Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) : 17
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Oczywiście,że tak ale to było w Cs'ie 1.6 na serwerze BF2 z około 3 lata temu,a jeżeli chodzi o SG to myślę że z tym problemu nie będę miał ponieważ mam 91 poziom i zapamiętałem niektóre z komend jakie używają Administratorzy ^^

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Chcę być Administratorem SG ponieważ jest odczuwalny brak Administracji, a w większości obecnie widuję maxus'a lub jonka2531 lub Zaufanych. Myślę,że ktoś taki doświadczony jak ja może pomóc całej Administracji choćby w reportach i pilnowaniu "czystego ładu"  na serwerze,ponieważ przesiaduję na serwerze codziennie i widzę co się dzieje na Breach'u #1 np.ktoś podaje report'a bez dowodu lub niektórzy dają reporty kiedy nie ma administracji na serwerze, a to może być mały/lub nawet duży problem w rozwiązaniu sprawy :(. Staram się pomagać w chwili obecnej KidOp'om lub innym Administratorom jeżeli są na serwerze choćby w ten spośob jeśli ktoś jest AFK lub kiedy ktoś utknął gdzieś to piszę im to na @ , a także kiedy nie ma administracji i jestem jedynym Zaufanym na serwerze i np.widzę,że ktoś jest AFK to pytam się "Jesteś AFK?" i jeżeli nie odpowiada to kick'uje. Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać najdokładniej obu stron,będąc przy tym neutralny(nie stając po kogoś stronie,jeżeli takiej sytuacji nie widziałem) a karając kogoś,patrząc na sytuację w jaką wpadł,czy ignoruje administrację nic nie odpowiadając i patrząc na poziom jaki ma.
6. https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Asia   
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem Sinon nadaje się na Operatora. Jestem na TAK.

PLUSY

- Aktywność

- Wysoki poziom

- Dobrze spełnia role Zaufanego

- Miły i pomocny.

MINUSY

- Nie ma :) 

Edytowane przez Asia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

a jeżeli chodzi o SG to myślę że z tym problemu nie będę miał ponieważ mam 91 poziom

Gdzie ?? Na forum masz ten poziom ??  Strefa Gier (w skrócie SG) to forum które posiada swoje serwery a nie serwer który posiada swoje forum.

Chcę być Administratorem SG ponieważ jest odczuwalny brak Administracji,

Nie widać ... Forum dobrze sobie radzi z odpowiednią liczbą Administracji SG 
PS - nie myl pojęci "Strafa Gier" z "serwerem Strefy Gier" bo jedno to forum a drugie to serwer należący do forum

a w większości obecnie widuję maxus'a lub jonka2531 lub Zaufanych.

To dobrze chyba że ich widać ?? Przynajmniej wiesz że są aktywni :P

Myślę,że ktoś taki doświadczony jak ja

3 lata temu miałeś jakąkolwiek większą rangę i twierdzisz że jesteś doświadczony jak nie wiadomo kto .... zapowiada się ciekawie xDDD

pomóc całej Administracji choćby w reportach

Pomagaj ... Pisz je normalnie, nie pisz bez sensu i nie rób tak by pisali reporty na Ciebie ;)

pilnowaniu "czystego ładu"  na serwerze

Co to jest "czysty ład" ??? Nowe SCP ?? Jakiś gracz ?? 

widzę co się dzieje na Breach'u #1 np.ktoś podaje report'a bez dowodu lub niektórzy dają reporty kiedy nie ma administracji na serwerze

Jak ty to widzisz ?? To jest opcja tylko dla Administracji serwera (cheater) xDD

a to może być mały/lub nawet duży problem w rozwiązaniu sprawy

To nie jest żaden problem w rozwiązaniu sprawy ;_;

21 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Staram się pomagać w chwili obecnej KidOp'om lub innym Administratorom jeżeli są na serwerze choćby w ten spośob jeśli ktoś jest AFK lub kiedy ktoś utknął gdzieś to piszę im to na @

To nie jest pomoc .... Administrator nie musi nic z nimi robić bo AFK'i wyrzuci system a Ci co utknęli albo się znajdą albo zakończy się czas ... więc jedyne co robisz to informujesz że coś się dzieje by szybciej rozpoczęła się nowa runda :D 

a także kiedy nie ma administracji i jestem jedynym Zaufanym na serwerze i np.widzę,że ktoś jest AFK to pytam się "Jesteś AFK?" i jeżeli nie odpowiada to kick'uje.

"Kiedy ktoś się martwi to idę i pytam się 'Jesteś martwi?' i jeśli nie odpowiada to go ratuję" ;_;
Jedyny co możesz zrobić to votekick ale bez poparcie graczy nic się nie stanie.

Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać najdokładniej obu stron,będąc przy tym neutralny(nie stając po kogoś stronie,jeżeli takiej sytuacji nie widziałem) a karając kogoś,patrząc na sytuację w jaką wpadł,czy ignoruje administrację nic nie odpowiadając i patrząc na poziom jaki ma.

Po 1 - Nawet jeżeli to widziałeś to musisz być neutralny do obu stron
Po 2 - Co do twojej neutralności to napiszę w podsumowaniu
Po 3 - Co ma poziom do tego ?? jedynie daje Ci podpowiedź że ktoś gra częściej na serwerze ale nie powie Ci w 100% bo równie dobrze mógł swój poziom dostać jako nagrodę za event ... :/

------------
Podsumowując :D

Jestem na NIE ... sorry ale byłeś/jesteś członkiem grupy szkalowniczej która jest zbanowana (w części) ... lubisz byś w centrum zainteresowania ... dalej jest na forum twój piękny tekst że poprzesz całą grupę szkalowniczą i zemścisz się na Administracji (" Puta Madre,Coobalt,Suchy,MattheW i Deb pójdę w wasze ślady i zemszczę się na nich :) ") ... już za sam ten tekst dziwię się że jeszcze te podanie nie trafiło do kosza bo gdyby decyzja zależałą ode mnie to dawno bym to usunął ... poza tym zachowujesz się dziecinnie oraz jedyny argument jaki używasz to "nie ma Administracji", "gracze łąmią regulamin" oraz "mam doświadczenie" (co do ostatniego to dalej myślę że to chyba żart bo po 3 latach to chyba pamiętasz tylko że byłeś jako Administrator xDD )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, NavySealPL napisał:

Gdzie ?? Na forum masz ten poziom ??  Strefa Gier (w skrócie SG) to forum które posiada swoje serwery a nie serwer który posiada swoje forum.

Nie widać ... Forum dobrze sobie radzi z odpowiednią liczbą Administracji SG 
PS - nie myl pojęci "Strafa Gier" z "serwerem Strefy Gier" bo jedno to forum a drugie to serwer należący do forum

To dobrze chyba że ich widać ?? Przynajmniej wiesz że są aktywni :P

3 lata temu miałeś jakąkolwiek większą rangę i twierdzisz że jesteś doświadczony jak nie wiadomo kto .... zapowiada się ciekawie xDDD

Pomagaj ... Pisz je normalnie, nie pisz bez sensu i nie rób tak by pisali reporty na Ciebie ;)

Co to jest "czysty ład" ??? Nowe SCP ?? Jakiś gracz ?? 

Jak ty to widzisz ?? To jest opcja tylko dla Administracji serwera (cheater) xDD

To nie jest żaden problem w rozwiązaniu sprawy ;_;

To nie jest pomoc .... Administrator nie musi nic z nimi robić bo AFK'i wyrzuci system a Ci co utknęli albo się znajdą albo zakończy się czas ... więc jedyne co robisz to informujesz że coś się dzieje by szybciej rozpoczęła się nowa runda :D 

"Kiedy ktoś się martwi to idę i pytam się 'Jesteś martwi?' i jeśli nie odpowiada to go ratuję" ;_;
Jedyny co możesz zrobić to votekick ale bez poparcie graczy nic się nie stanie.

Po 1 - Nawet jeżeli to widziałeś to musisz być neutralny do obu stron
Po 2 - Co do twojej neutralności to napiszę w podsumowaniu
Po 3 - Co ma poziom do tego ?? jedynie daje Ci podpowiedź że ktoś gra częściej na serwerze ale nie powie Ci w 100% bo równie dobrze mógł swój poziom dostać jako nagrodę za event ... :/

------------
Podsumowując :D

Jestem na NIE ... sorry ale byłeś/jesteś członkiem grupy szkalowniczej która jest zbanowana (w części) ... lubisz byś w centrum zainteresowania ... dalej jest na forum twój piękny tekst że poprzesz całą grupę szkalowniczą i zemścisz się na Administracji (" Puta Madre,Coobalt,Suchy,MattheW i Deb pójdę w wasze ślady i zemszczę się na nich :) ") ... już za sam ten tekst dziwię się że jeszcze te podanie nie trafiło do kosza bo gdyby decyzja zależałą ode mnie to dawno bym to usunął ... poza tym zachowujesz się dziecinnie oraz jedyny argument jaki używasz to "nie ma Administracji", "gracze łąmią regulamin" oraz "mam doświadczenie" (co do ostatniego to dalej myślę że to chyba żart bo po 3 latach to chyba pamiętasz tylko że byłeś jako Administrator xDD )

NavySealPL Po 1. Niezbyt rozumniem o co Ci chodzi z tym,że lubię być w centrum zainteresowania ;_; (Nawet w nim nie jestem).

Po 2. Ja zachowuję się "Dziecinnie" ? Jakoś nikt mi tego w ogóle nie zarzucił.

Po 3. Byłem ale "nie" jestem żadnym członkiem tej o to grupy.

58 minut temu, oSi' napisał:

Admin który szkodzi serwerowni (Blocked 310) i zadaje się z osobami które wyzywały administracje? Na Nie

Przecież ja już nie szkodę i nie mam zamiaru tego czynu popełnić kolejny raz ;_;

Do tego zrozumiałem z Twojego postu,że ty myślisz,że ja cały czas zadaję się z tamtą grupą :/

Ile razy jeszcze muszę mówić,że ja się z tamtą grupą "Nie zadaję" i nie utrzymuję z nimi żadnego kontaktu.

Edytowane przez Sinon ❥ (Asada Shino)
Mała poprawka, prawię zawsze zapomnę czegoś dopisać :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobry, 

Osobiście jestem neutralny, ale jeżeli chodzi o opinię z punktu widzenia admina/SuperAdmina to jestem na NIE.

Masz dość sporą liczbę banów, w tym jeden to perm z którego odwołałeś się dość niedawno, bo około  3 miesiące temu(7 październik) i moim zdaniem to za krótki okres czasu by administracja ci kompletnie zaufała(ranga zaufanego o tym nie świadczy imo). Według mnie podanie powinieneś napisać dopiero za miesiąc lub nawet trzy, bo jednak pół roku po unbanie > 3 miesiące. 

Tak jak na początku napisałem osobiście jestem neutralny, bo widzę, że się starasz od unbana i pomagasz, ale jednak twoja przeszłość zostawia wiele do życzenia. 

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Minak   
8 godzin temu, Asia napisał:

Moim zdaniem Sinon nadaje się na Operatora. Jestem na TAK.

PLUSY

- Aktywność

- Wysoki poziom

- Dobrze spełnia role Zaufanego

5 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Po 2. Ja zachowuję się "Dziecinnie" ? Jakoś nikt mi tego w ogóle nie zarzucił.

Po 3. Byłem ale "nie" jestem żadnym członkiem tej o to grupy.

5 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Przecież ja już nie szkodę i nie mam zamiaru tego czynu popełnić kolejny raz ;_;

Do tego zrozumiałem z Twojego postu,że ty myślisz,że ja cały czas zadaję się z tamtą grupą :/

Ile razy jeszcze muszę mówić,że ja się z tamtą grupą "Nie zadaję" i nie utrzymuję z nimi żadnego kontaktu.

CIMNDjy.gif

OpUIlXM.gif

Polecam analize tych fragmentow, przednia zabawa. Po tresci wypowiedzi, jak i ich formie, 

MSdNN18.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Minak napisał:

CIMNDjy.gif

OpUIlXM.gif

Polecam analize tych fragmentow, przednia zabawa. Po tresci wypowiedzi, jak i ich formie, 

MSdNN18.png

Minak,nie wiem czy wiesz ale ja to uznaję za obrazę :( 

Nic w tym, śmiesznego nie ma :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta