Skocz do zawartości
Sinon ❥ (Asada Shino)

[Pomysł] SCP-513-1 + Przywrócenie i poprawki SCP-076 "Abel"

Rekomendowane odpowiedzi

1 - Nazwa: SCP-513-1
2 - Atak Podstawowy(LPM): Zabierałby 25 HP ale po dotknięciu,zabierałby dodatkowe 10 HP wraz z "Nakładanym Efektem", który HP by nie zabierał(coś podobnego do SCP-966).
3 - Proponowany skin: 

Link do SCP 513-1:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=962708544&searchtext=scp+513

Link do nowego modelu dla SCP076 "Abel":

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=949648490&searchtext=scp+076
4 - Klasyfikacja/Nastawienie: Wrogi dla każdej klasy oprócz SCP035 (po prostu miałby zakaz zabijania SCP035)

5 - Statystyki: Statystyki miałby takie same jak SCP-HELL-J, jednakże jego HP wynosiłoby 3000.

6 - Specjalna Umiejętność(PPM): teleportowanie się w zasięgu zwroku (chodzi mi o to,że tam gdzie spojrzy i by kliknął PPM to tam by się teleportował), a Cooldown wynosiłby 40 sekund.

7 - Proponowany Respawn: Resp byłby w pomieszczeniu SCP-513 (Dzwonek),nie chodzi mi o resp SCP-1048a,ponieważ on respi się obok tego pomieszczenia.

8 - Coś od siebie: Myślę,że SCP 513-1 byłby dobrym pomysłem aby był dodany ^^

Otóż dlaczego do postu dodałem prośbę o przywrócenie SCP-076 "Abel"?

Ponieważ wydaje mi się,że to był doskonały SCP do grania i też mam małą zmianę dla niego,jaką?

-Nowy model dla SCP-076 "abel", ponieważ wcześniej jak był to jego model był Hmmmm... porównał bym to do "Samuraja".

-Nie pamiętam ile on wcześniej miał HP, ale zaproponował bym 2800 HP.

-Z tego co pamiętam to na PPM (Specjalna Umiejętność) miał Efekt Niewidzialności, zaproponował bym 10 sekund niewidzialności, a Cooldown wynosiłby 30 sekund.

-atak Podstawowy (LPM),zadawałby 40 HP :D

-Nie pamiętam też jaką miał prędkość, ale zaproponuję aby miał taką samą jak SCP-1471A 

Myślę,że to dobry pomysł na przywrócenie SCP-076 i dodanie nowego SCP :D , a także życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Ps.Chciałbym aby jak najwięcej ludzi się wypowiedziało na ten temat :D

Edytowane przez Sinon ❥ (Asada Shino)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SCP-076 bugowała się niewidzialoność, dlatego został usunięty i raczej nie powróci no chyba, że ktoś naprawi bug z niewidzialnością. :((

Myślę, że SCP-513-J mógłby być zbyt OP, ze względu na to, że 4 kliknięcia = rip

(ewentualnie 5, 6)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kirito   
20 minut temu, jonek2531 napisał:

Myślę, że SCP-513-J mógłby być zbyt OP, ze względu na to, że 4 kliknięcia = rip

(ewentualnie 5, 6)

fakt mógłby być zbyt op dlatego dałbym mniejszą szybkość żeby szybko nie dogonił ofiary a umiejętność bym dał na 30 sekund ponieważ mógłby się znaleźć za wrogiem ale żeby nie gonił i zabijał wszystkich naraz. co do zabierania hp dałbym mu 20dmg żeby dłużej zabijał ,a hp zbił do 2500 żeby i wtedy nie będzie zbyt op. co do pomysłu sam w sobie jest niedopracowany, statystyki za duże mu dano przez co by nie dość że tepałby się za wroga i byłby w stanie dogonić go gdyby uciekał. :)  A co do dla SCP076 nic nie dopisuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie pomyślałem o tym wcześniej xD
Teraz tak myślę,że obrażenia i umiejętność mogłyby zostać, ale zmienił bym prędkość u SCP-513-1 na taką samą jak ma SCP-999,a Cooldown bym jednak zostawił na 40 sekund lub bym zmienił na 35.

Ps. Dzięki za komentarze, bo myślałem,że już nikt tu nic nie napisze xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta