Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

DnCiak   

1. Wiek - 16
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_1:0:57646047
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. - Absolutnie żadnego doświadczenia jako administrator.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. - Głównym powodem jest chęć odciążenia reszty administracji z sprawdzania reportów. Również doświadczam wielu sytuacji związanych z pisaniem do adminów, aby weszli na serwer na chwilę i zbanowali jednego cheatera (zdarzają się) / osobę robiącą RDMy / pseudo DJ'a. Na serwerze gram od 2015 (z przerwami), więc jakieś 3/4 stałych graczy powinna mnie kojarzyć. Wchodzę na TTT raczej codziennie, o ile łącze internetowe pozwoli, a z nowymi obowiązkami na pewno starałbym się bywać tam częściej. 

Pozdrawiam, Monciak  DnCiak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Na tak, miły i stały gracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   
Napisano (edytowane)

Jezus Chrystus, gdy usłyszałem na teamspeaku od pewnej osoby, że złożył ten oto osobnik podanie to aż podskoczyłem i ożyłem. Odnośnie ożywiania, to Dnciak jest człowiekiem, który atmosferę na serwerze zdecydowanie ożywia. Oczywiście, że na tak!

Edytowane przez Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Co tu dużo pisać, idealny materiał na administratora, jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam!Postanowiłem wypowiedzieć się na temat twojego podania!

Odkiedy gram na TTT,choć do tylko 22godz,często cię widuję na serwerze.

Dobrzę się zachowujesz,a większość  graczy(jeśli nie wszyscy) cię lubi.

8 godzin temu, DnCiak napisał:

Również doświadczam wielu sytuacji związanych z pisaniem do adminów, aby weszli na serwer na chwilę i zbanowali jednego cheatera (zdarzają się) / osobę robiącą RDMy / pseudo DJ'a.

Czasami zdążają się sytuację Mass RDM, ale osoba RDM'ująca  i tak dostanie "Karma bana",ale lepiej jest jak jakiś administrator zajmuję się tą sprawą.

(Cheaterów i DJ'ów jeszcze nie spotkałem.)

Jestem na-TAK

Edytowane przez Matrix1773
Zapomniałem się przywitać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tácõ   

No nie spodziewałem się, że dożyję tego momentu. Na nie bo zmienia avatar co 2 godziny na jakieś tandetne oczy -.-

nie no, na Tak lol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewuz   
Napisano (edytowane)

Nie grywam ostatnio często na strefie (po części z powodu bana), ale DenaCiaka DnCiaka kojarzę już od dawna jako miłego, pomocnego i rozsądnego gracza.

Myślę, że warto dać mu szansę.

Edytowane przez lewuz
Zapomniałem czegoś kurde dopisać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Jako iż wiele osób zrezygnowało uważam, że Donciak nadawałby się na admina i przyjąłbym go nawet na próbę czasu i jego cierpliwości do nowych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuris   

ładnie śpiewa to na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Gracz zachowuje się dobrze, nie łamie regulaminu i ma mutację. Na TAK

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

wowow dnciak na admina zawsze i wszendzie

a tak serio to donciak to miły typ gracza ziro toxic

full przydatność będzie w tych naszych złotych cielcach (choć w sumie na razie byłby tylko zielonym cielcem)

w każdym razie ja będe i byłbym nawet gdyby Donciak miał zmieniać te koślawe oczka co 2 sekundy

Proste, że Tak.

Spoiler

Wcale nie jest szatanistą!!11!!!11

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

jestem na TAK

Dnciak to ogarnięty człowiek, jestem pewien że pędzie porządnie wypełniał swoje obowiązki na służbie. Serwerowi administratorzy potrzebują stałej i licznej obsady, więc kolejne ręce do pomocy się przydadzą. Za nie całe trzy miesiące zaczną się wakacje co będzie oznaczało napływ nowych graczy, czyli będzie dużo roboty, przyjęcie Ciebie teraz pomoże Tobie przyswoić się z wszystkimi rzeczami związanymi z administracją. Dzięki temu będziemy mogli zapobiec fali przybyłych "randomów" i utrzymać oraz rozwijać poziom naszego serwera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szisz   

Bardzo sympatyczny gracz, często go widuję na serwerze, zna zasady rozgrywki i regulamin. Na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na TAK. Codziennie wbija na serwer i pomimo braku doświadczenia nie widzę żadnych przeszkód.

Sam mogę Ci nawet pomóc/wytłumaczyć parę rzeczy gdy zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Proponuję przyjmować póki nie zmienił zdania i chce być w administracji. Gracz generalnie w porządku, nie przypominam sobie, żeby były z nim jakieś problemy. 

Edytowane przez Matrix.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   
Napisano (edytowane)

Hej, gratulacje, zostajesz przyjęty na okres próbny :) Proszę o kontakt poprzez Steam, gdy będziesz dostępny.

Edytowane przez jakbu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.