Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16) : 17
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:90828602 
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Byłem Adminem na serwerze BF2 (z około 3 lata temu). Jeżeli chodzi o SG Breach to uważam, iż nie miałbym problemów jeżeli chodzi o komendy, po prostu już z wiekiem czasu jaki spędziłem na Breach'u zapamiętałem komendy jakie używa Administracja.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty : Administratorem sieci SG chciałbym być ponieważ na Breach'u #1 jest odczuwalny brak Administracji,gdzie w większości najbardziej widuję tylko Maxus'a6,Jonk'a2531, czasem Łebskiego a także Limbo . Administratorem chciałbym zostać także dlatego aby pilnować porządku (Jestem na serwerze codziennie, więc myślę iż problemu z tym by nie było a także widzę co się dzieje na Breach'u #1),rozwiązywać konflikty które doszły między graczami przy tym szukając rozwiązania a także pomagać graczom.a także chciałbym sprawdzić się w nowej roli. Uważam, iż powinienem zostać przyjęty ponieważ mam bardzo wysokie doświadczenie, jeżeli chodzi o Breach'a a także już dużo czasu przebywam na Breach'u. Mając Zaufanego nie nadużywam komend i wyrzucam dopiero wtedy gdy nie ma Administracji, a jeśli jest ktoś z Administracji to piszę to na "@" (Oczywiście jeżeli widzę,że ktoś jest AFK, a nie gdy mi ktoś to po prostu napisze na prywatnej wiadomość-pierw muszę zobaczyć czy taka osoba naprawdę jest AFK i czy mineło z około 3 minut). Będąc Administratorem starałbym się wysłuchać jak najbardziej obu stron przy tym próbując ich pogodzić a w ostateczności dopiero banować jeżeli obie strony nie pogodzą się. Banując taką osobę zwracałbym uwagę na poziom jaki posiada, w sytuację jaką wpadł i czy taka osoba wyraziła jakąkolwiek skruchę.
6.https://www.gametracker.com/player/Sinon ❥ (Asada Shino)/193.110.121.75:29900/                                                                                                                                        Ps. Wiem,że może trochę za szybko napisałem kolejne podanie, ale myślę że nie zaszkodzi spróbować jeszcze raz =).                                                                                                                                                                                                                     
                             Pozdrawiam  Sinon ❥ (Asada Shino)                     

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Na 1# jesteś dość znany gracze cie znają i pewnie lubią. Co innego z niektórymi administratorami którzy wiedzą że dość dużo masz za plecami. Ale jak wiadomo każdy może popełnić błąd i każdemu należy się druga szansa. Ty taką dostałeś już wtedy kiedy dostałeś unbana i nic złego tak naprawdę od tamtej pory nie robiłeś, wypełniasz dalej funkcję zaufanego i dobrze i co to idzie (Nie to co niektórym zaufanym którzy takową rangę stracili xP ). Nie mam do ciebie żadnych zastrzeżeń,oprócz tego że czasami w podaniu się powtarzasz i robisz błędy interpunkcyjne. I wierząc temu że już se swoją Starą grupką znajomych się nie zadajesz (Dziwne że w podaniu nic o tej grupce nie napisałeś, tak to by to bardziej pokazywało że naprawdę już cie z nimi nic nie łączy ale to moja opinia ;). I tak samo dziwi mnie to  że na twoim serverze discord admina ma Coobalt a gdzie w twoim wcześniejszym podaniu tak broniłeś się że z nikim z tamtej grupy kontaktu nie otrzymujesz. ).

Zamierzam zostać Neutralny. Zawszę istnieje małe prawdopodobieństwo że jednak możesz chcieć coś zrobić. Dlatego nie chce przykładać do tego ręki i zostaje bezstronny.

Pozdrawiam~Akeno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arczi   

Pragnę nadmienić, że jeszcze kilka miesięcy temu byłeś permanentnie zbanowany. Niektórzy po tych kilku miesiącach nie mogą dostać unbana, a ty już składasz podanie na administratora. Nie wiem czy [email protected] będzie chciał Ci zaufać i dać uprawnienia administracyjne.

Jestem negatywny wobec tego podania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, pocotoczytasz napisał:

I wierząc temu że już se swoją Starą grupką znajomych się nie zadajesz. I tak samo dziwi mnie to  że na twoim serverze discord admina ma Coobalt 

Pozdrawiam~Akeno

Dałem mu Admina,poniewaź myślałem iż mogę mu dać szansę i zaufać (Miałem go nie zapraszać na swojego discord'a na początku).Parę dni później zaczął mi pisać na prywatnej wiadomości czy nie zmienię mu rangi na rangę specjalną która będzie związana z "Ciastkami" (Wiem to może wydawać się dziwne) a ja się na to nie zgadzałem. Później Coobalt zaczął mi znowu pisać abym mu taką rangę dał ale w dalszym ciągu odmawiałem i dodałem aby przestał tak spamić bo go wrzucę z Disord'a. Dzień później znowu pisał do mnie o to samo. Juz nie patrząć na to co do mnie piszę, chciałem go po prostu usunąć z Discord'a, prawie by mi się to udało ale zauważyłem, że on sam zszedł z mojego serwera.

Podsumowując Coobalt'a powiem tak: Nie dam mu już kolejnej szansy na wejście do Discord'a po tym jak spamił do mnie o rangę.

Edytowane przez Sinon ❥ (Asada Shino)
Mały błąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zangery   

Jestem na tak.

Gram na breachu już 4 miesiące i jedyne co widziałem ze Sinon przeskrobał to byl rdm na mnie i to przypadkiem.

Sinon jest miły i często widzę jak pomaga graczom.

Także wypełnia swoje obowiązki jako ZAUFANY.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj i wybacz ale jestem na WIELKIE NIE 
Owszem - minęło już sporo czasu ale osobiście nie jestem w stanie zaufać osobie która napisała 

ponieważ najmocniej możesz się zemścić na Administracji od środka po prostu dostając się w jej szeregi. Tak wiem że było to dawno lecz było ... każdy występek mógłbym wybaczyć ale nie w tym momencie kiedy oficjalnie grozisz administracji a potem jak gdyby nigdy nic chcesz się dostać w jej szeregi .... równie dobrze Policja mogła by robić nabory w więzieniu bo przecież oni kiedyś wyjdą więc "odpokutowali przewinienie". Poza tym to do tej pory nie jestem pewny jak wygląda twój stosunek co do grupy szkalowniczej bo na początku ochoczo wcisnąłeś się w ich szeregi robiąc co Ci kazali a potem tłumaczyłeś się Administracji jak Cię złapali. Oczywiście też wspomnę że dalej masz jedyny argument w postaci "brak administracji na serwerze" :P

W skrócie - wybacz ale nie jestem w stanie Ci zaufać więc będę na NIE 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć!

Po długim czasie postanowiłem coś napisać!

Sinon jest bardzo aktywnym i lubianym graczem na serwerze.Widzę go na nim codziennie.Jest bardzo ogarnięty.Ma 1000 godzin na GameTrackerze.

Także ma rangę Zaufany.

Nigdy nie łamie regulaminu,co oznacza,że go bardzo dobrze zna.

Może Sinon ma swoją (niezbyt ciekawą) przeszłość,ale ludzie się zmieniają.Myślę,że trzeba mu dać szansę.I tak,czytałem "Kroniki Briczowców",i wiem co Sinon tam napisał,ale chyba po (chyba) 9-ciu miesiącach potrafił się zmienić.

Jestem na TAK

Edytowane przez Matrix1773
mała poprawa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.