Skocz do zawartości
Zukamedozu

Uwaga! Możesz doznać mindfuck'a po przeczytaniu tego

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ciekawi mnie bardzo co porabiacie i prosze o napisanie takiej wiadomości w trybie natychmiastowym, przed zamknięciem tego tematu jako spamu. A poza tym ktoś mi wyjaśni dlaczego Ghost ma stałego gracza jak on nawet 100h w gmodzie jeszcze nie ma xD rozumiem, iż można mu dać bo miał tam chyba nawet 150h na koncie które mu złodzieje polscy ukradli, ale taki Deagle ponoć sie długo stara o tą range ale wszyscy admini mają go gdzieś. To opinia jednostronna ale przecież po to są komentarze, żeby mnie tu do ładu postawić. W razie jakiś błędów które bardziej mordują wasz umysł przepraszam ale jednak o 3 w nocy mój mózg średnio pracuje.

Edytowane przez Zukamedozu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

Puta tak było i będzie, nic nie można na to poradzić.:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Godziny licza sie na nick i nie zależnie na jakim koncie gra tam będzie mial stałego gracza. Takie trudne a ten deagle niech napisze podanie o stałego, bo admini inaczej nie dają chyba, ze usunęlo rangi jsk ostatnio itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden raz już wystarczył nie ośmieszaj breacha jeszcze bardziej proszę. 
I wtf on chciał zostać administratorem pisząc takie rzeczy? XD. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Jeden raz już wystarczył nie ośmieszaj breacha jeszcze bardziej proszę. 

Godzinę temu, Matrix1773 napisał:

Błagam cię,nie dawaj graczą TTT wiecej powodów do śmiania się z community Breacha.

5ac3d280c2b96_Zrzutekranu2018-04-0321_00_16.png.e8fe0ff1bd7b62a45ca9342dd36cb9a7.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.