Skocz do zawartości
snajper24

Krwawe Wspomnienia Murdera

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Niniejszym postem otwieram nitkę murderowych "Krwawych Wspomnień". Coś aka "Złote myśli TTT". Jeśli zobaczycie lub usłyszycie jakąś zabawną, kontrowersyjną, bądź odbiegającą od ogółu sytuacje - śmiało się tym podzielcie w tym temacie! Możecie dawać cytaty, screeny z serwera i jakieś komentarze odnośnie zaistniałej na serwerze sytuacji. Miłej zabawy! ;)

Mój przykład z dzisiaj:

20:46:38 - Gwidona:A co to robi?

20:46:45 - Akise Aru, Gwidona Zabił(a) Niewinnego. Ty dupku!
20:46:45 - Akise Aru, Gwidona Zabił(a) Niewinnego. Ty dupku!

20:46:45 - Akise Aru, Gwidona Zabił(a) Niewinnego. Ty dupku!
20:46:45 - (Console) dodał/a slaya graczowi Akise Aru

20:46:45 - (Console) dodał/a slaya graczowi Akise Aru
20:46:46 - (Console) dodał/a slaya graczowi Akise Aru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Sytuacja na mapie ttt_stripclub_v2

Bonus runda: Team deathmatch 

Jeden ze świadków kampi na czymś ala wierzy. Świadkowie mają dużą przewagę na otwartej mapie dopóki... jakiś cymbał nie zaczął trolować i przeszkadzać innym dostać się do niego. 

Na koniec mordercy wygrywają przez śmieszki gracza... a nie czekaj.. to admin... i wcale nie ja xD.

Druga sytuacja (nawet na forum)

Pisząc z telefonu sytuację znajdującą się powyżej spodziewałem się "jakiegoś psikusa" od autokorekty i nawet nie zwróciłem uwagi na błąd. (Napisałem wierzy zamiast wieży, takie małe niedopatrzenie) xD

Edytowane przez Adlino
Dodanie kolejnej sytuacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy kiedy podczas gry na !hide ciągle robiłem voting za kickiem Kuca Bojowego, aż on tak się wkurzył, że wyszedł z serwera i nie było go przez tydzień też się zaliczy? :D

Pozdrawiam,

Fluttershy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Gracz Miecio.Pieczykon napisał(a) do Yuudachi-San wiadomość: czy masz coś do imienia Maciej?

You to Miecio.Pieczykon: ja mam

You to Miecio.Pieczykon: tak ma na imie operator murdera :'P

Miecio.Pieczykon to You: Operatorczyli kto?

You to Miecio.Pieczykon: taki podwladny admina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

idealny powód:

You permanently gagged SPRZEDANY

You added SPRZEDANY to the watchlist (udaje stary telewizor)

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo tego, że na Garry's Moda nie zaglądam od dobrych kilku miesięcy, może ja opowiem wam wg. mnie najśmieszniejszą sytuację jaką spotkałem, ala sam po części przyczyniłem się do niej podczas okresu gry na Murderku.

Mianowicie chodzi o sytuację sprzed około 2 (może i nawet 3) lat temu gdzie to Ja, An!maL (którego pozdrawiam) oraz Kuc Bojowy namówiliśmy połowę serwera Murdera, abyśmy jednocześnie zaśpiewali piosenkę pt. Inba u Papieża. W połowie naszego występu pojawił się azus i niezadowolony z naszego występu wlepił każdemu mute, kto uczestniczył w naszym chórze.

To wydarzenie przyczyniło się do tego, że związałem się z tym serwerem i siecią na dłużej.

Także myślę, że to był HappyEnd :) 

Edytowane przez Mordencjusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
An!maL   

Mam naprawdę wiele wspaniałych wspomnień z Murderem, ale najlepsze co mi się trafiło, to zwyczajnie poznanie tego całego pięknego Community, które gracze razem tworzyli.

Czegoż więcej można chcieć, kiedy wbijasz na swój ulubiony serwer i znów musisz się kłócić z Azusem o addony, których bywało za wiele, albo kiedy widzisz Kuca Bojowego i już wiesz, że twój "Metal Brother" znów uraczy Cię nową piosenką i kolejnym gatunkiem muzycznym, albo Mordek, z którym zawsze najlepiej śpiewało się Inby! Flutter, którego poznałem przez pomarańczę i politykę. Kontaktu nie już takiego jak kiedyś, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze razem zagramy, panowie!

PS. To, że ktoś nie został tu wymieniony, nie oznacza, że słabo się z nim grało/spędzało czas. Naciskam na całe community Murdera, które budowaliśmy ponad 3 lata! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Przez te kilka lat nazbierało się trochę tego. Tak jak wspomniał @An!maL najlepszym ze wspomnień jest community. Choć już nie gram na murderze to codziennie mam kontakt z osobami, a szczególnie jedną, którą poznałem przez całkowity przypadek właśnie dzięki temu trybowi. Addonów swego czasu było zbyt wiele, ale znalazło się tam kilka perełek, które dawały dużo funu np odpalanie filmików z youtuba w większości jakiś ryjących banie :D. Miło wspominam bonus rundy każdy na każdego jak jeszcze grać umiałem, to było wiadomo, że ja dostanę punkty za tę rundę :D. Pamiętam też jak na 2-3 dni była opcja betowania i wtedy dorobiłem się 8k punktów do ps :D.

Miło również wspominam zabawy w chowanego gdy zostawało gdzieś o 2 w nocy kilka ogarniętych osób i potrafiliśmy całkowicie zmienić tryb, wszyscy potrafili się dogadać i grać wspólnie do 5-6 rano, morderca dawał nam czas na schowanie się, jednak szukanie nie było takie łatwe gdyż wszyscy mieli skin zmieniony praktycznie na niewidzialny.

Kolejnym fajnym wspomnieniem było te związane z opcją siadania gdy gracze robili ludzką stonogę. Fajnym było też znajdowanie op slotów na mapie poprzez jakiś parkour, który później kopiowało pół serwera. Pewnie znalazło by się tego więcej, ale większość zabawnych sytuacji prawdopodobnie zapomniałem ;)

PS. Gandalf i tak jest mordercą :P

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nie mogę z edytować postu, ale zapomniałem napisać o najważniejszym czyli o community, tego cudnego serwera. Przez te 3 lata ciężko to opisać prostymi słowami co ten serwer przechodził wraz ze wspólnotą Murdera. Generalnie serwer bazował na kreatywności graczy, do dziś pamiętam, jak z głupiej maskotki żółwika, zrobiliśmy z niego detektywa żółwika, który (teoretycznie) gdy się trząsł wskazywał mordercę, co najlepsze takie rzeczy nie odchodziły w zapomnienie po kilku dniach w moim przypadku ten detektyw utrzymywał się przez miesiąc.

W dodatku źle wybrane, bądź złe addony azusa, którymi tworzył swoją wizję serwera, niby masa bugów, niby nie pasują do trybu, ale z tego syfu można było coś ulepić, przykładem najlepszym jest ludzka stonoga z pluginu na siadanie. GOD. Do dziś zastanawiam się czemu azus to usunął, pomijając bug, gdzie nie można było z rzucanego noża zabić gracza, to plugin dostarczał mnóstwo frajdy. Ludzkie stonogi, kula z graczy siadających na krześle, ograniczała tylko wyobraźnia (i tekstury :))

Mortal Combat pod koniec rundy coś pięknego, alternatywa od nudnego czekania na zmianę mapy.

W dodatku administracja, na murderze sądzę, że jak była wspaniała tak nadal jest świetna administracja, która nie stawia na powagę na serwerze, lecz na dobrą zabawę, a swoimi możliwościami zapewniają jej więcej.

Teraz niestety smuci mnie to, że tamte czasy minęły, może to z tego, że dorastam, lub z tego, że wszystko jest podsuwane pod gracza, addon wam daje takie możliwości wykorzystujcie tylko te co oferuje addon, niestety kreatywności nie ma tyle co kiedyś, ale szkoda, a może to dla niektórych lepiej?

Only Gandalf is a trust murder!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Kiedy wchodzisz na serwer tuż przed złamaniem regulaminu:

5a5cec3cdd1be_TakxD.png.4bec853852133cc556f81e3459407cfa.png

(i ten report był z dzisiaj)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta