Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Akise   
Napisano (edytowane)

1. Wiek: 17
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:199867739
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6299 (nie wiem czy hlstats działa tak samo jak gt, ale grałem pod wieloma nickami. Jeśli będzie trzeba to podam te na których mam przegrane więcej godzin)
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.: Czy byłem adminem? Tak, na tej sieci obejmowałem stanowisko [email protected] na nieistniejącym już serwerze deathrun oraz byłem operatorem na serwerze murder. Do niedawna przez miesiąc byłem opiekunem serwera FFA na innej sieci z której odszedłem z powodu atmosfery panującej w wyższej administracji. A o mnie można się dowiedzieć z dwóch poprzednich podań oraz wyciągając wnioski ze wspólnej rozgrywki :) Ale tak w skrócie to jestem Maciek i interesuje się polonistyką, oraz  grą na gitarze.

Czuje się zobowiązany przytoczyć tu sprawę, aby sprostować sprawę, która byłaby mocno na nie.

Sprawa trzech permów o których raczej większość wie. Z góry chciałem powiedzieć, że bardzo tego żałuje, oraz zdaję sobie sprawę z tego, że nie miałem podstaw aby to zrobić, ponieważ zbyt bardzo wziąłem do siebie żarty na serwerze. Na tę chwilę jestem w raczej dobrych stosunkach z kamilem oraz osobiście nic nie mam do pozostałych dwóch osób(nie widziałem ich na serwerze, ale mam nadzieję, że nie mają mi tego za złe).

No ale dobra, to nie znaczy, że od razu moje podanie powinno zostać zaakceptowane. "dlaczego to właśnie Ciebie szukamy"? Uważam, że nadam się na to stanowisko, ponieważ często pomagam nowym graczom którzy często czują się zagubieni nie znając np. podstawowych komend, czy regulaminu odsyłając ich do poszczególnych działów lub wskazując jakich komend powinni użyć w danej sytuacji. Jestem w raczej dobrym stosunku z graczami oraz z administracją (przynajmniej ja do nikogo nie mam problemu). Często używam mikrofonu, co czasami może być na minus xD. Nigdy nie zdarzyło mi się trollować, poza drobnymi śmieszkami aby rozładować atmosferę ale tego trollem nazwać nie można :D. Raczej oczywisty argument, ale i tak go wymienię - podczas nieobecności admina chciałbym pomóc w karaniu osób łamiących regulamin. Mam spore doświadczenie na tym stanowisku + znam podstawy SMXX. Na FFA potrzebowałem tak naprawdę tylko komend sm_mute/gag/ban/unban itp.. Takie typowe podstawy, jednak jeśli raz mi się "wskaże palcem" jak coś się robi to bardzo szybko to ogarnę :). 

Z góry dziękuję za wszystkie opinie pod podaniem :) Pozdrawiam. 

Edytowane przez Akise Aru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Nie miej nic do mnie ale... niestety nie

1 i ostatnie to incydent na surf_10x_reloaded.
a tak btw. Nie za dużo tego? z tego co mi wiadomo wszystko powinno być ogarnięte od 1 lutego (#remzo) "podanie na admina bonku byku" .

ps. sorry za wprowadzenie w błąd

§ 2.4 //Yor 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Dnia 27.02.2018 o 18:39, bokuser napisał:

Nie miej nic do mnie ale... niestety nie

1 i ostatnie to incydent na surf_10x_reloaded.

Mógłbyś wyjaśnić o jaki incydent chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   
Napisano (edytowane)
34 minutes ago, Rzuf said:

krecik 

Banlength Permanent (Unbanned)
Unban reason Kara nieadekwatna do popełnionego czynu.
Unbanned by Admin Pomidor
Expires on Not applicable.
Reason Działanie na szkodę społeczności StrefaGier.com.pl
Banned by Admin

Akise

Wulgarne słownictwo i nieodpowiednie wyrażanie się na temat administracji Garry's Moda.

2.vitaxd
3. os której nie pamiętam 
gównoburza była na temat administracji Garry's Moda

był nawet temat który został tylko dla ADMINÓW i tylko nich :P.

a wracając do incydentu dostali pbana zcy coś takiego (wiem na pewno ze jedna osoba dostała pbana) a reszta nie pamiętam. Ale z tego co mi pamięć sięga rozmawiali o gm i, że wtrącają się na PZ

#no_offensive
co się z tym dalej stało idk.

Edytowane przez bokuser

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Co prawda nie gram na placyku, ale nie znam lepszej osoby na stanowisko admina/ opa. Akise jest miłym, pomocnym graczem, z którym można pogadać na prawie wszystkie tematy i co ważne, trzyma się regulaminu. Mimo że mój głoś jest tutaj znikomy to jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamil///   

Jestem na tak, w porządku, jeżeli jest taka potrzeba jaila tez poprowadzi, permy tez dawać potrafi :v

@bokuser Zbanowany był nie ten Vito co trzeba podczas tej całej ciekawej akcji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
50 minut temu, Rzuf napisał:

31 minut temu, bokuser napisał:

krecik 

Banned by Admin

Akise

Wulgarne słownictwo i nieodpowiednie wyrażanie się na temat administracji Garry's Moda.

2.vitaxd

a wracając do incydentu dostali pbana zcy coś takiego (wiem na pewno ze jedna osoba dostała pbana) a reszta nie pamiętam. Ale z tego co mi pamięć sięga rozmawiali o gm i, że wtrącają się na PZ

#no_offensive

@Rzuf chodzi o tą afere banowania przez adminow gmoda na placu. Temat jak pamietasz zostal przeniesiony na forum wew. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kander   

Jestem na NIE wydaje mi się że czasami ten gracz za bardzo denerwujące innych i wydaje mi się że na admina ta trochę za wcześnie spróbuj za jakiś czas

§ 2.4 //Yor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, bokuser napisał:

krecik 

Banned by Admin

Akise

2.vitaxd

#no_offensive

Aha, więc o to Ci chodzi @Akise Aru się o tym wypowiedział tutaj.

1 godzinę temu, Akise Aru napisał:

Czuje się zobowiązany przytoczyć tu sprawę, aby sprostować sprawę, która byłaby mocno na nie.

Sprawa trzech permów o których raczej większość wie. Z góry chciałem powiedzieć, że bardzo tego żałuje, oraz zdaję sobie sprawę z tego, że nie miałem podstaw aby to zrobić, ponieważ zbyt bardzo wziąłem do siebie żarty na serwerze. Na tę chwilę jestem w raczej dobrych stosunkach z kamilem oraz osobiście nic nie mam do pozostałych dwóch osób(nie widziałem ich na serwerze, ale mam nadzieję, że nie mają mi tego za złe).

Od siebie mogę dodać, że oglądałem to demko i pamiętam, że któryś z graczy rzeczywiście rzucał obelgami w stronę Garrys moda czym zasłużył na karę, ale nie w postaci bana permanentnego D:. A pozostała dwójka po prostu sobie smieszkowala, czego Akise chyba nie "wyczuł". Rozmawiałem z nim,  i wie że zrobił źle banując permanentnie tych trzech graczy, ale według mnie nie ma co mu tego rozpamiętywać tym bardziej, że sprawa została szybko wyjaśniona, a zbanowani gracze chyba nie mają mu tego za złe, co potwierdza post @kamil///'a.

A co do stricte podania. Według mnie należy mu się szansa, nikt nie jest idealny, mam nadzieję, że uczy się na swoich błędach i kolejny raz takiego błędu nie popełni ;). Gracz ten jest miły i pomocny, a ostatnio bardzo aktywny, jestem na tak!! ;).

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Często gra na serwerze co jest na plus, jednak sądząc po jego wpisach na forum, nie uważam, że gracz ten jest odpowiednim na to stanowisko. 

Biorąc pod uwagę inne podana, są do wyboru bardziej doświadczeni i dojrzali gracze.

Neutralny

Pozdrawiam,

KakaŁkooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Znam Akise i wiem, że pierwsze co robi to broni swojego imienia jak i serwera.
Tak teraz zacznę

Zalety
-Pomocny

-Miły(na swój sposób)

-Komunikatywny

Wady
-Łatwo łyka baity(W sumie to baity to sposób trollowania, które chyba też podlegają karze)

Podsumowując Akise czasem bierze dużo rzeczy na poważnie ale nie jest to duża wada względem pełnionego stanowiska(wiem 4fun serwer, ale trolli to chyba nie tolerujecie).
Jestem na tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Jestem na TAK, dobry ziomek, który wyręcza mnie w uswiadomianiu graczy o istnieniu vipa posiadającego autobh :D.

Lubi sobie pośmieszkować, rozładowując przy tym napiętą atmosferę. Jest ogarnięty i posiada bardzo wysoką kulturę osobistą. 

A co do sprawy z tymi banami to było, minęło. Dzięki jego decyzji skończyło się nagminne szkalowanie naszego kochanego garrysmoda :3.

#Giemodgurą #Murderforever

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

na tak, znany gracz, pomocny, kulturalny. Wpadka jedna się zdarzyła, ale kto bez winy niech peirwszy rzuci kamieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Jestem na TAK.

Popełnił błąd ale rozumie go jest tego w pełni świadomy swojego zachowania. Co do gry na serwerze - spokojny, czasem zdarza mu się coś chlapnąć ale ogólnie ogarnięty :)

Dlatego też jest to dobry materiał na admina :) 

72d755c306c548a18d70c804057dc576ff84aff3

@Jesus -------------------------

5zawdmihw131ubpljyzpfo74i.320x240x49.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Unknown   

Miły, przestrzega regulaminu. Na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

Nada się, tylko przeczytaj jeszcze raz regulamin jaila, bo parę razy musiałem cię poprawiać, nie żebyś go złamał, tylko parę punktów przeoczyłeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
stachu21   

100% tak, bardzo miły gracz, do pogadania, ogarniety. W sam raz na administratora.

Pozdrawiam 

Stachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego, co pamiętam, to oprócz niepotrzebnego zamieszania z banami, nie było z Tobą większych problemów.

Można dać Ci szansę, ale na przyszłość bardziej się pilnuj, żeby uniknąć takich sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Pewnie! Miły i pomocny chłopaczek. I wygrał wyscig na zeizei'u ;/

Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.