Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Anonimi   

1.  Anonim

2.  STEAM_0:1:101040410

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:101040410&Submit

4.  Dostałem tego owego bana już rok temu, było to tak. Wkurzyłem się, że dostałem gaga za nic, bo nawet nic nie mówiłem. Napisałem do PATRIOTICA czy jak mu tam było, pare cenzuralnych słów dla żartów. Ten mi dał bana na 1 dzień i zaczął się tłumaczyć, że miał tego gaga zbindowanego, że wycisza all, chociaż tylko ja nie mogłem nic mówić.

Potem że byłem <ciach> na niego i zacząłem go wyzywać na steamie. Potem dał mi ub i zwołał jakiś senat, po wejściu na serwer czekałem 1 h jak wszyscy przyjdą. Już kiedy przyszli wszyscy, wzięli mnie do jaila. Potem mówili jakieś rzeczy z kosmosu, Astro mi się podkładał zawsze jak byłem plagą a ten to wszystko zaprzeczał, potem mówiłem, że  Patriotic bugował śluze i też zaprzeczał, a najlepsze było to, że innych banowali a sobie kary nie dawali, sam chciałem dostać potem perma bo zacząłem się uzależniać od tej gry, nawet wam może rainy potwierdzić, bo z nią akurat o tym pisałem.

5.  Od siebie dodaje to iż przepraszam za moje wcześniejsze zachowanie, właśnie czekałem do 2018, żeby wrócić do tej gry, pozdrawiam serdecznie ;). Astro ciebie przeproszę, a tb Patriotic nie wybacze. Ode mnie to na tyle, więc papatki :D.

Przypominam o słownictwie! ~Wachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Servus Przykro mi że o mnie zapomniałeś bo byłem naocznym tego wydarzenia 

które się inaczej potoczyło (tak by było @astropieseł @PATR1OTIC)

4 godziny temu, Anonimi napisał:

Dostałem tego owego bana już rok temu, było to tak

No dokładnie to nie rok temu bo brakuje ci trochę miesięcy ale nie ma się co czepiać szczegółów

Wkurzyłem się, że dostałem gaga za nic, bo nawet nic nie mówiłem. Napisałem do PATRIOTICA czy jak mu tam było, pare cenzuralnych słów dla żartów.

Dostałeś gaga i muta za to że coś do mnie pisałeś i gadałeś że powinienem dostać bana , muta ,gaga itp. dlatego dostałeś gaga i muta którego by patro po następnej rundzie pewnie zdjął więc niewiem czy był sens go obrażać od kurw* jeban** przez magicala (ogólnie śmieszny żart i na poziomie). 

Ten mi dał bana na 1 dzień i zaczął się tłumaczyć, że miał tego gaga zbindowanego, że wycisza all, chociaż tylko ja nie mogłem nic mówić.

Jak mógł ci się tłumaczyć kiedy dał ci bana i jak mógł wyciszyć all jak ja normalnie z innymi graczami gadaliśmy normalnie? o.O

Potem że byłem <ciach> na niego i zacząłem go wyzywać na steamie.

Zgaduję że na żarty jak z magicalem?

Potem dał mi ub i zwołał jakiś senat, po wejściu na serwer czekałem 1 h jak wszyscy przyjdą.

Ja to tam niewiem ale 1h ty nieczekałeś tylko z dobre 10minut (runda trwa 20 więc jak mogłeś czekać 1h?). I nie ,,jakiś senat'' tylko administracje by pomyśleć jaką kare powinieneś dostać :P .

Już kiedy przyszli wszyscy, wzięli mnie do jaila. Potem mówili jakieś rzeczy z kosmosu, Astro mi się podkładał zawsze jak byłem plagą a ten to wszystko zaprzeczał, potem mówiłem, że  Patriotic bugował śluze i też zaprzeczał, a najlepsze było to, że innych banowali a sobie kary nie dawali,

Chwila czyli czekałeś jak pisałeś 1h po to by admin wziął cie do ,,jaila''. Potem gadali o twoim banie , co zrobiłeś gdzie ty miałeś na to kompletnie wywalone a o Astro i jego ,,podkładaniu'' nic nie było więc po co zmyślasz? A z Patrioticiem chodziło oto (nawet ci tłumaczył xD ) że on ODBUGOWYWAŁ śluzę by jedne drzwi się otwierały a drugie nie (sam mu wtedy pisałem kiedy śluzy są zbugowane kiedy nieżyłem po to by on mógł je naprawić ;) ).

sam chciałem dostać potem perma bo zacząłem się uzależniać od tej gry, nawet wam może rainy potwierdzić, bo z nią akurat o tym pisałem.

Hey chciałeś dostać perma dostałeś z pięknymi słowa ,,DOBRA KURW* DAWAJ BANA I IDE''.

Astro ciebie przeproszę, a tb Patriotic nie wybacze. Ode mnie to na tyle, więc papatki :D

Chwila to niby Astro według ciebie ci się podkładał a teraz go przepraszasz? I wyzywasz osobę za to że robi swoje obowiązki czyli gagowaniu i mutowaniu graczy którzy nadużywają mikro/czatu brawo dla ciebie :) ( i jeszcze mu nie wybaczasz wtf  x D ).

Dobra podsumowanie

-Mała skrucha

-Wymyślasz że astro ci sie podkładał jako plaga chociaż wcześniej nic o tym nie mówiłeś

-Używasz przekleństw nawet na odwołaniu gg

-Szkoda że nic nie napisałeś o tym że mnie też wyzywałeś ale powiedziałem ci żebyś tak nikomu nie pisał bo skończy się to dla cb źle 

Jestem na Wielkie NIE

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na wstępie chciałbym coś wyjaśnić

Po przeanalizowaniu sytuacji oraz konsultacji z innymi administratorami zmiana długości na bana permanentnego-LoOr

Jest to komentarz z twojego bana na sourcebans, więc musisz rozwiać swoje mniemanie o zemście administratorów.

5 godzin temu, Anonimi napisał:

Astro mi się podkładał zawsze jak byłem plagą

Czy to jest możliwe, abym za każdym razem, gdy byłeś owym SCP, biegł do Ciebie i "rzucał się w twoje ramiona"? Poza tym to trochę odbieganie od głównego wątku...

po wejściu na serwer czekałem 1 h jak wszyscy przyjdą.

Chciałbym również dodać, że zanim ty przyszedłeś, również musieliśmy na Ciebie czekać i marnować rundy, aż w końcu się rozeszliśmy, bo myśleliśmy że nas olałeś. To, że wgl to zrobiliśmy, jest tylko naszą dobrą wolą.

że miał tego gaga zbindowanego

Z tego co zrozumiałem z tej samej wypowiedzi PATR1OTICA, to ma chodziło o komendę "gag @", która działa na osobę, na którą admin patrzy.

Co do bana, to nie wiem, czy jest sens go odchylać... Pamiętam, że bardzo ładnie nas pożegnałeś (Ze względu na kulturę osobistą pozwolę sobie nie przytaczać). Myślę, że okres 3 miesięcy (listopad, grudzień i styczeń) nie dały ci odpowiedniej nauczki.

Tyle z mojej strony. Dziękuję :-)

Na końcu chciałbym zgłosić naruszenie regulaminu forum

Spoiler

§ 2.8 Zabronione jest tworzenie multi-kont (czyt. więcej niż jedno konto). 

Chciałbym nadmienić, że @Anonim123 i @Anonimi to ta sama osoba.

Prosiłbym więc o rozpatrzenie tej sprawy przez administrację forum.

Edytowane przez astropieseł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Anonimi   
Napisano (edytowane)

Jak zapomniałem hasło.., a po 2 skąd ja mam jeszcze pamiętać tamto wydarzenie?... Opisałem tak jak pamiętałem..., i jak mógł mi dać gaga, kiedy nie żyłem ? Magia cnie?

Edytowane przez Anonimi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doberek,też się wtrącę:
Twój ban był przedyskutowany nawet na discordzie administracji:

Astropieseł-04.11.2017

@Administracja Breach #1 @Administracja Breach #2 @Administracja Breach #3 Gracz Anonim otrzymał ode mnie bana na 3 miesiące za grożenie administratorom i obrażanie serwera. Tak jak mu powiedziałem, przy jakimkolwiek wykroczeniu proszę dać mu bana od 1 roku do permanentnego(edytowane)

LoOr-04.11.2017

ja juz mu i tak zmieniłem to na perma wiec raczej nieaktualne.

Alucard-04.11.2017

Panowie jak można mieć prośbe dajcie mi robić takie sprawy xD(edytowane)

5 listopada 2017

PATR1OTIC-05.11.2017

@Alucard chcialem z tym poczekac na cb ale Astro nie wytrzynal i pow ze jako on jest bezstronny on poprowadzi ta sprawe xD

Alucard-05.11.2017

heh, specjalnie chce żebyście z takimi czekali

Bo jak z nimi pogadam to 1. Będzie im łyso a dwa jedno złe słowo i zabieram im możliwość odwołania się od bana

: )

PATR1OTIC-05.11.2017

Heh... Jak sie zebralo 5 czlonkow administracji to zanim mu powiedzielismy jaka kare zaplanowalismy to pisal juz dajcie mi perma. Potem porzegnal sie ladnie: pierd* sie

Ale co racja to racja. To byl akurat anonim, ale nastepnym razem @Astropieseł przydalo by sie tak jak mowilem poczekac na takiego Alucarda

Alucard-05.11.2017

Ale słusznie mimo to postąpiliście banując go

Astropieseł-05.11.2017

To znaczy chciałem poczekać na jakiegokolwiek [email protected] ale obaj byliście offline, a natrafiła się okazja żeby wyjaśnić z nim sytuacje.

Dodatkowo tak jak w przypadku odwołania od bana,którego ja ci nadałem tak samo tutaj zmyślasz rzeczy,które nawet nie miały miejsca....Przy okazji fajny "rok" bana :i-see-what-you-did-there:.

Jestem na NIE i wątpię byś dostał unbana,bo jak większość ludzi zasługuje na drugą szanse,tak ty już ją wcześniej wykorzystałeś i wątpię byś przez ten czas się aż tak zmienił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

@AnonimiGag, mute, ban mogą być nadane nawet jak nie żyjesz nie rozumiem co to ma do tego. Ze względu na ogólną sytuacje oraz to co wyżej widać sam temat zamykam. Odwołanie odrzucone. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.