Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wargacz   

Witam nie długo mam zamiar zakupić bebechy do komputera to jest moja propozycja http://www.morele.net/inventory/info/6360dcb8/

Jeżeli macie jakieś propozycję proszę o napisanie w komentarzu co zmienić i wytłumaczenie :D PS: Komputer ma być do max 4100zł! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Ja bym dorzucił kartę graficzną ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wodzu   

Dzień dobry

Takie sugestie małe , wybrałeś  SSD Samsunga Evo rewelacyjny SSD ale czemu 2,5 calowy skoro płytę masz z M2 ?

ja wiem ze M2 od samsunga w tej samej pojemności będzie droższy ale może innej firmy ? jest kilka do wyboru nawet w mniejszej cenie

pamięci hmm wiem ze to tylko 2400 wiec działać powinny  , ale sam mam po ostaniach przejściach z pamięciami tej firmy odradzam

na asusach pamięci 3200 nie działają tzn działają na niższych zegarach kicha kompletna profile xmp zupełnie nie działają :)

ja z tego powodu wymieniałem w jednym z swoich stacjonarnych na G.Skill one biegają bezproblemowo w 3200 , ASRock to młodsze dziecko asusa wiec podejrzewam ze problem będzie podobny no ale nie w wypadku pamięci 2400 bo na tyle na bank rusza 

i tak bym kupował inne no chyba ze LP jest koniecznością ale to dopiero przy 4 slotach wypełnionych być może by był ten problem

nie dwóch , ale nie znam płyty i chłodzenia ile tam będzie miejsca po zdjęciach ciężko określić

obudowa grubo :) składałem jednemu znajomemu w tej budzie moje spostrzeżenia wąska mało miejsca a jak dasz fortisa3 to prawie blachy będzie dotykał jak zamkniesz budę

napęd DVD jakbym mógł zasugerować zakup zewnętrznego Slima na USB , z napędów się korzysta okazjonalnie a ten z przodu obudowy która nie ma drzwiczek będzie straszył i tylko kurz zasysał

no i ostatnia sprawa dysk Seagate 1TB ja bym go kupił pod warunkiem ze firma da ci drugi na backup tego pierwszego

najbardziej awaryjne padaki na rynku kup WD lub Toshibę  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Te Seagaty się poprawiły, samemu mam 2x2TB z tej rodziny w PC, z czego jeden śmiga już 3 lata bodajże. SSD po SATA raczej wybrał ze względu na limit 4100 zł ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta