Skocz do zawartości
BuFFeQ

<BR#1> BuFFeQ

Rekomendowane odpowiedzi

BuFFeQ   
Napisano (edytowane)

1. Wiek: 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:92534725
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie byłem adminem, lecz byłem operatorem na 1 serwerze breach i na serwerze ttt (jestem cały czas).

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chyba jak każdy chce pomagać graczą nowym jak i starym, kiedy nie ma administracji pragnął bym zaprowadzić spokój. Jestem raczej lubiany na serwerze a to że chcę pomagać na serwerze stałej już administracji i ogarniętym jak i nie ogarniętym graczą to chyba dobrze, nie rdemuje, pomagam.

Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie lubię grać na tym serwerze i też lubię pomagać <3
6. https://www.gametracker.com/player/BuFFeQ/193.110.121.75:29900/

Edytowane przez astropieseł
Brak Gametrackera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wow, to podanie jest tak pięknie napisane i nie posiada żadnych błędów, że aż jestem na NIE 

-Gametracker i aktywność

-poprawna pisownia...... 

+jakieś tam doświadczenie. 

Pstt.... To podanie i tak jest do odrzucenia, bo nie spełniasz wymogu odnośnie aktywności, ale niech @Limbozadecyduje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hola hola amigo, chcesz być administratorem na sg będąc adminem u "konkurencji"? Jesteś u mnie muerto + nie grasz pełen miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja aktywność nie wygląda najlepiej i twoje podanie mogłeś się bardziej rozpisać.Fajnie że masz doświadczenie ale na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam  chętnie się odniosę do twojego podania

PLUSY

+,,Niby'' Pomagasz administracji (tutaj przyzywam @jonek2531 i @maxus6 by się wypowiedzieli ;) )

+Doświadczenie

Niczego innego nie znalazłem :/

MINUSY

-Aktywność

-Pisownia i całościowy wygląd podania

-Masz admina u konkurencji ( niby mały minus, ale niewiemy czy idziesz na przeszpiegi xD )

-Słaby pretekst to bycia adminem

Jestem na NIE

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Podanie odrzucone 
Powód: 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.(Nie musisz grać w dzień w dzień, ale trzymać jakiś regularny poziom wchodzenia.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.