Skocz do zawartości
Matreusinio

[Ban] Matreusinio

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Matreusinio
2. Steam ID: STEAM_0:1:184679430

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A184679430&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Dostalem bana za ghostowanie z gosciem o nicku patrix lecz smiem uwazac ze ten gracz dodal mnie poprostu do znaj przed wczoraj i kiedy ja gralem to admin spytal sie mnie czy podpowiadam sobie z graczem o nicku patrix napisalem mu ze nie po prostu dodal mnie do znaj  po czym poszedlem pograc w minecrafta i jak chcialem pograc na serwerze to dostalem bana a pozniej usunalem tego gracza bo pisalo mi ze dostalem bana za patrix. Wedlug mnie to nie jest fer poniewaz nie moja wina ze on mnie dodal do znaj
5. Coś od siebie: uważam ze zle nadany został ban

Edytowane przez Limbo
Poprawa nazwy tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień Dobry :D

Zaczęło się wszystko od tego, że wpisałem !friends Matreusinio i zobaczyłem, że macie siebie w znajomych. Po tym zapytałem się Ciebie "czy znasz gracza XxPatrixXx", a ty odpowiedziałeś, że tak. Zapytałem się czy sobie podpowiadacie, a ty nie odpowiedziałeś. OD RAZU kiedy to napisałem to XxPatrixXx wyszedł z serwera. Potem zaprosiłem do znajomych XxPatrixXxa by to wytłumaczyć, a on odrzucił moje zaproszenie. Po chwili ty wyszedłeś z serwera. A teraz przekonujący argument, że znacie się i razem gracie co XxpatrixXx zaprzeczał:

https://www.gametracker.com/player/Matreusinio/193.110.121.75:29900/

https://www.gametracker.com/player/XxPatrixXx/193.110.121.75:29900/

W tych samych dniach siedzieliście prawie tyle samo minut, co znaczy, że chociażby mówicie sobie "dobra, kończymy".

Ale dalej,

po kilku minutach XxPatrixXx zaprosił mnie do znajomych i zaczął coś pisać w sprawie bana i zaczął pisać, że "my się znamy, ale razem nie gramy" i "my się pokłóciliśmy" i widać, że chce (prawdopodobnie) oszukać administracje. 

Spoiler

5a8075ae15459_Zrzutekranu2018-02-1117_51_39.thumb.png.b9274f84a7d27c42761be107bcd3b21e.png

5a807669b48cd_Zrzutekranu2018-02-1117_59_05.thumb.png.45a8132a2292c54e7dea34d7eec4d222.png

Podczas pisania z nim do znajomych dodałeś mnie Matreusinio jedynie w sprawie bana pytając się "za co ban" i m. in. powiedziałem Ci gdzie się odwołać.

Spoiler

5a807876b6df6_Zrzutekranu2018-02-1118_07_25.thumb.png.c1efa00599047a2c14e5dfa41211d980.png

5a8078ae13a43_Zrzutekranu2018-02-1118_08_45.thumb.png.ee5476642e2cf2211f2fd74bba89d066.png

I dalej tylko pisaliśmy jak się odwołać (jakby nie ja to by nie umiał się odwołać)

Podsumowując, 

na razie nie widzę powodu do UB ale chciałbym aby się jeszcze wypowiedział @XxKoKsIkxX (to jest XxpatrixXx).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Dobra moja osoba doda swoje trzy grosze. Mówisz cały czas, że jesteś nie winny, ale nawiązałeś coś do jakiś dowodów czy po prostu jakieś ma na to. Mnie tutaj lampka się zapaliła i sądzę, że masz coś na sumieniu.
Jeszcze do tego kłamiesz, bo miałeś już wcześniej bany: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A184679430&Submit=Search

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tácõ   
Napisano (edytowane)

Czy ja dobrze widzę? Chłopak dostał pbana za ghosting tylko dlatego że razem wyszli z serwera i nie chcieli cię mieć w znajomych? Przecież to nie jest żaden dowód w sprawie ghostingu. Każdy chyba może sobie pograć z kolegą i nie musi się tłumaczyć adminowi. Jeżeli każdy admin by tak robił to serwerownia nie miałaby w ogóle graczy. Chociaż to już nie mój dział to sądzę że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Tácõ napisał:

Czy ja dobrze widzę? Chłopak dostał pbana za ghosting tylko dlatego że razem wyszli z serwera i nie chcieli cie mieć w znajomych? Przecież to nie jest żaden dowód w sprawie ghostingu. Każdy chyba może sobie pograć z kolegą i nie musi się tłumaczyć adminowi. Jeżeli każdy admin by tak robił to serwerownia nie miałaby w ogóle graczy. Chociaż to już nie mój dział to sądzę że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Wiem że moje argumenty mogą administracji  się nie podobać lub mogą w nie nie wierzyć oczywiście nie zaprzeczam że z graczem o nicku Matreusionio grałem ale nie w tedy gdy dostałem bana, w żaden sposób także nie próbuje tu oszukać administracji bo ją szanuje a to że akurat w tamtym czasie gdy dostałem bana nawet nie wiedziałem że wtedy gdy ja grałem grał również gracz Matreusionio wiec

według mnie to że ja wyszedłem a on potem jest  przypatkowe ale to nie ja rozdaje karty więc to czy ktoś uwieży w moja wersję jest juz decyzja administracji.

Edytowane przez XxKoKsIkxX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łebski   

Według mnie teza na temat ghostingu w tym przypadku może być trochę za bardzo naciągana ponieważ jest więcej domysłów i własnych teorii niż twardych dowodów. Jednakże jak to powiedział @Limbo coś tutaj śmierdzi i kłamanie administracji w takiej sytuacji jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   
Napisano (edytowane)

Mogę was odbanować ale wcześniej wyślijcie swoją historię z czatu steam z tego dnia, kiedy dostaliście bana. Brak dodania zdjęć rownoznaczny jest z waszą winą. Jak jesteście czyści to nie będzie chyba problemu z tym.

Razem mozna grać i to nie jest podstawa do ghostingu.

Z racji wyjaśnienia sprawy z administratorem warunkowo zdejmujemy wam te bany, ale jak dopuścicie się tego czynu jeszcze raz to wracacie na banicję bez możliwości odwołania.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta