Skocz do zawartości
Mimixxxxx

[Odwołanie od bana Mimi]

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick:Mimi

2.Steam:0:0:146093752

3.Link do bana: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Mimi&Submit=Search

4.Opis:

4.Opis sytuacji: Wszystko zaczęło się na mapie De_Dolls wtedy kiedy serwer się popsuł bany nie działały gagi,muty.Mapa ra zmieniona została na jaila Rebelion chyba tak się nazywa ta mapa.Wiadomo ze jak dzieciakowi który ma 13 lat potrafi odbija. Przejdźmy do setna całej tej sytuacji na czacie głosowym powiedziałem dane byłego administratora placu zabaw. Dwojga graczy było już za to ukaranych permanentnie ale zostali odbanowani dostali jeszcze 1 szanse.Ban został nałożony przez Rzufa wtedy kiedy mnie nie było na serwerze.Dowiedzialem się ze dostał on na polecenie kogoś innego żeby mnie zbanowal. 

5.Cos od siebie: A wiec tak chciałbym przeprosić pana Dezyla za tą zaistniałą sytuacje. Zapewniam ze ta sytuacja już się nie powtórzy.Rzuf mówił zeby załozyc kolejne konto na forum i napisac wiec napisalem odwołanie.                       

MimiPozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.