Skocz do zawartości
Hunter

Propkilling i zabijanie afk'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Wizio   
Napisano (edytowane)

Jako przeciwnik ogólnej czynności zwaną "propkill" wypowiem się tutaj z wielką radością, gdyż bardzo często doprowadza mnie ona do stanu zwanego irytacją.

Zacznijmy od tego, że propkill nie powinien być traktowany jak zwykłe zabicie, a RDM propem jak zwyczajny RDM. Na serwerze istnieje wiele metod przy pomocą których ludzie uprzykrzają grę innym graczom. Jednakże to propkill jest najgorszym z nich, ponieważ jest on niezwykle notoryczny oraz w większości przypadków zabójczy. Gracze wykorzystują to głównie właśnie w celu trollowania innych i zabijania ich w "hehe" zabawny sposób co jest absolutnym idiotyzmem. Nie wspominając już o idiotycznych walkach na propy, gdzie bardzo często umierają osoby niepostronne, które nie miały z tym nic wspólnego. Nie chcę tutaj słuchać o tym, że było ostrzeżenie, iż tutaj bijemy się na propy. Równie dobrze mógłbym to porównać do zajmowania pomieszczenia pod groźbą śmierci, gdyż większej różnicy tutaj nie widzę. Co więcej... sporo nowych graczy (i nie tylko) często ignoruje takie zachowanie i co gorsza... powiela je. Jeszcze jakiś czas temu za propkill, który często był notorycznie powtarzany, były surowe kary, gdyż zachowanie takie było ostro tępione przez niektóre szczeble administracji. 

Sumując... propkill w 90% to czysty trolling, który uprzykrza grę osobą przebywającym na serwerze i powinien być on tępiony. Stanowiska nie zmienię i w dalszym ciągu będę surowo karać takie osoby.

Edytowane przez Wizio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peszek   

Aktualnie najnowszy patch zepsół logi bo jak dobrze zabije się z propa no nie pokazuje logów i nie można zobaczyć death scenki i wywnioskować kto zabił poszkodowaną osobę. Jeśli o mnie chodzi to slay lub 2 to wystarczająca kara. Sam zabijam z propa i zostaje zabity również i świetnie się przy tym bawie :D  Jeśli osoba złoży na mnie reporta to oczywiście daje sobie slaye ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta