Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa tematu: [ban] <aktualny nick w grze>

1. Nick, na który została nałożona kara: Wonski Grubasek

2. Steam ID: STEAM_1:1:88357765

3. Link do bana na Sourcebans:  http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=commslist&searchText=wonski+grubasek&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Ban na strone CT Jail 

5. Coś od siebie: Dostałem bana na 600min na strone CT podczas wczorajszego jaila. Wydaje mi sie, że ban był nie do końca słuszny. Dostałem go za zabicie 3 osób w tym 2 które mnie atakowały, a 3 byłą po prostu przypadkowo zaliczona ponieważ na daną komendę biegli terroryści obok. Po zabiciu tych 3 osob wpisywalem freekill jak jest w regulaminie ale wyprzedził mnie kolejny z terro i po prostu zabił. Po tej akcji zaczeło się robić głośno na serwerze, a ja dostałem bana na te 600min pod powodem "Nauka zasad ct". Czy jest możliwość otrzymania UB? Czy serio mam przez te 600min jaili uczyć się tych zasad których w sumie nie złamałem :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Ub? 600min to 10 godzin. Jak go wczoraj dostales to jiz dawno ban wygasl czasowo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

@nonejm czas w ctbanach jest inaczej liczony niż w normalnych banach, a mianowicie @WonskiGrubasek musiałby spędzić 10 godzin na serwerze od otrzymania ctbana, aby ten mu się skończył.

Pozdrawiam, rzuf.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, myślałem że tak jest, ale muszę mięć przegrane 10h od tego bana.. I wydaje mi się że czas się liczy tylko na jailach ale mogę się mylić. Może po prostu muszę grac tyle godzin na serwerze do ub ;P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Czy jesteś w stanie powiedzieć który z adminów nałożył tą karę / ewentualnie wskazać godzinę dokładną oraz mapę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamil///   

@nonejm Wonski Grubasek mówił na serwerze, że nie pamięta więc pozwolę sobie odpowiedzieć za niego. Karę nałożył Bobek, a był to ten "popularny" jail minecraft (nie pamiętam nazwy :c)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Uszanowanie. 
Ban został nałożony biorąc pod uwagę: 
- zamieszanie które panowało podczas całego zajścia(twoja reakcja i sposób ogarniania)
- rangę którą posiadasz na serwerze 
- oraz głos ludu
Po przejrzeniu twojego konta na hlstatsach zmniejszam karę do 2h, bo jednak te 10h są wymagane(dla mnie). 

Pozdrawiam, 
Bobek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.