanie piłka, a następnie wraz z rozmrożeniem rozpoczyniacie granie meczu:) (To znaczy że każdy będzie w jednym skinie więc trzeba przygotować sie na anty-spawn gole)

Gracze mają po 1000 HP i mogą je tracić (co znaczy że bicie przeciwników piłką jest również taktyką)

Drużyna która wygrywa otrzyma coś (Nie wiem co :( Nie mam żadnego pomysłu w najgorszym wypadku mogę kupić jakieś bardzo tanie skiny dla każdego z wygranych jako dowód wygranej.)

W przypadku gdy będą to Itemy odbiera je tylko kapitan drużyny (a potem dzielicie się wewnętrznie)

Tylko gracz rezerwowy może się powtarzać między drużynami, natomiast może zagrać tylko 1 mecz.

(Np. Jeżeli rzuf jest graczem rezerwowym drużyny A to może być również zapisany jako gracz rezerwowy do drużyny B, natomiast nie będzie on w stanie grać w mundialu dla obu drużyn, może tylko do jednej z nich)

W przypadku gdy dana drużyna nie będzie miała pełnego składu - Zostaje wyeeliminowana

Gracz rezerwowy jest opcjonalny

Na mundialu mogą być tylko osoby które nie mają bana.

Gracze z drużyny muszą mieć jakiś czas przegrania na serwerze Serwerach Strefowych - (Aby ominąć branie ludzi z poza naszej społeczności oraz offkonta ludzi permanentnie zbanowanych - konta będą wstępnie atestowane czy nie zaliczają się do którejś z tych grup).

Zadawajcie pytania jeśli chcecie coś wiedzieć!

Formularz do zgłoszenia drużyny -

Formularz zgłoszenia drużyny

Nazwa Drużyny: NazwaDrużyny

Kapitan - Gracz1

Gracz2

Gracz3

Rezerwa - Gracz4

Konkurs rusza w Niedziele 17.12.2017 lub następną jeżeli nie będzie zgłoszonych wystarczająco dużo drużyn !!

Z uwagi na to że serwer będzie przez czas grania konkursu "niedostępny" dla reszty graczy a nie chcę aby ktoś był zły że nie może grać na serwerze postaram się załatwić stream z komentatorami na popularnym serwisie streamingowym

Komentatorzy nieopłacani więc na robocie się nie znają ale może coś powiedzą.

JEŻELI CHCECIE ABY WAS KTOŚ WZIĄŁ DO DRUŻYNY / CHCECIE KOGOŚ DO DRUŻYNY, REKRUTACJE PROWADŹCIE WEWNĘTRZNIE NA SERWERZE LUB MIĘDZY PRZYJACIÓŁMI/GRUPĄ PLACU ZABAW.

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Nazwa Drużyny: Piłkarze Pan Jarosław Psikuta

Kapitan - bokuser

Gracz2 Paciek

Gracz3 Nolty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Nazwa Drużyny: Pięty rzufa

Kapitan: Garzki

Gracz2: Buchal

Gracz3: Mentalny

Rezerwa: Stfu na rezerwe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

Witam, z uwagi na małe zainteresowanie jestem zmuszony ponownie wstrzymać konkurs na czas nieokreślony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.