Skocz do zawartości
MisterGunXD

<BR#2> MisterGunXD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:159141725 profil

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem administratorem na serwerze TF2 około 1 miesiąc, ale komendy znam dobrze.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: 
Uważam, że powinienem zostać przyjęty, ponieważ chciałbym pomóc w rozwijaniu serwera. Często można zauważyć brak administracji na serwerze przez co nowi gracze łamią regulamin zamiast go najpierw przeczytać. Tłumaczę nowym graczom co wolno, a czego nie wolno, lecz jeśli nadal łamią regulamin zgłaszam ich na discord breach. Staram się kiedy tylko mogę wejść na serwer. Myślę że jestem lubiany na serwerze (poza momentami gdy jako agent CI zabijam personel klasy D). Staram się pomagać każdemu na serwerze jeśli czegoś nie wie. Na serwerze prawie nigdy nie przeklinam Bardzo lubię grać w ten tryb na tym serwerze w Garry's mod, regulamin znam bardzo dobrze.
6. GameTracker: link

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako stały gracz nie byłeś przez pewien okres zbytnio aktywny ale kiedy złożyłeś podanie na zaufanego to twoja aktywność zrosła znacząco co jest oczywiście +. Musze przyznać że jest aktywniejszy niż niektórzy administratorzy  i często jest tak że we dwójkę jako zaufani pilnujemy servera. Co tu dużo pisać jestem na TAK

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś BEZCZELNY, skopiowałeś moje podanie z lekkimi zmianami, JESTEM NA NIE

przykre... :26a0:

Edytowane przez jonek2531
cały pkt. 5 skopiowałeś i pousuwałeś rzeczy nie "związane z tobą" ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Uważam, że powinien zostać przyjęty, ponieważ chciałby pomóc w rozwijaniu serwera. Często można zauważyć brak administracji na serwerze przez co nowi gracze łamią regulamin zamiast go najpierw przeczytać. Tłumaczy nowym graczom co wolno, a czego nie wolno, lecz jeśli nadal łamią regulamin zgłasza ich na discord breach. Stara się kiedy tylko może wejść na serwer. Myślę że jest lubiany na serwerze (poza momentami gdy jako agent CI zabija personel klasy D). Stara się pomagać każdemu na serwerze jeśli czegoś nie wie. Na serwerze prawie nigdy nie przeklina Bardzo lubi grać w ten tryb na tym serwerze w Garry's mod, regulamin zna bardzo dobrze.

Pozdrawiam

PS: Kopiuj wklej jest spoko, ale jak to za dużo pracy naskrobać nawet 2-3 zdania na swój temat samodzielnie, to bycie administratorem chyba będzie za trudne. Zamykam, jak będzie więcej od siebie, a mniej ctrl+c/ctrl+v, to spróbuj ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.