Skocz do zawartości
Surv

[ban] Surv

Rekomendowane odpowiedzi

Surv   

1. Nick, na który została nałożona kara:  Surv
2. Steam ID:  steamID STEAM_1:1:63185046
3. Link do bana na Sourcebans:  http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:63185046&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Siema, pisze tu gdyż super pomocni admini mi to polecili, a wiec sytuacja prosta wbijam dziś na server mam bana za obrazę i ucieczkę, myślę sobie wtf patrze kto nadal a tam z flutterrshy z equestrii. Wczoraj grałem sobie z kolega i nie przypominam sobie zebym wyzwal admina i uciekl tym bardziej ze wcześniej mnie odmutował z warunkiem że będe grzeczny.
5. Coś od siebie: No gram sobie na breachu i murderze, to znaczy grałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałeś z kolegą hmmm 

Spoiler

GHOSTING??!?!?!?!?!?!??!?!?!
Wnoszę o nadanie drugiego perma

A tak zupełnie na poważnie, słabe podejście do odwołania i do administracji. Jestem na nie. Postaraj się następnym razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   
Napisano (edytowane)

Hmmm trochę to inaczej wyglądało... Ale może ja przedstawię moja perspektywę.

Wszedłeś na serwer i od razu zaczęło się z twojej strony przeklinanie oraz szkalowanie młodszych graczy. Aliami wiele razy mnie prosiła abym cię zgagował. Dostałeś Gaga po jakiś 15 minutach od wejścia na serwer. Potem prosiłeś, przeklinales i przekonywałeś na admin czacie abym ci go zdjął, ponieważ nie masz jak komunikować się z kolegą. Odpisałem ci, że zasłużyłeś na Gaga i on jest tylko na mapę. Byłeś bardzo niecierpliwy i chciałeś być cwany, więc wyszedłeś po czym od razu wszedłeś tak aby nie mieć Gaga. No niestety przeliczyłeś się i dostałeś już permanentną blokadę voiceczatu. I wyszedłeś z serwera razem ze swoim kolegą.

Tu kończy się moja perspektywa. Snajper zaraz powinien ci napisać czemu jest PBan.

Oczywiście jestem za zostawieniem bana.

Pozdrawiam~ Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Surv   
6 minut temu, PutaMadre napisał:

Grałeś z kolegą hmmm 

Ukryj zawartość

GHOSTING??!?!?!?!?!?!??!?!?!
Wnoszę o nadanie drugiego perma

A tak zupełnie na poważnie, słabe podejście do odwołania i do administracji. Jestem na nie. Postaraj się następnym razem.

Jak masz gówno do powiedzenia to nie powinieneś w ogóle włączać się do dyskusji.

3 minuty temu, Adlino napisał:

Hmmm trochę to inaczej wyglądało... Ale może ja przedstawię moja perspektywę.

Wszedłeś na serwer i od razu zaczęło się z twojej strony przeklinanie oraz szkalowanie młodszych graczy. Aliami wiele razy mnie prosiła abym cię zgagował. Dostałeś Gaga po jakiś 15 minutach od wejścia na serwer. Potem prosiłeś, przeklinales i przekonywałeś na admin czacie abym ci go zdjął, ponieważ nie masz jak komunikować się z kolegą. Odpisałem ci, że zasłużyłeś na Gaga i on jest tylko na mapę. Byłeś bardzo niecierpliwy i chciałeś być cwany, więc wyszedłeś po czym od razu wszedłeś tak aby nie mieć Gaga. No niestety przeliczyłeś się i dostałeś już permanentną blokadę voiceczatu. I wyszedłeś z serwera razem ze swoim kolegą.

Tu kończy się moja perspektywa. Snajper zaraz powinien ci napisać czemu jest PBan.

Oczywiście jestem na NIE.

Pozdrawiam~ Adlino

Koleś, to co opisujesz działo się wcześniej, i nie ma nic wspólnego z tym banem, dostałem za to gaga i koniec, potem wbiłem na serwer i poprosiłem o ungaga którego dostałem i grałem normalnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Tak jak już pisałem tobie na discordzie, tak też tutaj to wstawię: 

[19:00:28] Surv to admins: ungaguj mnie kurwa z laski swojej bo nie moge grac
[19:00:57] Surv: bo jest pedalem
[19:01:53] Surv to Adlino: co zrobilem ze gaga dostalem? kurwa powiedzialem?
[19:05:05] Adlino permanently gagged Surv
[19:05:13] Surv: co za pedal
[22:21:03] Surv: Fluttershy to moja waifu
[22:21:08] Surv: Odmutujesz mnie?
[22:21:21] Surv: Chcialbym z wami pogadac
[22:21:49] Surv: nie wiem dawno temu dostalem 
[22:21:54] _Flutter_: ile temu?
[22:22:02] Surv: nawet nie pamietam od kogo 
[22:22:08] Surv: dostalem za to bo kurwa raz powiedzialem
[22:22:12] Surv: ale zaluje tego nie bede juz
[22:22:59] _Flutter_: jedno słowo mi sie nie spodoba i masz przejebane rozumiemy sie?
[22:23:01] Surv: To jak bedzie Flutershy
[22:23:02] Surv: ok ok

Resztę pozostawiam @Fluttershyskoro to on nadal bana.

Pozdrawiam Snajper. 

PS: Zachowuj kulturę chociaż na forum+Nie pisz do administracji innych serwerów w sprawie bana kogoś innego i z innego serwera(czyt. @Amvera

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Sprawa jest prosta dałem ungaga, powiedziałem wprost "nie cwaniakuj tylko". Niby rozmawiał na tym pograniczu dobrego smaku, aż tu nagle, mapka się kończy, wjeżdża mortal kombat, a nasz delikwent krzyczy "ADMIN CHUJ" i wychodzi (niestety kolego, zbanować cię mogę, czy jesteś, czy cie nie ma na serwerze :* ).

Odwołanie okropne, zasługujesz za to, na bana dodatkowo na forum. Pomyśl co ty chcesz osiągnąć, a jak już to zrobisz, napisz wszystko elegancko, PRZEPROŚ, to będziemy mogli rozmawiać.

Ban zostaje.

Pozdrawiam,

Fluttershy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.