Skocz do zawartości
Pr!d3

<TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

Rekomendowane odpowiedzi

Pr!d3   

1. Wiek: 18

2. Adres e-mail: [email protected]

3. SteamID: STEAM_0:1:65536117

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakieś 4 lata temu byłem operatorem serwera CS 1.6, niestety nie pamiętam nawet nazwy. Głównie pilnowałem przestrzegania regulaminu. Dodatkowo jestem byłem administratorem serwera SG deathrun (R.I.P.)

5. Cóż, co tu dużo mówić, ponawiam próbę zdobycia operatora. Jestem zazwyczaj miłym i pomocnym graczem, staram się jak mogę umilić innym grę na serwerze. Ostatnio było sporo osób na nie z powodu przerwy którą sobie zrobiłem od TTT, ale wróciłem i tym razem zostaję na dłużej. Myślę, że byłbym dobrym (a przynajmniej odpowiednim) operatorem, ponieważ staram się pomagać innym, jeśli na serwerze występują jakieś spory staram się je załagodzić, a kiedy regulamin jest łamany w jakiś rażący sposób (albo dziecko bez mutacji się drze i przeszkadza wszystkim) wzywam kogoś z administracji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak w poprzednim podaniu, gracz toksyczny, miły i pomocny. Na DR nie było z nim problemów i myślę, że na TTT jest/będzie(?) tak samo. Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Pr!d3 to świetna i miła osoba. Sam lubię z nim grać. Bardzo chętnie zobaczyłbym go w szeregach "zielonych bohaterów".

Jestem na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Witam, jestem na tak z powodu takiego, że ogarnia tryb i jest całkiem miłą osobą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Pr!d3 jest dojrzałą i naprawde ogarniętą osobą i w dodatku ma już doświadczenie jakie kolwiek z wykonywaniem obowiązków administracyjnych. Poprzednie podanie zostało odrzucone, tylko dlatego że ludzie cię nie znali, a teraz sądze że stałym graczom pojawia się uśmiech na twarzy kiedy pojawiasz się na TTT. Mam nadzieje że reszta osób ma takie samo zdanie o twojej osobie i że twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.:)

Jestem na tak

Panbananek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuris   

Nie pojawia mi się uśmiech na twarzy gdy widzę gracza, na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Pograłem dziś z tym graczem, pogadałem, jest znany dla innych, ma ileś tam godzin na serwerze, jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peszek   

Teraz częściej widuje go na serwie więc jak tak dalej pójdzie to jestem na TAk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gundelf   

Niemal ciągle widuje go na serwerze, nigdy nie widziałem żeby zrobił czegoś wbrew regulaminowi, a same gry z nim wspominam chętnie i z uśmiechem, plus każdy go lubi i widać że zna się na rzeczy, TAK!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Nie spędzam tak wiele czasu co prawda na TTT ale samego PRIDE-a znam jeszcze z deathruna i szczerze uważam że zasłużył na szanse jako administrator. Z przypadków kiedy na TTT gościłem również ogarniał i dobrze dogadywał się z innymi. Jestem na TAK :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta