Skocz do zawartości
Bonelke

[BAN] Sniezny Kockodan

Rekomendowane odpowiedzi

Bonelke   

1. Nick, na który została nałożona kara: śniezny kockodan
2. Steam ID: STEAM_1:1:85446422
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Śniezny Kockodan&advType=name
4. Opis sytuacji: Sytuacja miała miejsce dnia 18.02.2018 Jako naukowiec chciałem uciec "współpracujac z SCP" grając kilka rund wcześniej zauważyłem jak personel klasy D robi to samo i nie wiedziałem że nie wolno współpracować z SCP i po dostaniu bana zapoznałem się z regulaminem.
5. Coś od siebie: Bardzo żałuje swojego złego czyni u zaniedbania co do regulaminu mam nadzieje ze prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie a sytuacja z łąmaniem regulaminu wiecej się nie powtórzy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łebski   
9 minut temu, Bonelke napisał:

i po dostaniu bana zapoznałem się z regulaminem.

No niestety pomyliłeś kolejność bo najpierw powinieneś przeczytać regulamin a dopiero potem... a nie wybacz jakbyś przeczytał to byś nie dostał bana.

12 minut temu, Bonelke napisał:

grając kilka rund wcześniej zauważyłem jak personel klasy D robi to samo i nie wiedziałem że nie wolno współpracować z SCP

Gdybyś przeczytał regulamin to tam jest taka wzmianka ,które dokładnie SCP mogą współpracować z klasą D ,a które nie mogą mieć sojuszy.

Według mnie ban jak najbardziej słuszny bo gdybyś dostał unbana to byś wstał, otrzepał się i nie wyciągnął żadnych wniosków, a tak przynajmniej zapoznałeś się z regulaminem (Podobno).

Z poważaniem

~Łebski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak...

Patrzenie na innych zamiast na regulamin nie jest dobrym pomysłem, a tłumaczenie na zasadzie "bo inni też tak robili" nie jest dobrą wymówką. Nawet jakby na to patrzeć z innej strony, to nadal mnie ciekawi jak wpadłeś na pomysł, że klasy których zadaniem jest wzajemna eksterminacja, mogą mieć sojusz. Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz regulamin, a jego nieznajomość nie zwalnia z odpowiedzialności za nieprzestrzeganie go. Ban nie jest długi i trwa tylko tydzień.

Według mnie kara powinna pozostać w niezmienionej formie, lecz nie mnie o tym decydować.

- Grohiik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam,

Z tego co przeczytałem w wypowiedzi Bonelke'a to, że po pierwsze okazał skruchę, po drugie powiedział, że przeczytał regulamin (może po fakcie, ale wciąż), a po trzecie jest to jego pierwszy ban, czyli gra od niedawna. Uważam, że ban powinien być skrócony do pary dni za powody, które wyżej podałem. Przewinienie w banie nie jest lekkiej wagi, ale to dopiero początkujący grać, a praktycznie każdy na początku popełnia błędy :). Chciałbym jeszcze tylko zaprosić @Limbo

do wypowiedzenia się w temacie.

Pozdrawiam Maciuś Zaczkowsky

Edytowane przez Kapitan Groszko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Widziałem na nagraniu, które gracz mi wysłał i to co opisałeś jest prawdą. Dam tobie unbana w tym momencie, lecz jak coś przeskrobiesz to masz te dni dodane do kolejnego bana, którego mam nadzieję nie złapiesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.