Skocz do zawartości
Kocmouch

To znowu on...

Rekomendowane odpowiedzi

Kocmouch   
Napisano (edytowane)

Cześć,

ostatnio zrobiłem sobie coś na zasadzie rachunku sumienia i jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Swego czasu miałem możliwość pełnić wszystkie dostępne funkcje administracyjne na serwerze JailBreak w Garry's Modzie.

Jak starsi bywalcy pamiętają, pewnego dnia po prostu zniknąłem bez żadnego słowa.

Przyznam szczerze, że zachowałem się jak mały szczeniak, bo to moim obowiązkiem powinno być zgłoszenie czegokolwiek do Wyższej administracji o moim nastawieniem do serwera.

Niestety zawiniłem, za co Was wszystkich przepraszam.

Jednakże, nie byłem wtedy w stanie wytrzymać presji, z tego powodu, iż w powodu migracji maszyn serwer ucierpiał pod wieloma względami.

Wtedy zaczęły się problemy, gracze pouciekali po wyłączeniu serwera, gdyż nie był przez pewien czas dostępny.

Niestety to nie był jedyny problem, każdy z nas już się przekonał, że na tym świeci istnieje coś takiego jak złośliwość przedmiotów martwych.

Tym razem cała serwerowa baza danych oszalała, przez co każdy z graczy potracił swoje punkty.

Tak jak w miarę udało mi się przywrócić stary tryb, to bazy danych już nie potrafiłem naprawić.

Po tym wszystkim straciłem jakąkolwiek chęć do dalszej pracy nad serwerem.

I w tym miejscu zrobiłem błąd, iż jak pisałem wyżej, nikomu o tym nie powiedziałem.

Czasami jak ktoś na Steam'ie do mnie napisał z pytaniem czy zagram, zazwyczaj wchodziłem, ale niestety, gdyby nie chęć kilku osób to w ogóle na serwerze nie byłoby graczy.

To tyle z mojej strony.

Przepraszam, za te wszystkie kłopoty, które powstały przez moje nastawienie.

Pozdrawiam,

Kocmouch

PS

Dziękuję za możliwość pełnienia funkcji HeadAdmina, wiele mnie to nauczyło, poznałem dużo fajnych osób.

Nauczyłem też się sporo. Można powiedzieć, przez pewien moment Wasza społeczność stała się dla mnie jak własni rodzice.

Jak sobie z czymś nie radziłem, zawsze miałem obok siebie Yora.

Dziękuję Ci za to.

Chcę również podziękować byłej już kadrze serwera JB,  jesteście naprawdę świetnymi ludźmi.

Miło mi Was było poznać i spędzić z Wami kilka chwil, pośmiać się, pobawić, czasami nawet pokłócić :)

Społeczności serwera TTT dziękuję, ze to, że dawno temu mnie zauważyliście na serwerze, dzięki wam, nawet w trudnych chwilach mogłem liczyć na poprawę mojego humoru, a robiliście to nieświadomie.

Jeszcze raz,

dziękuję Wam wszystkim.

Edytowane przez Kocmouch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   

Kurde, siedziałem i nie wiedziałem co napisać, a nie chciałem zostawiać tylko like czy czegoś takiego więc napisze tylko, że tobie również dziękuję za starania i pracę którą włożyłeś w serwer JB. Naprawdę miło się z tobą grało i rozmawiało ;D

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mr.Dagon   

To też dorzucę coś od siebie.

I ja Tobie dzięki serdecznie kocmouch za to wszystko - podpinam się też pod słowa dotyczące kadry - na prawdę, jb był kiedyś świetnym serwerem i to tylko dzięki wam - dzięki ludziom którzy po prostu umieli normalnie pogadać i pograć. Tak po prostu, bez toksyczności zwyczajnie pograć, którzy nie pluli jadem, bo to Wy tworzyliście tą świetną atmosferę tego serwera. Dzięki za to wszystko :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta