Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara: Mr AnderBRO
2. Steam ID: STEAM_0:1:128192872
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=mr+anderbro&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Byłem medykiem w LCZ gdy podbiegł do mnie personel klasy D i MTF który do niego strzelał. Stwierdziłem że pomogę mu w zabiciu personelu klasy D.
5. Coś od siebie: Teraz żałuje że pomogłem temu MTF'owi bo personel klasy D i tak by umarł a ja tylko dostałem jeszcze bana na tydzień. Proszę o złagodzenie kary bo według mnie tydzień to za dużo na coś co nie miało dużego wpływu na rundę.

Edytowane przez Limbo
Poprawa steamid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Na początku zmień steam  ID bo tak Steam ID nie wygląda. To twoje ID STEAM_0:1:128192872 .

Po drugie przyzywam @Grohiik Enarah by się udzielił bo to w końcu jego ban

2 godziny temu, MrAnderBRO napisał:

Proszę o złagodzenie kary bo według mnie tydzień to za dużo na coś co nie miało dużego wpływu na rundę.

A co jeśli ten d by uciekł od mtfa i na przykład  ten d potem cię zabija albo wybija mtfów? To by dość dużo zmieniło w rundzie ;) .  Ale nie sądzę by tydzień był odpowiednią karą za zabicie klasy d w lcz ale nie mi oceniać czyjegoś bana i długość :P . 
Co do twojego odwołania to mówisz że żałujesz i że d i tak by umarł czego niewiesz (pisałem o tym wyżej). 

Zostaję Neutralny.

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Jak dla mnie sytuacja śmieszna i według mnie osoba powinna dostać jedynie ostrzeżenie, bo zrobiła to koło mtf, mógł źle zinterpretować regulamin. 
Takiego scenariusza on nie bierze pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem że to nie było Steam ID ale musiałem coś wpisać żeby tylko było bo nie potrafię tego znaleźć xD

A co do sytuacji to mogłem dodać że widziałem wtedy już MTF więc nie byłem podczas ucieczki tylko podczas eskorty przez MTF. Kiedy jestem pod ochroną MTFu to już chyba nie uciekam prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak więc...

MTF-owi mogłaby się skończyć amunicja co skutkowałoby ucieczką owego D, który później mógłby wymordować połowę placówki. Według mnie miałoby to duży wpływ na rundę. Naukowiec może podejmować walkę w samoobronie, a pomaganie MTF w zabijaniu D w LCZ samoobroną bym nie nazwał. Masz 13 lvl i powinieneś świecić przykładem, a robisz podstawowe błędy. Cieszę się, iż przynajmniej żałujesz swych czynów i mam nadzieję, iż nie popełnisz ich ponownie. Mimo wszystko chciałbym, abyś zapamiętał to w nieco większej formie niż wypowiedź na forum. 

Uważam, iż ban powinien pozostać w obecnej formie (1 tydzień).

- Grohiik Enarah

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.