Skocz do zawartości
Garzki

[Mute] Icetea

Rekomendowane odpowiedzi

Garzki   
Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Icetea

2. Steam ID: STEAM_0:1:15089612

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Icetea&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Niżej

5. Coś od siebie: Mogę się zapytać czemu mute został zdjęty bez żadnego odwołania? rozmawiałem z wieloma graczami i są oburzeni tą decyzją.

Edytowane przez Garzki
WINCYJ POPRAWEK, WINCYJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Chce podkreślić że Icetea był tutaj tylko przykładem, bardziej chciałem poruszyć sprawę "kolesiostwa" ogółem. Ja rozumiem że stały gracz i powinien mieć swoje przywileje ale czy takie coś nie powinno zostać podjęte wspólnie? Dajmy przykład: "Starsi gracze mają taryfy ulgowe bo to oni tworzą klimat na serwerze". Wtedy byłaby to inna sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Napisano (edytowane)

Przechwytywanie.PNG.b94c00eed06b05553e088544d2d3a7f9.PNG

W tym przypadku należałoby zapytać @Remzo

Dodam, że po obejrzeniu demka, stwierdzam, że do zaistniałej sytuacji doszło ewidentnie. A sam IceTea  "bierze to na klate" i "robię to z pełną premedytacją" 

W związku z taką bezczelnością kara 3 dni jest z całym szacunkiem - śmieszna.

@Remzo i @ten nieczytelny nickname - w związku z tym, że sprawa Was dotyczy chciałbym byście się w tej kwesti wypowiedzieli. 

Nie rozumiem tylko za co przy okazji Rezus wyłapał? 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Rezus spadł niby też za namawianie ale jest to dla mnie dziwne ze za namawianie aż 2 tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Rezus na tej mapie nie namówił a jak już to powiedział przy 12 głosie . Więc mute był troszkę bezpodstawny. Jeżeli był postawny to dostał za recydywe , bo już dostał za to wcześniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

IceTea dostał mute na 3 dni, co i tak uważam za karę nieadekwatną do celowego złamania regulaminu.

À propos Rezusa, już wcześniej był upominany i nagradzany mutami/gagami (nawet przeze mnie), jego następną karą za namawianie do zmiany/wyboru mapy miał być perm, ale powiedziałem Jankowi, że 2 tygodnie na razie wystarczą.

Jakim prawem i dlaczego jeden i drugi został odmutowany? Tego nie wiem. Może @Jesus i @Remzo coś wyjaśnią, bo chyba na to liczymy.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@nonejm

0:0 czas rundy 2:00

Rezus: "zmieniamy mape w pi*du"

//Edit - Dodałem Cenzurkę, na wszelki...

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)
56 minutes ago, pomidor™ said:

IceTea dostał mute na 3 dni, co i tak uważam za karę nieadekwatną do celowego złamania regulaminu.

À propos Rezusa, już wcześniej był upominany i nagradzany mutami/gagami (nawet przeze mnie), jego następną karą za namawianie do zmiany/wyboru mapy miał być perm, ale powiedziałem Jankowi, że 2 tygodnie na razie wystarczą.

Jakim prawem i dlaczego jeden i drugi został odmutowany? Tego nie wiem. Może @Jesus i @Remzo coś wyjaśnią, bo chyba na to liczymy.

Zdjąłem osobiście muta Rezusowi gdyż uważałem, że to byłoby nierówne traktowanie graczy - dlaczego IceTea, który namawiał kilkanaście razy bardziej od Rezusa dostał nie dosyć, że ponad 4 razy mniejszą karę, to jeszcze miał ściągniętego muta przez Remza po jakichś 24h?

Muta ściągnąłem po dyskusji z innymi administratorem, Rzuwiem.

Nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć się z mojej decyzji, zrobiłem to, co uważam za słuszne. Jeśli mamy traktować graczy równo, to traktuj ich równo. Bo jak dla mnie IceTea za swoje słownictwo i pijackie widy powinien wylecieć już dawno z permem idąc tym tokiem myślenia.

@Pomidor - nie rób z serwera kompanii karnej, bo to raz, że zniechęca graczy, dwa, że jeszcze bardziej ich nakręca. Jeśli masz zamiar więcej dyskutować na temat decyzji podejmowanych przez HeadAdma (@Remzo), to radzę przenieść się na stosowne forum, bo to nie czas, nie miejsce.
Tyle ode mnie, spokojnej niedzieli życzę,
J.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. No i tu jest problem. Podejmujesz jakieś działania, bo uważasz je za słuszne, a z adminem (Jankiem), który wie o tej sprawie najwięcej, się nie skontaktowałeś.

2. Nie Ty nałożyłeś karę, więc nie ściągaj jej z powodem - „bo tak”, trochę szacunku dla innej osoby i decyzji, które podejmuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Kara zostaje do czasu podjęcia decyzji przez HeadAdma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Tak, jak wyżej. Zdjąłem osobiście mute'a IceTea, bo chciałem z nim porozmawiać. Powinienem mu potem "zwrócić" mutea, ale zapomniałem, bo się śpieszyłem - tyle. Nie róbcie z igły widły. Mute wrócił w każdym razie i jest okay, a urażonych przepraszam ;)

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.