Skocz do zawartości
Niepoczytalny

[Ban] Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Niepoczytalny˘˙*.:。˙˚˛˜

2. Steam ID: STEAM_0:1:45084907

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:45084907&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Porobiłem sobie bh na tej minecraftowej mapie z wulkanem(nie pamiętam jak się nazywa), zminimalizowałem grę żeby spojrzeć na fb, odpisałem komu miałem odpisać, odminimalizowałem grę i patrzę BAN.

5. Coś od siebie: Od siebie mogę powiedzieć tyle, że już wiele razy na GModzie na strefie gier ktoś mi mówił że mam skrypty i ja od razu odpowiadałem dość szokująco :P mam zepsutego scrolla od myszki(wiedziało to chyba nawet kilku adminów) i jak przekręcam nim raz to on wariuje, zbindowałem sobie na niego jump w GModzie i po prostu scrollując cały czas mogę skakać, dokładając do tego trochę doświadczenia z bh z CS:GO gdzie mam prawie 1800h i gdzie grałem bardzo dużo na serwerach KZ no to bh wychodzi mi całkiem płynnie i od początku byłem świadom że mogę tym budzić kontrowersję na serwerze i bardzo dobrze o tym wiedziałem że dzięki temu mam przewagę, ale czym innym zdobywać przewagę niż własnymi umiejętnościami? Oczywiście jeżeli jest to bardzo duży problem to mogę przestać. W GModzie nigdy nie oszukiwałem i nie rozumiem czemu już po ponad 600h miałbym nagle zacząć używać skryptu na bh. Nigdy nie sprawiałem na serwerze problemów i liczę, że szybko będę mógł tam wrócić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli to mówisz jest prawdą to przydałby się unban, jednakże najpierw powinien wypowiedzieć się @Cezary_PL. Dla dobra wszystkich, gdy "twoje skrypty" okażą się nieprawdą lepiej już nie rób bh.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tácõ   
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kapitan Groszko napisał:

Dla dobra wszystkich, gdy "twoje skrypty" okażą się nieprawdą lepiej już nie rób bh.

Wut a dlaczego nie ma robić skoro jest w tym tak dobry, że go o cheaty oskarżają??? A co do całej sprawy to nie wiem co sądzić, widziałem twoje bh i jakoś ciężko mi było uwierzyć, że to zepsuty scroll, nie wiem czy z zepsutym scrollem nie jest ciężej, bo łatwo można zepsuć timing a u ciebie timing jest perfekcyjny i raz dostałem przez twojego bh karmabana(może to moja głupota ale nie tylko ja wtedy podejrzewałem Cię o bycie zdrajcą z gumijagodami). Poczekajmy na werdykt Cezarego.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Wydaję mi się, że to po prostu pomyłka. Raczej Nieprzeczytalny by tego nie zrobił. Choć widywałem jak robi bh i nawet nieźle mu to wychodzi, ale to nie oznacza, że ma skrypty i jakieś inne czity.

Jestem za UNBANEM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Nie rozumiem w jaki sposób zepsuty scroll miałby przyczynić się do ułatwienia bhopowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 hour ago, jakbu said:

Nie rozumiem w jaki sposób zepsuty scroll miałby przyczynić się do ułatwienia bhopowania.

Już śpieszę z tłumaczeniem, scrolluję raz w górę, mój scroll wariuje i zamiast wysyłać jedno scrollnięcie w górę wysyła kilka(jak nie kilkadziesiąt albo nawet więcej) takich inputów do komputera i przez to jak scrolluję w górę lub w dół wychodzi na to że na dobrą sprawę spamuję tym scrollem, przez to że mam na niego zbindowany skok to przez to, że bardzo często do gry jest wysyłane +jump to jest większa szansa że wbije się w dobrym momencie, jak widać po tym że nawet admin uwierzył na tyle że to skrypt potwierdza tylko to, że to działa całkiem dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.