Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Katka   

1. Wiek: 16
2. E-mail: [email protected]
3. ID: STEAM_1:0:151610746
4. Doświadczenie: Byłam moderatorem, administratorem i opiekunem na sporej ilości serwerów (rzecz jasna są już od dawna martwe #power_of_woman). Śmiem twierdzić, iż moje zapoznanie z wszelakimi zasadami obowiązującymi na TTT jest całkiem przyzwoite i godne pozycji moderatora etc.

5. Dlaczego ja? Osobiście uważam, iż serwer funkcjonuje dość dobrze pod wszelakimi względami, aczkolwiek małe grono dodatkowych rąk do pomocy nie przysporzy większych problemów. Jestem raczej osobą, która radzi sobie na takowych stanowiskach i potrafi poradzić sobie w wielu sytuacjach z chłodnym spojrzeniem na sytuację. Co prawda zdarzają mi się RDM'y czy kbany, no ale komu nie zdarzyło się odwalić jakiejś głupoty? ^^

Sporo osób mnie kojarzy, jestem na serwerku prawie codziennie niezależnie od tego czy są to dni wolne czy robocze/szkolne.

Kastrat się odmeldowuje! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora. Na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wellp, teraz jak już masz ten miesiąc mogę się wypowiedzieć pod podankiem. Do podania przyczepić się za bardzo nie można, ale też zbytnio się nie wyróżnia spośród, jak to Vargas napisał, morza tych podanek. Jednakże osób z doświadczeniem, które mają chęć pilnować na serwerze tego porządku, w dodatku są w miarę ogarnięte jest bardzo mało i moim zdaniem powinno się je przyjmować gdy tylko nadarza się taka okazja. Ostatecznie jestem na TAK.

Pozdrawiam i żegnam

Sir. Danken Lore

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   
Napisano (edytowane)

W sumie to całkiem śmieszy mnie jeden fakt. Podanie nie spełniało wymogów, które były potrzebne, aby takowe podanie nie zostało zamknięte. Nie zostało ono odrzucone, jak to powinno się stać, jednak zostało "tymczasowo zamknięte". Inaczej jednak było w przypadku podania SirFlipera, które zostało odrzucone natychmiastowo, gdy udowodniono, że nie gra przez miesiąc. W takim przypadku SirFliper jeśli chciałby pisać ponownie podanie musi czekać miesiąc, natomiast w tym przypadku jest to kwestia 6 dni. Rozumiem jakby to był nawet 1 dzień (chociażby biorąc pod uwagę to, że gametracker potrafi wrzucać dodatkowy dzień trochę dłużej), ale 6 dni jest mimo wszystko dużą częścią miesiąca. Rozumiem, że na tej podstawie jesteśmy w stanie wywnioskować, że ludzie dzieleni są na równych i równiejszych? Brak spełnienia wymogów przez zarówno pierwszego jak i drugiego z kandydatów, powinien zakończyć się tak samo, o czym zresztą mówi jedna z zasad rzymskich odnośnie prawa: Dura lex, sed lex - Twarde prawo, ale prawo.

Skoro już to piszę, to jestem zmuszony się wypowiedzieć. Wygląda mi to na kolejny przypadek z sytuacją "ludzie odeszli, jest miejsce, a ja się pobawię, bo czemu by nie mieć więcej uprawnień", jak to już wspomniałem pod podaniem Miecia. Biorąc pod uwagę post SirFlipera, jestem w stanie wywnioskować, że dochodzi do propkillingu, do czego dochodziło jeszcze jak grałem na serwerze, jak mnie nie myli moja pamięć. Bardzo obawiałbym się również znanego i popularnego na StrefieGier - kolesiostwa. Będąc świadkiem wielu zdarzeń prób obrony swojego kolegi, mimo jego winy i wypytywanie się o tą kwestię, nie wydaje mi się, że na przykład w przypadku reporta na takową osobę, zgłoszenie nie zostałoby oznaczone po prostu jako zakończone i po czymś takim jestem w stanie określić prawdopodobieństwo takiego zdarzenia całkiem wysoko. Tyle ode mnie, mój głos, jest głosem na NIE. 

Miłego wieczoru,

Tomislav

Edytowane przez VargasOgnisty
// czerwony kolor jest dla administracji. -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   
15 minut temu, Tomislav napisał:

W sumie to całkiem śmieszy mnie jeden fakt. Podanie nie spełniało wymogów, które były potrzebne, aby takowe podanie nie zostało zamknięte. Nie zostało ono odrzucone, jak to powinno się stać, jednak zostało "tymczasowo zamknięte". Inaczej jednak było w przypadku podania SirFlipera, które zostało odrzucone natychmiastowo, gdy udowodniono, że nie gra przez miesiąc. W takim przypadku SirFliper jeśli chciałby pisać ponownie podanie musi czekać miesiąc [...].

To prawda, jednakże w przypadku obu kandydatów rozmawiałem z nimi osobiście na czacie. Jednemu z kandydatów brakowało ponad 2 tygodni regularnej gry, drugiemu pięciu dni. Tak więc, SirFliper de facto może napisać drugie podanie około tygodnia po regularnym przegraniu miesiąca gry. Natomiast, gdy Katka zauważyła, że brakuje jej kilku dni regularnej gry, poprosiła mnie o tymczasowe zamknięcie podania, na co się zgodziłem.

Cieszę się, że dbasz o praworządność administracji, szkoda, że dopiero po tym jak pozwoliłeś sobie na prywatną "krucjatę". Jeśli chcesz kontynuować ten temat, zapraszam do działu ze skargami na administratorów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Hmm Katka myśli, choć używa pompy (która swoją drogą sama prosi się o nerfa).

Ostatnio rzadko grywam na strefie, choć kilka razy ją widziałem(2!!!!!!).

Uważam, że jest miła i zna regulamin. No i jest rasy ludzkiej płci pienknej.

Ja również jestem na TAK.

Choć w sumie kilka dni temu byłbym na NIE.

Ale to już z innych powodów.

Pozdrawiam

ksawię

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   

Witam.

Słowem wstępu chciałbym zapytać panów wypowiadających się wyżej, co rozumieją przez to, że nasz serwer potrzebuje kobiety w administracji. To, że ktoś ma większe piersi niż my, administratorzy, nie oznacza, że będzie się lepiej sprawdzał w tej roli. Od razu odnosząc się do argumentu w stylu "kobiety mają inny tok myślenia" - każdy człowiek ma swój inny rozum i indywidualny tok myślenia, niezależnie od płci. Również do osób wyżej, nie rozumiem dlaczego wypowiadacie się pozytywnie nie popierając tego nawet żadnymi dowodami, oraz specjalne pytanie dla pana nade mną, dlaczego wypowiada się o osobie, z którą miał przyjemność raptem 2 razy.

Co do samej Katki, uważam, że nie nadaje się ona na administratora. Jeszcze pół miesiąca temu klęła jak szewc, mogąc wcisnąć w jedno zdanie trzy brzydkie słowa (w tym przypadku były to wyrazy na "k" i nie chodzi tu o kurkę wodną), przy czym po dostaniu gaga od Cezarego zaczęła go męczyć na prywatnym czacie. Gdy ten ją już odgagował na prośbę jej oraz kilku innych graczy, ponownie zaczęła kląć, ironicznie przy tym rzucając "oh, przepraszam bardzo, bo jeszcze szanowny adminek mnie znowu zgaguje", co skutkowało kolejnym gagiem, już do końca mapy. Poza tym, jak pewna osoba dobrze zauważyła, Katka może mieć skłonności do faworyzacji swoich przyjaciół. Niestety, nie mogę nic udowodnić jeśli chodzi o mnie na temat jej możliwego kolesiostwa, jednak uważam, że Pan kilka postów wyżej zrobił to całkiem dobrze i poproszony o szczegóły chętnie głębiej przedstawi o co chodziło z tym bronieniem. No i nie wiem, czy ten dopisek w czwartym punkcie miał mnie zachęcić żeby Cię poprzeć, czy wręcz przeciwnie.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życzę miłego wieczoru,

Szejdi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jefrey12   
Napisano (edytowane)

Ja mam większe piersi. Koniec kropka. 

//Edit

Tak naprawdę danie ww Pani uprawienia administracyjne to tak samo jak byście mi dali admina. Zastanówcie się :/ 

NOPE

Edytowane przez jefrey12
bo enter wcisnął się i samo się wysłało tylko to o piersiach :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam Katke z rok, była administratorem na różnych serwach jak przychodzi coś do czego to potrafi być ogarniętą osobą i przestrzegać regulamin lecz na co dzień niestety się to jej nie udaje ;-;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewuz   

@WuruKatte Sugerujesz, że jeśli komuś nie wychodzi przestrzeganie regulaminu na co dzień to nagle się to zmieni gdy ta osoba zostanie adminem?

Ja myślałem, że admin powinien być 'ogarnięty' nie tylko "jak przychodzi coś do czego" :O

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Katka   

Nie sądzę, iż była to sugestia, a stwierdzenie faktu. Natomiast nie w odniesieniu do pozycji na jakiej się znajduję, a wydarzenia, wcześniej wspomnianej sytuacji. Jeżeli już nadejdzie zajście, w którym należy wszystko przeanalizować, na spokojnie wyjaśnić to, co miało miejsce - jak najbardziej podołam. 

.

W odniesieniu do "..komuś nie wychodzi przestrzeganie regulaminu na co dzień.."

Nie o tyle co "nie wychodzi", a prędzej sztywniacko sie go nie trzymam. 

Zabicie beczką kilka razy na pare dni, karma poniżej 800 - okay, a teraz szczerze. Komu się to nie zdażyło? ^^

Pamiętajmy, że jesteśmy tylko graczami, a gdzie jest zabawa podczas gry przestrzegając ciągle zasad? Bądź człowiekiem lewuz! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   
37 minut temu, Katka napisał:

gdzie jest zabawa podczas gry przestrzegając ciągle zasad?

Czasem zasady można nagiąć ale regulamin to regulamin. Nie wyobrażam sobie administratora nie przestrzegającego regulaminu, a sam tego wymaga od graczy. Czytając to co napisałaś właśnie takim adminem chcesz zostać.

Co do podania....

Dużo się nie wypowiem, ponieważ nie znam kandydatki (płeć jest nie ważna i tak powinniśmy tego samego wymagać bez względu na płeć)

Przegrałaś 40h w ciągu miesiąca co jest nawet zrozumiałe w ciągu roku szkolnego, niby masz ten 1 ban ale on jest za zwykłą karmę.

Fajnie że masz doświadczenie.

Tak krótko... I tak nic nie wniosę, gdyż jestem Neutralny, a okres próbny nie zaszkodzi.

Pozdrawiam~ (P)Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Katka   

40h? No coś Ty! Polecam Ci sprawdzić nickname'y Katka, Kat srat, Katyusha, Katya, Katka #złote_serduszko. Już ponad 65h ^^

.

Odnosząc się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi.. Łamiąc zasady lub lekko je naginając robisz to również z regulaminem. We wszystkim można znaleźć kruczki powiązane z jednym jak i drugim, dziury w treści itp. oraz zawsze znajdzie się osoba, która potrafi je wykorzystać. Niczego nie da się zrobić perfekcyjnie bez żadnych wad. 

Aby nie robić spamu:

Nie znam twoich nicków, bo przypomnę nie grałem z tobą, a te dodatkowe 15h nie powala. Zawsze coś~ (P)Adlino

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Katka   

Jak już w samym podaniu wspomniałam - wszystkie (prawie) są martwe, czyt. upadły, nie istnieją w spisie serwerów.
-District - admin

-MissClick - opiekun 

-SA - kidmod - ttt padło

Funkcjonujący:

-FireHorizon - kidmod - odeszłam

Trudno, abyś mógł zweryfikować po podaniach, czy owym członkiem administracji byłam, skoro to chyba oczywiste, że logicznym ciągiem wydarzeń po upadku, zniknięciu serwera - forum/grupa również przestaje funkcjonować lel

.

Odnosząc się do Twojej wypowiedzi : "[...]w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać, oprócz cycków, które przysłoniły oczy administracji[...]", to dość smutne, że moderator forum potrafi w tak kretyński sposób wypowiedzieć się na temat mniejszości społecznej platformy gamingowej i powinieneś definitywnie naprawić sobie móżdżek. Szacunek do wyższych rangą szacunkiem, ale debilizm w żadnej formie i na każdej pozycji - nie powinien być akceptowany. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jest to logiczny ciąg wydarzeń Pani Katko, serwerownie posiadają takie coś jak archiwa, upadek jednego serwera nie stanowi, upadek serwerowni.

Kobiety, nie są już mniejszością w grach, to, że w Gmodzie ich się tak często nie widuje jak w innych grach, nie oznacza, że kobieta na serwerze jest jakimś rarytasem i można się do tego brandzlować, jak kilka lat temu, gdzie, rzeczywiście były one rzadkością.

Wypowiedziałem się o Oli w taki, a nie inny sposób, bo niczego wyjątkowego sobą nie prezentowała,oprócz tego, że "posiadała cycki" i to był jej jedyny atut, dlatego takie jej przedstawienie było najbardziej odpowiednie, żeby zilustrować jak to z nią było.

Mówisz mi, że powinienem sobie naprawić móżdżek, nie rozumiem dlaczego i pewnie nie zrozumiem bo została przypięta mi łatka "kretyna". Swoim zachowaniem też niczego dobrego nie reprezentujesz "Jeb**** na łeb punkowiec bez zasad jo ♥", wszystkie te dopiski lel, ^^ , przedstawiają twój obraz meme kobiety(Mogę się mylić). 

Szacunek do wyższych rangą, straszna głupota... Szacunek można zdobyć tylko i wyłącznie poprzez czyny, dokonania, charyzmę itd. Ranga niczego nie zmienia i to nie przez to powinnaś szanować innych ludzi.

Bonus ode mnie, polecam tą Panią ;)

Rayek: Znałem ją z SA (SecretAbyss), gdzie kiedyś byłem adminem jr. pamiętam że napisała podanie ale nawet nie zostało odrzucone, tylko po prostu usunięte przez właściciela sieci, do mnie przyszła "po znajomości", jako mod sprawowała się bardzo dobrze, wiedziała co robić itd, ale jej charakter jest dużym problemem, na Horizonie to wyglądało tak - przyszła, robiła swoje, a po mniej wiecej tygodniu odeszła z tekstem, że "źle się zrozumieliśmy". Potem okazało się że, mówiąc krótko - robiła w chuja innego admina na moim serwerze, nie zagłębiając się za bardzo w sprawę, bo to po częsci prywatne - przez to co zrobiła ten admin też zdecydował odejśc i nie podał powodu, potem okazało się, że to właśnie przez Katkę, która odeszła bo wiedziała że i tak bym ją wyrzucił po tym co robiła
Rayek: Jakbym miał ją krótko podsumować - osoba fałszywa, siejąca zamęt wśród osób z którymi ma kontak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Katka   

Dragon, nie próbuj teraz zniekształcać swojej wypowiedzi, by postawić się w pozytywnym lub chociaż neutralnym świetle. Z Twojej wypowiedzi od razu można wywnioskować, iż zgarnąłeś wszystkie kobiety do jednego worka "mam cycki - mogę wszystko". Jeszcze raz podkreślę  "[...]w końcu była kobietą, więc czego można było się po niej spodziewać[...]".

.

"Meme kobiety"? Naprawdę? Nawet nie starasz się wykazać pozostałości swojej inteligencji mój drogi. Aż tak Cie boli określenie kobiety męskim "memiarzem"? 

I wybacz, że postanowiłam w swoim opisie umieścić zdystansowany opis siebie (?) (od kiedy emotka ^^ świadczy o memiczności? coś mnie ominęło?)

Do wypowiedzi Rayka nawet nie będę się odnosić, bo najzwyczajniej w świecie dla mnie ta sprawa jest już dawno zamknięta. 

.

W dalszą dyskusję również się już nie wplątuję, bo jest bezowocna :v

+ Na rangę trzeba zasłużyć, więc z góry zakładam, iż taka osoba ma choć odrobinę oleju w głowie 

Edytowane przez Katka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się nie staram wybielić, bo po co, Ty również. Zostały przedstawione konkretne argumenty, że raz na secret abyss nie byłaś w administracji, a dwa przedstawienie Ciebie przez kolejnego [email protected] Ale jeśli, to dla Ciebie nie są argumenty warte odparcia, no to coś już jest nie tak.

Fakt, faktem, że mogłem napisać memiarz, ale o tym nie pomyślałem i wypadło mi to z głowy. Kolejno emotki były tylko przykładem, bo sam avatar już Ciebie przedstawił.

Smuci mnie to, że atakujesz i obrażasz mnie w każdym poście, ale to tylko przekonuje mnie do tego, że mam rację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.