Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ismon   

Witam. Proszę o unbana na waszym serwerze (murder). Gdzieś koło styczeń-kwiecień 2017 r. dostałam bana od byłego admina (nwm kim on był dokładnie) o nicku An!maL. Wszystko zaczęło się od tego , że ja go zabiłam gdy był mordercą (coś takiego) . Miał rage i zaczął mnie wyzywać od dzieciaków i zaczął na mnie klnąć . Powiedziałam żeby się zamknął (tak wiem też nie jestem święta ale słowo zamknął , a wyzywanie od suk itp to wielka różnica) . Po słowie "zamknij się" dostałam permanentnego bana . Pisze to odwołanie bo miałam wiele przygód na tym serwerze np. z byłymi raczej graczami takimi jak : "Andermen" , "Ojro" , "Krizi11" , "Raport Radziu" oraz "Skutal" . Słyszałam od pewnej osoby , że dostał on degrada za to , że coś odwalał , więc może byłby spokój i dało się grać. Mowa końcowa - Proszę o unbana , ponieważ on dostał degrada za odwalanie , więc możliwe że ten ban nie był słuszny.

Pozdrawiam Ismonka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

To Ja chciałbym tylko uprzejmię podać Ci ten link który ułatwi również znalezienie tego bana jak wszystko wypełnisz i pomoże w rozpatrzeniu.

Napisz z wzorem. ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.