Skocz do zawartości
Enzo

<BR#2> Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Enzo   

1. Wiek (preferowany >= 16): 18
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:63153086http://steamcommunity.com/profiles/76561198086571900/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem adminem na serwerze Max-Play w Team Fortress 2. Mniej więcej jakieś doświadczenie mam.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: W godzinach porannych od 9 do 11 jest dużo graczy i na serwerze i dochodzi do łamania regulaminu a przeważnie większość Adminów/Moderatorów śpi. Drugą sprawą jest to że Admini/Moderatorzy nie zawsze są dostępni ja na serwerze w zasadzie jestem codziennie i patrze co gracze robią i staram się wypatrywać graczy którzy łamią regulamin. Jak ja jestem na serwerze to przeważnie jest miła atmosfera potrafię rozśmieszyć cały serwer w tym drogich administratorów i moderatorów.

Zawsze staram się pomóc osobą w potrzebie i mówić i co, gdzie i jak. Administracja i moderatorzy znają mnie i wiedzą jak jest nie sprawiam problemów. I w zasadzie to na tyle.

6.https://www.gametracker.com/player/Enzo/193.110.121.82:2302/

Edytowane przez Enzo
Błąd w E-Mailu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż zostałem skoro nikt się nie wypowiedział to zrobię to ja :/.

Ogólnie to cię znam i lubię ale nie nadajesz się na administratora jesteś bardziej takim ,,śmieszkiem'' i tak jesteś postrzegany przez duże grono administracji

(nie będę wymieniał bo po co xP ) .

Jestem na NIE

Przykro mi lecz się poprostu nie nadajesz na role administratora

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Jako że minał już termin podanai i póki co jest tylko jedna wypowiedź jestem zmuszony to podanie zamknąć. Podanie odrzucone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.