Skocz do zawartości
maxus6

<Br#1> maxus6

Rekomendowane odpowiedzi

maxus6   

1. Wiek (preferowany >= 16). 16

2. Adres e-mail. [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:1:93707836  http://steamcommunity.com/id/DeliriumisbetterthanHush/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Niestety mam brak doświadczenia, ale dość szybko się uczę.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Zapewne tak jak większość osób składających podanie wspomnę o wyczuwalnym braku administracji. Dla mnie nie jest to zbyt duży problem, bo wiem, że można zgłaszać na forum lub Discordzie, lecz często jestem świadkiem, gdy ktoś reportuje kogoś na serwerze używając komendy !report, mimo braku administracji i osoba zgłoszona unika kary (zwykle robiący to gracze nie mają żadnych dowodów i jedynym wyjściem jest przesłuchanie, którego nie ma kto wykonać). Moim drugim argumentem, może być również to, że mimo około 350 godzin na serwerze nigdy nie dostałem bana, co dowodzi o mojej znajomości regulaminu. Staram się pomagać nowym (choć nie tylko) graczom, gdy czegoś nie wiedzą (minuty wbicia posiłków, czy agent CI może zabijać D itd.).

6. GameTracker

Edytowane przez Arczi
kilka linijek zielonego tekstu jest chyba zbędne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry,

Grałem z maxusem kilka razy na serwerze i starał się pomagać w reportach,tłumaczył innym zasady/regulamin+tak jak wspomniał nie ma żadnych banów,mimo wielu godzin.

Jestem na TAK,bo znam sytuacje na #1 oraz wiem jak bardzo brakuje tam momentami administracji.

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... Często wysyłasz na Discordzie informacje o łamaniu regulaminu przez graczy, sam również nie masz banów na swoim koncie, co znaczy, że faktycznie owy dość dobrze znasz. Jesteś ogarnięty, masz doświadczenie na breach (wiem, to szczegół, który nic nie znaczy). Podejrzewam, że spisałbyś się na stanowisku operatora, co tylko zapieczętowałby okres próbny :)

44 minuty temu, snajper24 napisał:

brakuje tam momentami administracji.

Edytowane 34 minuty temu przez snajper24

To jest kolejny, dość ważny powód, dla którego jestem na TAK...

Pozdrawiam -Astro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Miałem okazje pograć z Tobą i stwierdzam że nie mam się czego za bardzo doczepić. Aktualnie przyda się jakiś administrator ze względu na to w jakim obecnie małym składzie jest administracja #1
Pozytywy:
+ Wiek
+ w miarę ogarniasz
+ Czyste konto
+ No starasz się
Więc jestem póki co na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wielkie TAK:

-Brak banów na koncie co znaczy o znaniu regulaminu

-Jest przyjazny w stosunku do graczy

-Aktywność na serwerze 

-Tłumaczy graczom co zrobili źle ale dość rzadko z tego co widzę 

- Nie wiem co jeszcze dopisać xD

Dawać go i tyle w temacie. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Tak tylko napiszę mój głos to neutral, gdyż twoją osobę słabo znam cię z serwera.

#offtop

Reporty są sprawdzane przez administrację jak wchodzi lecz bez żadnych dowodów, chyba że jest dużo reportów wtedy delikwent zostanie zbanowany. Nie myśl, że oni są totalnie bezkarni.

Edytowane przez Limbo
Przedwczesny wpis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Według mnie maxus zasługuje na stanowisko operatora, Jestem na TAK

PLUSY

-pomaga innym

-tłumaczy grę

-aktywność

-ogarnia

-zgłasza osoby które łamią regulamin

-gra w terrarie

MINUSY

nie ma.

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.