Skocz do zawartości
Ismon

[ban] Pielęgniarka Ismonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ismon   
Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Ismon, może jakieś hasztagi nie pamiętam :/

2. Steam ID: STEAM_0:1:162334855

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Ismon&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Witam. Proszę o unbana na waszym serwerze (murder). Gdzieś koło styczeń-kwiecień 2017 r. dostałam bana od byłego admina (nwm kim on był dokładnie) o nicku An!maL. Wszystko zaczęło się od tego , że ja go zabiłam gdy był mordercą (coś takiego) . Miał rage i zaczął mnie wyzywać od dzieciaków i zaczął na mnie klnąć . Powiedziałam żeby się zamknął (tak wiem też nie jestem święta ale słowo zamknął , a wyzywanie od suk itp to wielka różnica) . Po słowie "zamknij się" dostałam permanentnego bana .  serwerze np. z byłymi raczej graczami takimi jak :  . Słyszałam od pewnej osoby , że dostał on degrada za to , że coś odwalał , więc może byłby spokój i dało się grać. Mowa końcowa - P

5. Coś od siebie: Pisze to odwołanie bo miałam wiele przygód na tym serwerze np. z byłymi raczej graczami takimi jak : "Andermen" , "Ojro" , "Krizi11" , "Raport Radziu" oraz "Skutal". Mowa końcowa - Proszę o unbana , ponieważ on dostał degrada za odwalanie , więc możliwe że ten ban nie był słuszny

Edytowane przez Ismon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
An!maL   

Ło Cie Paaaaanie X D

Jak to czytam to kisnę srogo. 

Inaczej to pamiętam, "Kolego"

Zacznijmy od tego, że wyzywania nie było, na co mam świadków, bo dobrze Cię pamiętam. Nie masz niestety dowodów, że takie "wykroczenie" z mojej strony zostało popełnione.

Były to czasy, gdzie było sporo toksyczności na serwerze, bo były to czasy mnie i CroSS'a, ale jeśli były już obelgi, były kierowane w stronę stałych graczy, czyt. Mordencjusz, Wzk, Snajper, CroSS, Flutter itd. 

Nie obraziłbym: 
1. Młodszego gracza, albowiem nie mam powodu. Młodzi ludzie, którzy nie mają mutacji, albo nadużywają mikro dostają upomnienie, gagi i ostatecznie bany

2. Gracza który jest świeży, albowiem co by sobie pomyślał o serwerze? 

Wracając do twojego bana, został nałożony z powodu twojego zachowania na serwerze. 

Niestety nie mam screenów, więc jestem na tej samej pozycji, aniołku.

Widziałeś za co wyrwałeś bana? Wyzywanie Administracji? Spamowanie?

Zacznijmy od tego, że mając - nie wiem - z 9 lat? (tak obstawiam) wbiłeś na serwer, wszystko fajnie, grałeś sobie. Nagle zacząłeś - dosłownie - krzyczeć do mikrofonu.

Słyszałem, że ktoś kazał Ci się zamknąć, lecz nie byłem to ja. Nagle Cisza, okej. Znów zacząłeś się wydzierać po jakichś 30 sekundach. Dostałeś Gaga.

Po gagu wylądowałeś w bagnie przez samego Siebie, albowiem poszła wiązanka na mnie, albowiem to ja dałem Gaga. 

Dobrze się bawiłeś? Wiązanka gorsza niż kiedy mi CroSS podarował za czasów toksyczności serwera, a o to trzeba się postarać, dziecko. 

Ban był i jest słuszny, jeśli jeszcze mam coś w tej sprawie do powiedzenia. Aktualna Administracja, Snajper czy ktokolwiek inny pewnie zdecyduje co z tobą zrobić, ale imo. Przez rok nie mogło się zmienić wiele, pozostawiłbym Cię na Banicji.

Do tego UB dość słabo napisane.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Hmm nie rozumiem, po co by miała administracja rage'ować się o to, że ktoś został zabity będąc mordercą. Przecież, jeżeli faktycznie by się wkurzył o to, że przegrał zawsze ma możliwość odpalenia sobie ponownie gry mordercą przez panel admina. Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek admin złapał furię po takiej sytuacji, bo i tak mógłby znowu się bawić jako morderca (Tak admini wiem, że czasem się tak bawicie ;) ).

Wydaje mi się, że coś zaczynasz kręcić @Ismon.

@An!maL proszę Cię... Teraz MordeK...

Edytowane przez Mordencjusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   
Napisano (edytowane)

Jako że cię nie znam (i jest szansa że na razie nie poznam) to udałem się z zapytaniem do "byłego" gracza o ciebie. Dowiedziałem się o tobie dużo rzeczy... W większości zbędnych ale i tych szczególnych też.

Nie powinnaś dać się manipulować przez inne osoby. Sama powinnaś wiedzieć co jest odpowiednie a co nie. Chciała byś dostać unbana ale jak wrócisz, znów ktoś zacznie na ciebie wpływać i każe ci wyzwać to co zrobisz? Zaczniesz po raz kolejny obrażać graczy albo co gorsza administrację? (Za obrazę graczy również może być długa kara). Oby nie.

Moim skromnym zdaniem ban jest słuszny, a ty wiedząc co przeskrobałaś nie wyraziłaś nawet odrobiny skruchy. Nie wiem czy to tylko brak wychowania ale nie sądzisz że An!maLowi coś się należy?? Ja tylko trochę podpowiedziałem, masz się domyśleć co zrobić i jak byłaś taka odważna wyzywać An!maLa publicznie to teraz miej tyle odwagi napisać to tu na forum. 

Gdy inni gracze na ciebie nie wpływają to jesteś PODOBNO "całkiem spoko", i możemy cię "spokojnie odbanować" 

Też jestem takiego samego zdania ale ale... Na razie masz coś chyba do napisania. Dopóki tego nie zrobisz jestem za zostawieniem bana

Mam nadzieję że naprawdę jesteś "chyba miłą osobą".

Prawie wszystko będące w cudzysłowie pochodzi z prywatnej rozmowy osoby postronnej.

I mam prośbę... Jakbyś mogła nie naśladować Andera, to nie jest dobry przykład na idola.

Pozdrawiam~ Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ismon   

@Adlino O co ci chodzi ? Jakie manipulowanie ? Ahaaa może wiem. Kiedyś na serwerze była taka skutal i sobie z nią żarty robiliśmy razem z andermenem. I nie, nie była to manipulacja bo robiłam to tez z własnej woli :/ A jeśli źle mówie to napisz o co chodzi z tą manipulacją.  Jak może dostane tego unbana , to nie nikt nie będzie mną manipulować tym bardziej obcy ludzie z internetu :) . Chyba ci chodzi , że ktoś mnie "zmanipulował" do wyzywanie An!maLa (zapewne , również chodzi ci o andermena) . Może coś powiedział żebym go wyzywała ale nie pamiętam dokładnie tej sytuacji z około roku , ja się też broniłam z tym , że an!maL zaczął mnie wyzywać. O moje wychowanie się już nie martw bo od tamtych czasów bardzo się zmieniłam. Poco mam tu wyzywać An!maLa? Wyzywaliśmy się rok temu i już trochę dorosłam (i wiem kiedy wyzywać , kiedy nie. Ale najlepiej to wgl nie wyzywać) . Ja patrze na to tak , że ty sądzisz że inni gracze to jak jakiś narkotyk dla mnie. Tak jak już pisałam wyżej - dorosłam i nikt z obcych ludzi z internetu nie mają na moje zachowanie wpływu ani nie będą mną manipulować. 

I to tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   
Napisano (edytowane)

Tak chodzi mi o Andermana. On sam mi się przyznał że ma na ciebie za duży wpływ jak to określił "mógł wmawiać ci co chce"

Nie myślisz że wypadało by przeprosić An!maLa? Sam Ander potwierdził że wyzywalas ówczesnego administratora An!maLa, ponieważ on cię podpuścił. On wtedy nie wiedział że zajdzie to tak daleko i wymknie się spod kontroli.

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ismon   

No masz rację @Adlino powinnam go przeprosić. Dlatego An!maL sorry za to że cię wyzywałam. Byłam wtedy młoda i głupia :/ Teraz wiem jak się zachować w sytuacjach gdy ktoś mnie wyzywa i co robić, a czego nie. Jeszcze raz przepraszam :c

A czy Andermen miał za duży wpływ na mnie? No może ale ja tak tego nie odbieram :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Po krótkiej rozmowie mogę stwierdzić:

Graczowi bardzo zależy na powrocie na serwer. 

Jest to osoba, z którą można sobie na spokojnie porozmawiać. 

Okazała skruchę oraz przeprosiła (trochę to było wymuszone).

Myślę że można jej dać drugą szansę, więc w tej chwili jestem za zdjęciem bana. 

@An!maL ty również otrzymałeś drugą szansę i nie myślisz że ona na nią też zasługuje? Przeprosiła cię więc i ty mógłbyś "wyciągnąć do niej pomocną dłoń". "Możecie podać sobie ręce i odejść w swoje strony".

Myślę że temat z mojej strony został wyczerpany i chyba już nie będę nic więcej pisać więc...

Pozdrawiam~ Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
An!maL   

Dobra, to się wtrącę raz jeszcze. Osobiście sama byś mnie nie przeprosiła, tylko @Adlino dał Ci do zrozumienia, że tak trzeba. 

Zero skruchy z twojej strony, tylko powiedzieć coś na odwal się, aby wrócić. 

Gracze mogą Cię lubić, nienawidzić, a większość nawet Cię nie zna. 

Może coś powiedział żebym go wyzywała ale nie pamiętam dokładnie tej sytuacji z około roku , ja się też broniłam z tym , że an!maL zaczął mnie wyzywać

Przeczytaj co napisałem jako pierwszy. Świadkowie są, że z mojej strony nie doszło do wyzywania twojej osoby.

Rozumiem, że gracze strefy mogą mnie uważać za Toxica, inni za śmieszka, a jeszcze inni za osobę godną rozmowy na każdy temat, ale jakie miałbym korzyści, gdyby po prostu na Ciebie wjechał?

Przykro mi, ale przez rok czasu, wątpię, abyś się poprawiła do tego stopnia, aby wrócić.

Owszem, dostałem drugą szansę. Niestety ta osoba ze względu na bardzo młody wiek, nie daje po sobie znaków chociażby ochoty poprawy.

Jestem tego samego zdania co wcześniej - pozostawieniem Bana.

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CroSS   

Jako, że grałem w tamtych czasach wypowiem się nieco o sytuacji jaka panowała. Otóż były to czasy kiedy grały takie osobistości jak Ismon, Animal, Snajper, Safarios (z tych co kojarze akcja dotyczyła). Wyglądało to tak, że Ismon (myślałem, że jest chłopakiem, ale głos dziecka jak widać może zmylić O.o) zachowywała się nagannie. Mianowicie krzyki przez mikrofon, obrażanie innych graczy, którzy się odezwali kiedy coś mówiła itp. Wszyscy dobrze pamiętamy, że były to nienajlepsze czasy względem "zdrowej atmosfery" jednak wtedy serwer miał sporo graczy. Nie uważam się w żadnym bądź razie za świętego, wszyscy dobrze wiemy co i jak, jednakże zdarzało mi się być przy akcjach gdzie AnimaL, na żarty bądź nie wyzywał innych graczy od zamknij morde. Ismon dostał bana o ile się kojarzę za to, że odpyskowała kiedy AnimaL próbował uspokoić ów osobę. Safarios do tej akcji ma tyle, że nakręcał Ismona do spamowania i krzyczenia przez mikrofon (z tego co pamiętam Safarios nazywał Ismona swoim synem dla żartu oczywiście).

Jestem za zdjęciem bana, gdyż było to dawno i ów admin już nie sprawuje pieczy nad serwerem, a po drugie dziecko łatwo ulega manipulacji jakiej padł przez Safariosa.
Sory, że chaotycznie napisane, ale pisane na szybkości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry,

Wszystko fajnie,wszystko super....ale po pierwsze:

-Brak skruchy w odwołaniu i dopiero przeprosiłaś ówczesnego administratora jak adlino o tym wspomniał.

-Rok czasu to jednak za mało jak za takie czyny i patrząc po odwołaniu,nie do końca rozumiesz co zrobiłaś lub nie jesteś zbytnio świadoma "ciężkości" popełnionych "grzechów".
Tak Więc moim zdaniem ban powinien zostać jeszcze na 2-3 miesiące lub najlepiej pół roku,a jako iż @An!maL nie pełni już funkcji administracyjnej,to rozpatrzenie odwołania przypada na mnie.

Nie przedłużając: Ban zostaje na kolejne kilka miesięcy-pół roku,mam nadzieję,że przez ten czas wyciągniesz wnioski i będziesz wiedziała co zrobiłaś źle i nie powtórzysz błędów z aktualnego odwołania ;).

pozdrawiam snajper.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.