Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kirito   

1. Wiek (preferowany >= 16).18
2. Adres e-mail. dariusz2_199(@interia.pl
3. Steam ID oraz namiary.http://steamcommunity.com/profiles/76561198196218950/ https://www.gametracker.com/player/KPT Kirito/193.110.121.75:29900/  konto na fb tez mogem podac jesli bedzie trzeba
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator.tak byłęm administratorem na stworzonym przez new-lifegaming (armyRp oraz fantasyRP) i rebelexile (alienRP)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.Prosze państwa,Mysle ze znam na tyle dobrze regulamin by zostac administratorem gram durzo u was na serwerowni(mianowicie serwer breach#1) jestem dosyc znaną osobą (przez co kilku graczy mnie nyrwuje tym bym złozył podanie) oraz odkąd posiadam zaufanego nie naduzywałem (wyjątki są wtedy gdy z innym zaufanym cos testujemy) komend do spraw własnych oraz jestem przyjemną osobą (ta jasne) nie naduzywam wulgaryzmów (niby kiedy)Na koniec prosze o pozytywne rozpatrzenie podania. Z powazaniem KPT Kirito

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną. "

Interpunkcja, ortografia, spacja po przecinku i kropce... Boże, widzisz i nie grzmisz.

Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ubolewam nad Twoją polszczyzną ;-;

Oczy bolą jak patrzę na błędy oraz brak interpunkcji ;-;

Jestem na NIE

~NeCkeR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Well... Podanie z automatu powinno zostać odrzucone z powodem jaki został przytoczony dwukrotnie, czyli " Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną.". Teraz niech [email protected] zadecyduje ;)@Limbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łebski   
Godzinę temu, Kirito napisał:

tez mogem

państwa,Mysle ze

gram durzo u was na serwerowni(mianowicie serwer breach#1) jestem dosyc

kilku graczy mnie nyrwuje tym bym złozył podanie

18 Lat? To jak ty chcesz zdać maturę z języka ojczystego z takimi błędami? Jak wcześniej napisał @Grohiik Enarah kandydat musi umieć posługiwać się poprawną polszczyzną.A do tego nie pisać podania na "odwal". Podsumowując jestem na NIE

Z poważaniem ~Łebski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi, o @Kirito to widziałem go wiele razy na serwerze i nie wydaje mi się by był dobrym administratorem.Nie raz, nie wiem czy w żartach, jak byłem MTF wyższym rangą od niego, ten otwarcie mówił, że nie ma zamiaru mnie słuchać.To chyba nie daje dobrego przykładu innym graczom.

Do tego podanie napisane niechlujnie z wieloma błędami, co nie przystoi kandydatowi na administratora, zwłaszcza w podaniu.

Jestem oczywiście na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.