Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na którym została nałożona kara: Simon7910PL

2. Steam ID: STEAM_0:0:171926912

3. Opis sytuacji: Gdy grałem na serwerze, gdzieś koło 10, gdy mapa się zmieniła, dostałem gaga od Gerard, jak on dołączył. Nie widziałem nawet że dostałem gaga. Dowiedziałem się wtedy gdy chciałem coś powiedzieć ale nie słyszałem to co mówiłem (miałem włączoną komendę "voice_loopback 1"). Pytałem się Gerarda, dlaczego mam gaga, ale on mówił, że coś jest nie tak z moim mikrofonem. Sprawdzałem to przy użyciu testu mikrofonu w opcjach GMod, gra ciągle wykrywała mikro. Pisałem Mu, że mikro mi działa dobrze, i chce wiedzieć dlaczego dostałem gaga. Robiłem to tak dużo razy, ale On nie odpowiadał i pisał "XD". Wyglądało jak by on trolował mnie.

4. Coś od siebie: Po prostu proszę o odpowiedzieć i ungaga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznę od " XDDDDD " bo inaczej się nie da. Powtarzałem ci chyba co rundę, że nie dałem ci gaga oraz sprawdziłem czy go masz ( Według !checkgag takiego gaga nie ma ). A ty praktycznie co rundę powtarzałeś to samo "Dlaczego mam gaga". Cały czas odpowiadałem ci to samo "Nie masz gaga, problem leży po Twojej stronie". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No dziwnę, no to jak mi mikro nie chciało odpowiadać na serwerze, jak mi normalnie w grze działało? Jak to na serio tak było, no to sory że tak sie oskarżałem za głupotę. :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.