Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Mr.TheBestCake

2. Steam ID: STEAM_0:0:100529391

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:0:100529391&Submit

4. Opis sytuacji: Szedłem za graczem Muszka2007.ar i nie wiedzałe co siędziej. po chwili jak zwolniłem to zobaczyłem że zamyka drzwi przed mną i innymi osobami presonalu D. Po następnej rundzie Astropieseł dał mnie do jaila i tłumaczyłem mu że nie ja zamykałem drzwi tylko Muszka2007.ar. Po 20 min tłumaczenia W**rwiłem się i zaczołem do niego bluzgaci za jego nie kompetenceję i za to że daje kare za informcje z nie pewnych źródeł.

5. Coś od siebie: Proszę o szybkie wyjaśnienie sytuacji 

Edytowane przez astropieseł
Wulgaryzmy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, Mr.TheBestCake napisał:

Astropieseł dał mnie do jaila i tłumaczyłem mu że nie ja zamykałem drzwi tylko Muszka2007.ar. Po 20 min tłumaczenia Wkurwiłem się i zaczołem do niego bluzgaci

Tak dla sprostowania. Nie ja robiłem reporta, tylko Akeno, który pełnił stanowisko KidOpa. Ja stałem obok i nadzorowałem przebieg przesłuchania.

daje kare za informcje z nie pewnych źródeł.

Z tego co pamiętam było tam 2 świadków, więc nie było to bezpodstawne. Poza tym, może nawet byś tego bana nie dostał, gdybyś nie obraził administracji i serwera, co jest głównym powodem bana.

za jego nie kompetenceję

Cóż... Kto tu jest nie kompetentny? Nawet nie wiedziałeś, kto przeprowadzał przesłuchanie...

Reasumując... Obrażanie serwerowni nie jest dobrym powodem rozładowania emocji. Osobiście nie jestem skory do zdjęcia bana.

Chciałbym dać jeszcze wypowiedzieć się Akeno, do zamknięcia tematu

Edytowane przez astropieseł
Dodanie końcówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   
17 minut temu, Mr.TheBestCake napisał:

zaczołem do niego bluzgaci za jego nie kompetenceję i za to że daje kare za informcje z nie pewnych źródeł.

Nie wiem co tu wyjaśniać skoro sprawa jest oczywista. Admin ma za zadanie pilnować spokoju i kultury na serwerze, a przeklinanie (tym bardziej prosto w twarz administratorowi) nie jest dobrym pomysłem. Poza tym skoro chcesz zostać odbanowany, nie powinieneś również przeklinać w odwołaniu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam otóż jeśli chodzi o twojego bana to był na ciebie report za zamykanie drzwi więc zostałeś tepnięty z osobą która cie zreportowała żeby to wyjaśnić. Zostałeś tepnięty już w następnej rundzie i byłeś 060-j. Los chciał że byłem 860-2 i próbowałem ci wytłumaczyć czemu tu jesteś i co zrobiłeś na czacie głosowym i tłumaczyłem ci że inni admini cie nie słyszą , lecz  nie chciałeś chyba mnie słuchać :/ .

1 godzinę temu, Mr.TheBestCake napisał:

Po następnej rundzie Astropieseł dał mnie do jaila i tłumaczyłem mu że nie ja zamykałem drzwi tylko Muszka2007.ar.

Tłumaczyłeś mu na Czacie GŁOSOWYM jako scp nie słyszą cie ludzie ;)

1 godzinę temu, Mr.TheBestCake napisał:

Po 20 min tłumaczenia Wkurwiłem się i zaczołem do niego bluzgaci za jego nie kompetenceję i za to że daje kare za informcje z nie pewnych źródeł.

Zacznijmy od tego Że sama runda trwa 20 min. Po drugie jeśli nazywasz ,,wkurzaniem się'' mówiąc do kogoś żeby go ,,powiesili za jaja'' ,,powiesili się k*rwy'' to współczuje ci :( 

Nie mam już nic do dodania Ban powinien zostać

Pozdrawiam~~ Akeno

//zamknięte na prośbę akeno ~snajper

Edytowane przez snajper24
Mała Poprawka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.