Skocz do zawartości
Matrix.PL

|Trouble in Terrorist Town| Matrix.PL™ |#4|

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 18, w lipcu 19.
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:59836683
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem trzykrotnie członkiem administracji TTT na Strefie Gier (kawałek 2015 roku, większość 2016 roku i krótki okres w 2017) + dodatkowo przez kilka tygodni pełniłem funkcje administratorskie na pewnym serwerze serwerze "Aim" w grze Counter Strike 1.6.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Na wstępie witam wszystkich czytających bardzo serdecznie. Dziękuję, że chciało się Wam chociaż przeczytać dwa pierwsze zdania mojego monologu, szanuję dotrwanie do tego miejsca. Styczność z serwerem mam od czerwca 2014, z samą Strefą Gier od października 2012 (świętej pamięci Plac Zabaw z gry Counter Strike: Source). Z natury jestem raczej spokojną, chociaż czasami wredną/sarkastyczną osobą. Mimo to generalnie próbuję unikać, bo moim zdaniem ciągniecie takich rzeczy bez żadnego racjonalnego powodu to kretynizm, który przeważnie do niczego nie prowadzi. Czasem lepiej coś po prostu przemilczeć.

Ponadto, odnosząc się do samego serwera i zachowaniu na nim, uważam, że wyciąganie z gry 'fanu' jest istotne, no bo do tego została *chyba* wymyślona gra komputerowa. Aczkolwiek zabawa ta nie powinna wchodzić w nadmierny konflikt z regulaminem, bo co z tego, że jedna osoba się bawi, gdy przykładowo 3 inne zostają przez nią spropkillowane i czują przede wszystkim złość i frustrację. W końcu po coś te zasady były wprowadzane. Nikt by nie marnował czas na pisanie regulaminu, gdyby serwer znacznie lepiej funkcjonował bez niego.

Nie chcę się przesadnie rozpisywać, bo w razie potrzeby można przejrzeć również moje starsze podania (odnośniki nawet zostawię na samym dole), więc dodam tylko jedno na zakończenie (częściowo humorystyczne). Jako weteran czuję się jak admin, ale taki gorszy, bo prawie żadnych komend nie ma. :/

Chociaż w sumie napiszę jeszcze, że na serwerze spędziłem łącznie ponad 1600 godzin, jeśli kogoś to zainteresuje.

Dziękuję uprzejmie wszystkim za uwagę i poświęcony czas.

P.S. Mikrofon jest dla słabych, nie używam.

Pozdrawiam.

Matrix z Polski

#1    #2    #3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moderator świetny to czemu by mu admina nie dać? za

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   
Napisano (edytowane)

No i kolejne podanie i znowy wypadałoby wrzucić jakieś TAK.

Matrix osoba, której czasami można się poobawiać, z którą czasami można się na spokojnie pobawić i według mnie opisał wszystko w swoim podaniu bardzo ładnie co mógłbym tu wymienić. Mam tylko jedno zastrzeżenie - nie znikaj tak szybko po raz kolejny ;)

Edytowane przez Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Może zamiast pisać tyle podań, to nie rezygnuj tyle razy? :P

Mój głos raczej wiadomy, jak sam chyba go z 2 razy przyjmowałem już.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Witam, mimo, że moja aktywność na TTT mocno spadła, to i tak muszę pochwalić tego kandydata i powiedzieć tak. Kiedy pierwszy raz wbiłem na serwer, to kompletnie nic nie wiedział, a ten o to szanowny były operator mi powiedział co i jak. Jest on, też osobą bezkonfliktową i przyjazną. Jeszcze raz na tak.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Jeatem na tak.

Serwer potrzebuje osób pilnujących porządku. Świetnie pełniłeś swoje obowiązki, a reszcie zespołu przydadzą się kolejne świetnie przygotowane osoby do pełnienia tak ważnej roli jak stróż prawa. Serwer, czyli społeczność potrzebuje ciebie jak i innych administratorów do poprawiania jakości rozgrywki, a analogicznie rzecz biorąc im was więcej tym lepsza jakościowo rozgrywka jak i sama zabawa na tym trybie. Mam nadzieje że prędko znowu zdobędziesz należyte tobie stanowisko.

Powodzenia.

Panbananek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Apapa   

Jestem na nie, bo piszę że będzie przestrzegał regulaminu, czyli nie będzie można propkilować ani rdmować.... Nie potrzeba tutaj porządnych adminów :/ 

A tak serio to człowiek na dychę. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Czy tu w sumie są jakieś wątpliwości/pytania? Gracz toksyczny pomocny, weteran i miły, potrafi łatwo rozkręcić rozgrywkę. Jestem na TAK. Może nie będę w końcu jedynym operatorem :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuris   

stosuje cytaty co do mojego zycia intymnego. Z powodu tej umiejętności całkowicie na tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peszek   

Również jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Matrix przychodzi, Matrix odchodzi...

Oczywiście jest to znana i lubiana osoba, o fajnym charakterze etc. etc.

Tak, Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   
Napisano (edytowane)

Byłbym na NIE, bo gracz nie używa mikrofon, ale jestem na TAK, bo już klika razy się sprawdził jako admin.

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak Tak Tak

Na Tak

Taaaaaaaaaaaaaak

Ogarnięty gracz, ale nie chce się ze mną przywitać na serwerze :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Matrix zachowuję się na serwerze znakomicie!

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.