Skocz do zawartości
Xero

[Perm Mute] <✞Xero✞>

Rekomendowane odpowiedzi

Xero   
Napisano (edytowane)

1.Nick, na który została nałożona kara: ✞Xero✞
2 Steam ID: 
STEAM_1:1:63227503 
Opis sytuacji: Dostałem p muta za obrazę admina falowana_blaszka 1 muta dostałem słusznie za obrazę duckboia  i z tym nie miałem problemu dostałem odpokutowałem    na następnej mapie za słowa ,,*DEAD* ✞Xero✞: wiecej tych slay [Server] Pootis dołączył do gry. *DEAD* ✞Xero✞: jelopie'' dostałem pmute   sprawa dotyczyła reporta od lightera z rdm który został wyjaśniony co prawda nie rozumiałem że za rdm i braku informacji z prośbą o logi dostałem 4 slaye za kłamstwo no niestety odpokutowane. 
4 Coś od siebie: serio blaszka? ciebie zabolało aż tak słowo jelopie? inni jak wulgaryzmy pisali na czacie to nie miałeś problemu ale jak tylko xero napisał jełopie to już pmute?     człowieku ja rozumiem jak bym powiedział Ty k.... albo j.... adminie ale jelopie? serio trzeba mieć niskie poczucie wartości by za taki żartobliwy tekst jak jelop dać pmute 
tak znam regulamin ,,
Na serwerze panuje kultura oraz wzajemny szacunek,Zakaz umieszczania dowolnych treści urażających graczy, erotycznych oraz niedozwolonych przez prawo RP''.  ale to że duckboi pisał mi na priv ciągle że go obrażam a chyba nie wiedział skoro dla niego głupie teksty które mówiłem nie obraźliwe .Bolały go tak bardzo to mu pokazałem co to jest rzeczywiste obrażanie i za to dostałem mute i jak już wcześniej pisałem ok spx ale rozwaliłeś mnie tym PMUTE za jełopa bo spr parę razy chat i nic oprócz jełopa cie nie mogło urazić   twój cytat ,,trzeba było myśleć''    to ci odpowiem miej trochę dystansu adminku bo zaraz wprowadzisz cenzurę na serwer jełopie    i co za to też dostane mute, może daj mi bana od razu. Wiem że zasłanianie się innymi to nie jest dobry pomysł ale twoje postępowanie mnie dobija bo zwracaj uwagę też na innych a ten twój tekst:,,myślisz że jak piszesz na deathchacie to się nie dowiem'' no widocznie skoro masz prawo do zaglądania na deathchat to powinieneś widzieć teksty innych albo ktoś ci dał na private nwm. Średnio mnie to obchodzi bo pokazujesz teraz hipokryzje a może ci dać definicje słowa jełop o które się przyczepiłeś? https://sjp.pl/jełop  poczytaj bo teraz jak na to patrze to jesteś jełopem. Nie chce mieć z tb problemu ani się kłócić ale po prostu ta sytuacja sprawia wrażenie jakbyś się nie nadawał na admina to jest moje zdanie. Bo albo każesz wszystkich albo nikogo proste regulamin dotyczy każdego nie tylko paru osób. To że kogoś znasz nie zwalnia go z regulaminu. Dziękuje za przeczytanie i czekam na odpowiedz.

Edytowane przez Xero

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Na życzenie gracza nakładam bana.

Blokady czatu, czy to głosowego czy pisemnego nie są po to, żeby je jedynie "odpokutować". Są po to, żebyś zauważył gdzie popełniasz błąd i wyciągnął z tego konsekwencje. Zamykam i zapraszam do gry za tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szisz   
Napisano (edytowane)

Witam.
Jako że jakbu pozwolił mi na nowo otworzyć ten temat- uczynię to.
Nie poczułem się urażony słowem "jełop" i naprawdę nie musisz mi udowadniać że to słowo jest w jakiś sposób obraźliwe.
Bardziej miałem Ci za złe to, że z wcześniejszego mute'a w poprzedniej rundzie za wyzywanie DuckBoy'a, który tylko zapytał się Ciebie kim jesteś (Swoją drogą szkoda że tego nie wkleiłeś, więc Cię wyręczę i dodam w poniższym spoilerze. Hmm... chyba Ci nie wstyd? Z góry uprzedzam o rynsztokowym słownictwie.) nic sobie nie zrobiłeś i nie wyciągnąłeś z niego żadnych konsekwencji. Nadal popełniałeś ten sam błąd, mianowicie czułeś się bezkarny gdy widziałeś że jesteśmy w przeciwnych drużynach (widzowie-żywi), liczyłeś na to że to co piszesz nie wycieknie do administracji.

Spoiler
[19:33:22] ✞Xero✞: KIEDY CIE JELOPIE WYZWALEM
[19:33:28] ✞Xero✞: TELL ME
[19:33:30] ✞Xero✞: just tell
[19:33:46] ✞Xero✞: prosze o pozwolenie na toxic mode
[19:33:57] ✞Xero✞: toxic mode on
[19:34:14] ✞Xero✞: A CO SIE JEBANA KACZKO SPODZIEWALAS JAK WBIJASZ I MOWISZ MI ZE CIE WYZYWAM WYSKROBANY PLODZIE
[19:34:19] ✞Xero✞: toxic mode off

Dnia 3.04.2018 o 21:33, Xero napisał:

ale to że duckboi pisał mi na priv ciągle że go obrażam a chyba nie wiedział skoro dla niego głupie teksty które mówiłem nie obraźliwe .Bolały go tak bardzo to mu pokazałem co to jest rzeczywiste obrażanie i za to dostałem mute

Skoro pisał Ci że to dla niego obraźliwe to może mogłeś przestać? Każdy ma swój indywidualny próg wrażliwości i nawet niby te nie obraźliwe słowa mogą być dla kogoś obraźliwe, zrozum to.
Nie rozumiem jeszcze czemu zarzucasz mi hipokryzję, mógłbyś podać przykład?
Pozdrawiam, Szisz aka falowana blaszka

Odnoszę wrażenia, że dyskusja raczej już nie będzie kontynuowana, więc zamykam temat.

~Matrix /13.04.2018r. | godzina 17:06

Edytowane przez Matrix.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.