Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: Data urodzenia 07.02.2003 = 14 lat

2. Adres E-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:93172041 / http://steamcommunity.com/id/GrohiikEnarah

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jedyne doświadczenie w byciu adminem  jakie posiadam, pochodzą jeszcze z czasów wielkiej popularności Minecrafta. Byłem administratorem łącznie dwóch serwerów. Natomiast nigdy nie byłem członkiem administracji na żadnym serwerze Garry’s moda, jednakże szybko się uczę, zwłaszcza komend.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Najważniejszym powodem dla którego składam podanie nie jest brak wystarczającej liczby administratorów. Osobistości takie jak AmVera, Rainbow.pilch bądź MrNinja015 wykonują swoją pracę odpowiednio, a z moich obserwacji nie wynika by jej ilość przerastała ich umiejętności. Otóż diabeł tkwi w szczegółach. Owi członkowie administracji najczęściej odwiedzają serwer w godzinach popołudniowych, wieczornych. Tymczasem godziny późnowieczorne, nocne (~22:45-00:30) nierzadko pozostają bez opieki co stanowi idealne środowisko dla osób łamiących regulamin umyślnie lub nie. Czas w którym znajduję się na serwerze bardzo często zbiega się z powyższymi ramami czasowymi. Zgłaszam się na to stanowisko gdyż chciałbym służyć graczom, radzić, pomagać, uświadamiać, a w ostateczności karać. Zależy mi, aby każdy użytkownik serwera opuszczał go z uśmiechem na twarzy i zechciał powrócić, by po raz kolejny doświadczyć emocjonującej rozgrywki w miłej atmosferze. Zapewniam, iż z moich działań nie będzie zadowolona tylko administracja, lecz cały serwer.

6. https://www.gametracker.com/player/Grohiik Enarah/193.110.121.82:2323/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Amvera   

Więc tak

Plusy:

- Doświadczenie w byciu administratorem, może nie w użyciu komend, ale można się douczyć,

-Pomocny

-Aktywny

-ogarnięty

-estetyczne podanie

-godziny

- Brak administracji

Neutralne

-Wiek, ale wiadomo jest preferowany.

-1 ban

Osobiście jestem NA TAK .

Edytowane przez Amvera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedzmy sobie tak:

Minusy (-):
- Ban (ale 1 więc to mały minus)

- Wiek (bardzo mały minus)

Plusy (+):
+ Ogarnięty (mały plus)
+ Pomocny
+ Aktywny
+ Mały skład Administracji (mały plus)
+ Ładnie napisane podanie (bardzo mały plus ale jednak się postarałeś :D)

No nic. Nie pozostaje mi nic innego jak dać ci TAK :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tyle...

Z podania wynika że jesteś dojrzałą osobą, wiek według mnie nie jest najważniejszy, często cię widuje na serwerze i nie raz widziałem jak tłumaczyłeś innym graczom zasady gry. Podanie jest estetyczne i długie(co rzadko się zdarza.

Jedyną według mnie słuszną oceną jest TAK:)

Rainbow.pilch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wilkuv   

Mogę powiedzieć tyle że to dobry gracz a także według mnie nadaje się na to stanowisko

dlaczego:

1. pilnuje porządku choć nie musi

2. pomaga namierzyć osoby które łąmią regulamin

3. lubi tą grę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam może nie gram często na trójce ale widze wreszcie (tak sądze) dobre podanie na BR#3 więc chętnie sie wypowiem ;) 

Plusy

+Dość dobra aktywność

+Ładnie napisane podanie 

+Możliwie miły i pomocny (tutaj sie sugeruje odpowiedziami amvery, mr.ninja i rainbowa)

Minusy

-1 Ban

Mimo że cie nie znam

Mój głos ląduje na TAK :) 

Pozdrawiam~Akeno

Edytowane przez pocotoczytasz
Malutka poprawka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SCP-049   

Witam otóż popieram tego użytkownika z wielu powodów 

Plusy

+Aktywny jak i w dzień jak i w nocy

+Piękne podanie pisane z prawdą

+Pomaga nie obraża

+Informuje graczy o stanie serwera Br#3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Grohiik to dobry typ, z którym można na spokojnie pogadać. Mam nadzieję że to się nie zmieni. Jest często dyspozycyjny co widać po aktywności na GT, discordzie i po ilości jego reportow, które zawsze popiera niezaprzeczalnymi dowodami. Bardzo podoba mi się że lubi popisać z innymi (w tym że mną :)), na discordzie breacha jest duży brak aktywności że strony graczy jak i administracji, a on to nadrabia. Ale koniec z discordem. 

Co do podania. Jest ono bardzo ładnie napisane i widać że się starał. Argumentacja jest ok jak i aktywność na serwerze. Nie używa wulgaryzmów, a z dobrą polszczyzną nie ma żadnego problemu. Wiek jest do "przełknięcia" chociaż zachowanie nie wskazuje na niego (oczywiście wskazuje na wyższe-tak aby potem nie było problemu).

Administracji breacha#3 na pewno przyda się kolejna osoba która pomoże, a grohiik nadaje się idealnie.

Oczywiście jestem na TAK.

Powodzenia grohiik mam nadzieje, że cię przyjmą.

Pozdrawiam~ Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta