Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

NikoPL   
Napisano (edytowane)

1. Nick,NikoPL[3.19}

2.Steam ID: STEAM_0:1:150700795

3.Link do bana na SourceBan: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A150700795&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Podpowiadałem graczowi, kto jest Agentem CI bo się wkurzyłem i żałuje za to że mu powiedziałem kto jest CI i on mnie zreportował potem dostałem bana od admina ale nie wiedziałem na ile jest ten ban i się dowiedziałem że to jest perm ban.

5.Coś od siebie: Dostałem bana za ghosting bo nie wiedziałem co to znaczy nie czytałem co to żałuje za to, chciałbym dostać unbana na serwerze Breach.

Edytowane przez Łebski
Małe poprawki błędów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Wchodząc na serwer automatycznie akceptujesz jego regulamin. Dodatkowo w odwołaniu nie widać nawet cienia skruchy.  Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Rozważając twój post, wnioskuję:

- że jesteś kolejnym,  który nie potrafi czytać

- że nie wykazujesz ani krzty skruchy

- że nawet nie miałeś ochoty spojrzeć pod komendy typu: regulamin czy motd

- że dwie osoby które się wypowiedziały nie zaakceptowały twojego odwołania ( jeszcze są z TTT)

I myślę, że wnioskując po moim poście wiesz, że jestem na nie

Myślę, że za jakiś rok czy pół napiszesz, chętnie zobaczę i ocenię.

Z mojej strony do wszystko.

Pozdrawiam Cię, graczu Bricza.

Xave

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Drugie odwołanie no no...

Okazałeś skruchę dopiero gdy ja (i parę innych osób) zwróciłem ci uwagę w twoim pierwszym odwołaniu, które napisałeś kilka godzin przed aktualnym. Tamten temat został ukryty i nawet nie wiem dlaczego. Ktoś mi wytłumaczy? Jest on już nie ważny czy jak?

....

Dostałeś bana za ghosting, a odczekałeś 3 miesiące, więc wątpię abyś przemyślał swój błąd. Skruchę okazałeś dopiero po zwróceniu uwagi. Kolejny raz twój opis sytuacji zostawia wiele do życzenia ale jest w nim więcej informacji niż poprzednio. Musisz znać regulamin, a nawet jak czegoś nie rozumiesz możesz wygooglować albo dopytać innych gracz. W twoim interesie jest abyś nie dostał bana, a nieznajomość regulaminu trochę to utrudnia. Polecam poczekać jeszcze trochę, tylko nie kilka godzin, a bardziej kilka miesięcy.

KOLEJNY raz jestem za pozostawieniem bana

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łebski   

Witam

Dnia 12.03.2018 o 18:58, NikoPL napisał:

nie czytałem co to żałuje za to

No właśnie i to jest główny powód twojego perm bana. Bo widzisz nawet za ghosting jeśli gracz się przyzna i wyrazi skruchę nawet najbardziej surowy administrator jest w stanie dać drugą szansę. Ale w twoim przypadku [email protected] Limbo dał bana moim zdaniem za całokształt, a ghosting był tym punktem zapalnym, który go do tego przekonał. Spójrzmy na twoją historię. 04-18-17 dostałeś swojego pierwszego bana za bugowanie i nielegalny sojusz. To jeszcze bym zrozumiał bo nowy gracz itp. ale potem wcale niema poprawy, następne bany to między innymi strzelanie przez niewidzialne gaty, spawn kill, greefing, cofanie się jako naukowiec i finalnie ghosting. Podsumowując, moim zdaniem nigdy nie przeczytałeś regulaminu a wytłumaczenie typu "bo się wkurzyłem" nic nie usprawiedliwia. Więc według mnie permban Limba jest jak najbardziej słuszny i jestem za jego pozostawieniem.

Z poważaniem ~Łebski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

22. Zakaz ghostingu. Nie możesz przekazywać innym graczom informacji, których normalnie nie powinni posiąść.

Na każdym serwerze jest taka zasada, nie wiem czemu myślałeś, że Ghosting jest dozwolony...

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   
Dnia 20.03.2018 o 19:48, jonek2531 napisał:

22. Zakaz ghostingu. Nie możesz przekazywać innym graczom informacji, których normalnie nie powinni posiąść.

Na każdym serwerze jest taka zasada, nie wiem czemu myślałeś, że Ghosting jest dozwolony...

Witam i wypowiem się tylko tyle, że jakbyś zajrzał do regulaminu to widać iż tam wszystko jest dokładnie opisane co to znaczy, jakbyś wszedł w link, który masz na słowie ghosting(nacisnął na to myszką). 
Jeżeli masz problem z angielskim to krok po kroku możesz sobie wszystko tłumaczyć no chyba, że dla ciebie jest to zbyt trudne.

Według mnie odwołanie napisane na odwal, by było.

Jak to wyżej napisali nieznajomość prawa szkodzi.
Analogicznie nie dostajesz unbana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.