Skocz do zawartości
KorQi

[SKARGA] Krecik :)

Rekomendowane odpowiedzi

KorQi   

1. Nick osoby oskarżonej:Krecik :)

2. Steam ID osoby oskarżonej:STEAM_0:0:52063297

3. Przybliżona data zajścia:11.01.18 okolo godziny 18

4. Nazwa mapy:Jb_Mountaincraft

5. Opis sytuacji: Podczas prowadzenia gry przez kamila musial on pojsc na szybkie z/w wtem Krecik zglosil sie na ochotnika do dalszego prowadzenia.Stalismy przed przyciskami od skakanki i zaczeli sie nimi bawic wtedy krecik kazal nam podejsc pod drzwi od skakanki i po tym jak stalismy tuz przed otworzyl je i kazal nam wejsc.Wszystko bylo by okay gdyby nie to ze skakanka krecila sie na max speedzie i przez to wszyscy procz mnie zgineli po wejsciu, a gdy ja nie wszedlem do srodka zabil mnie i powiedzial "Mieliscie wejsc" i tak sie skonczyla runda.

6. Coś od siebie:Dodam tez ze po paru rundach Gryfeld kazal nam przejsc climba i powiedzial ze mamy czas do 5:30 ja jako 4 skonczylem w 5:55 minucie. Wtedy podszedl do mnie krecik i mnie zabil po czym dodal "Jest juz 3".Po tym jak gracze wytkneli mu ze czas mielismy do 5:30 Gryfeld powiedzial "nie wpisuj killa" a on na to "no dobra".Mysle ze jako tako gracz ten nie nadaje sie do prowadzenia jaila.

ps.Nie posiadam polskich znakow dlatego nie ma ich tu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szybkie wytłumaczenie:

Sytuacja 1:

-Było polecenia wchodzicie na zabawe ze skakanką dopiero po wejsciu przez graczy odpaliłem skakankę byłes jedyną osobą która stała przed drzwiami dlatego też miałem prawo Cie zabic  7.Wszystkie polecenia należy wykonać najszybszym tempem i najkrótszą drogą, chyba, że zostało powiedziane inaczej.

Sytuacja 2:

-Miało przeżyć 3 graczy których ta trójka pierwsza miała czas na przejście do określonego czasu nawet jeżeli ukończyłeś zabawę przed czasem byleś tuż za podium czyli automatycznie byleś do zabicia.Po około minucie rozmyślen nad cała sytuacją killa wpisałem 

To tyle nie czuję sie winny Pozdrawiam K.

Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji ~ Yor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KorQi   
Napisano (edytowane)

sytuacja 1:

Skakanka byla odpalona caly czas bo jak niby mogli oni zginac ledwo co wchodzac na 10 mm.Co nie zwalnia z zabicia mnie gdy nie moglem wejsc do srodka przez ta skakanke (19 punkt regulaminu na jailu)

Sytuacja 2:

Gryfeld powiedzial wszystkim tam aktualnie obecnych "Macie czas do 5:30" a ty i tak zabiles 4 osobe czyli mnie.Nawet reagowali na to

Wszystko jest na demkach. :)

Edytowane przez KorQi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po obejrzeniu demka stwierdzam, że @KorQi ma rację w obu przypadkach.

1. Skakanka kręciła się cały czas, została zatrzymana na jedną, może dwie sekundy i znów włączona, więc nie było możliwości, żeby na nią normalnie wejść.

2. Gryfeld powiedział, że przeżyje pierwsze pięć osób, lub ci, którzy przejdą do 5:30.

W związku z powyższym Krecik zostaje ukarany dwutygodniowym banem.

Przykro mi to mówić, ale ostatnio są z Tobą same problemy, chyba czas dorosnąć i przestać robić z siebie błazna.

Przy okazji chciałbym też poinformować: ta kara to Twoja ostatnia szansa na poprawę zachowania. W związku z tym, że jesteś już zasłużonym wyjadaczem, jeśli chodzi o ilość banów, mutów i gagów, bez względu na to, w jaki sposób złamiesz jeszcze raz regulamin, zostaniesz permanentnie zbanowany na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.