Skocz do zawartości
Kycu

[Ban] Kycu

Rekomendowane odpowiedzi

Kycu   

1. Nick, na który została nałożona kara: Kycu noforce.pl

2. Steam ID: STEAM_1:0:100264629

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:100264629&advType=steamid&Submit (chyba to nw ;v)

4. Opis sytuacji: Byłem na seriwe, miałem nick "Adolf Hitler" admin Andżej powiedział żebym zmienił po jakiejś chwili zmieniłem, mam również na avatarze Pana Adolfa, mówił żebym go równiez zmienił gdyż propoaguję on nazizm. Nie zrobiłem tego na mapie które była bo na 90% wyjebało by mi csa, na następnej mapie po pierwszej rundzie chciałem już to robić bo nie chciałem wyrwać bana, lecz po tym jak napisałem: "*DEAD* Kycu noforce.pl : dla mnie to nie jest szerzenie naziwmu" oraz "*DEAD* Kycu noforce.pl : bo nie pisze ze np 'Hitler nie zrobil nic złego' czy 'Holokaust był dobry'" wyrwałem po prostu bana.

5. Coś od siebie: Tak jak wyżej wspominałem i jest napisane w tym co pisałem na serwerze, osobiście dla mnie propagowaniem nazizmu było by chodzenie po ulicy z ze sfastyką na ramieniu, mówienie "Heil Hitla" (czy jak się to tam gadało), mówienie że Adolf był dobrym, nie zabijającym nikogo człowiekiem czy mówienie że holokaust był dobry. Byłem z takowym nickiem oraz avatarem na wielu serwerach gdzie co do tego były bardzo podobne zasady i nie raz sam właściciel serwera na nim był, a jakoś bana nie wyrwałem, bo nie propagowałem nazizmu, szowinizmu itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Napisano (edytowane)

Jak widać, brak Ci wyczucia czym jest propagowanie nazizmu. Powinieneś się trochę do edukować na ten temat.

Poczytaj też Polskie prawo karne i konstytucje może tam się dowiesz czym jest propagowanie bo mi szkoda mojego cennego czasu na edukowanie tskich jak Ty.

Pomyśl trochę i jak jeszcze raz coś takiego zrobisz - na dużo dłużej dostaniesz bana.

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Za idiotyzm przedłużam karę na 3 tygodnie.

Jeszcze raz dojdzie do takiej sytuacji, a skończy się na permie. Nie będziemy tolerować takich zachowań.
J.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.