Skocz do zawartości
Rider

[skarga] odwołanie (?) od bana na ct

Rekomendowane odpowiedzi

Rider   

1. Nick, na który została nałożona kara: [R]ider.

2. Steam ID: STEAM_1:0:46243095

3. Opis sytuacji: dot. zamkniętego tematu: kliknij tutaj

4. Coś od siebie:

W poniższych podpunktach będę dzielił się swoimi ogólnymi przemyśleniami oraz odnosił się bezpośrednio do kolejnych zarzutów.

a. Choć nie ma to odniesienia do żadnego z punktów regulaminu, warto by wziąć pod uwagę, iż, jak rozumiem, sytuacja dotyczy jaila granego dość późno, gdy na serwerze były bodajże z 4 osoby, więc "luźniejsza" atmosfera nie powinna nikogo dziwić (brak chętnych do prowadzenia również).

b. CT nie ma obowiązku uprzedzać przed legalnym zabiciem, to TT ma prawo poprosić o powtórzenie poleceń.

c. Nie przypominam sobie bym obnosił się z tym, że grałem wcześniej na placu w CSS, ani tym bardziej rościł sobie z tego tytułu jakieś przywileje. Regulamin mam przyswojony, być może nie wyrecytowałbym całego na pamięć, jednak nierzadko jestem tym graczem, który wyjaśnia pewne jego niuanse ogółowi graczy (nawet niektórym z obecnych junior administratorów).

d. Fakt faktem, nie wykorzystywałem zbyt namiętnie znajdujących się na mapie zabaw, jednakże jak już ktoś zdążył zauważyć mapa nie była zbyt pociągająca, nie znałem jej, pytałem o propozycje zabaw terrorystów, faktycznie climba odrzuciłem, bo nie wydawał mi się atrakcyjny, pytałem czy chcieliby porzucać paką do kosza, co spotkało się z ich dezaprobatą, zabrałem ich również na deathrun, lecz głównie skupiłem się na quizie, bo nie ukrywam, iż bardzo go lubię.

e. Co do samego sposobu prowadzenia quizu:

- nie mam obowiązku dostosowywania poziomu pytań do wieku i poziomu wiedzy graczy, byłoby to zresztą trudne, gdyż musiałbym z każdym przeprowadzić rozmowę o ich wykształceniu i zainteresowaniach;

- nie za bardzo rozumiem zarzutu odnośnie pytania o stolicę Grenlandii - za łatwe, czy za trudne? To pytanie akurat padło parę dni wcześniej podczas quizu (byłem w tt) przy pełnym serwerze i nie przypominam sobie obiekcji nikogo z obecnych, w tym również administratorów;

- z powodów nadmienionych wyżej staram się zadawać pytania, które nie są trywialne, na które znam odpowiedź oraz te, na które akurat wpadnę (które są nierzadko jednocześnie tymi, które są na "moim poziomie wiedzy"), uznaję, że jest to lepsze rozwiązanie niż zadawanie przez niektórych z junior administratorów w kółko tego samego pytania - "ile świnia ma raciczek"?

- co do tego, że daję terrorystom możliwość wyboru kategorii przy czym zastrzegam sobie prawo do jej zmiany, jeśli będzie "chujowa" - jest to mało wyszukane, ale szybkie zabezpieczenie na wypadek, gdyby gracz wybrał kategorię typu "prześladowanie na tle religijnym na dalekim wschodzie", co uniemożliwiałoby mi zadanie pytania, na które znam odpowiedź.

f. Jeśli chodzi o zabicie Heroesa podczas freedaya - faktycznie, utrwalił mi się schemat z czasów, gdy grałem jeszcze w CSS, kiedy to CT zabijali za "poczucie się zagrożonym". Z uwagi, iż regulamin nie przewiduje takiego zabicia to jeśli nie jest obecnie żadną "niepisaną zasadą", to mea culpa.

Chciałbym uniknąć personalnych niesnasek w tego typu temacie, jednakże muszę napomknąć, iż w linkowanym temacie pierwsze skrzypce grał Akise, który, jak rozumiem, również go zamknął. Średnio jestem w stanie zaakceptować karę dot. jaila od admina, który przekonywał mnie maksymalnie dwa dni wstecz, że drzwi od wyspy na jb_clouds są "wejściem do celi, a nie wyjściem". Jednocześnie pragnę zaznaczyć, iż nie zależy mi aż tak na ściągnięciu kary, jak na wyjaśnieniu sytuacji i odpowiedzeniu na zarzuty.

Pozrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Akise   
Napisano (edytowane)

Pozwolę sobie tutaj wypowiedzieć. Oczywiście w żadnym punkcie nie bronię tutaj żadnej osoby.

19 minut temu, Rider napisał:

a. Choć nie ma to odniesienia do żadnego z punktów regulaminu, warto by wziąć pod uwagę, iż, jak rozumiem, sytuacja dotyczy jaila granego dość późno, gdy na serwerze były bodajże z 4 osoby, więc "luźniejsza" atmosfera nie powinna nikogo dziwić (brak chętnych do prowadzenia również).

wyzywanie się z rosołkiem to ta luźniejsza atmosfera? To wy wybieraliście mapę więc myślę, że z myślą grania jaila, bo do 4funa i luźnej rozmowy są okazalsze mapy. Na demku jakoś nie widać tej luźniejszej atmosfery.

b. CT nie ma obowiązku uprzedzać przed legalnym zabiciem, to TT ma prawo poprosić o powtórzenie poleceń.

dopóki cie nie dziabnie to nie masz prawa go zabić, to twoja wina, że nie wydałeś poleceń w minute i cały serwer miał fd.

d. Fakt faktem, nie wykorzystywałem zbyt namiętnie znajdujących się na mapie zabaw, jednakże jak już ktoś zdążył zauważyć mapa nie była zbyt pociągająca, nie znałem jej, pytałem o propozycje zabaw terrorystów, faktycznie climba odrzuciłem, bo nie wydawał mi się atrakcyjny, pytałem czy chcieliby porzucać paką do kosza, co spotkało się z ich dezaprobatą, zabrałem ich również na deathrun, lecz głównie skupiłem się na quizie, bo nie ukrywam, iż bardzo go lubię.

tobie nie wydawał się atrakcyjny ale może graczom tak? Rosołek chciał rzucać paką ale też tego nie wziąłeś pod uwagę, dezaprobaty też tam nie widziałem.

e. Co do samego sposobu prowadzenia quizu:

- nie mam obowiązku dostosowywania poziomu pytań do wieku i poziomu wiedzy graczy, byłoby to zresztą trudne, gdyż musiałbym z każdym przeprowadzić rozmowę o ich wykształceniu i zainteresowaniach;

nie chodzi o to aby dostosowywać pytania indywidualnie, tylko dawać w miarę równe pytania dla każdego gracza. Pytanie o stolicę Grenlandii było banalne, ale te 2 z matematyki i bodajże informatyki tak średnio.

2. Zabawy muszą być przeprowadzona tak, aby każdy miał równe szanse. 

uznaję, że jest to lepsze rozwiązanie niż zadawanie przez niektórych z junior administratorów w kółko tego samego pytania - "ile świnia ma raciczek"?

XDDDd???? Nie pamiętam abym ostatnio prowadził quiz ale dobra :) Jest to dość osobisty punkt i nie powinienem go tu przytaczać, ale na przyszłość - kiedy piszesz odwołanie to staraj się pisać prawdę.

- co do tego, że daję terrorystom możliwość wyboru kategorii przy czym zastrzegam sobie prawo do jej zmiany, jeśli będzie "chujowa" - jest to mało wyszukane, ale szybkie zabezpieczenie na wypadek, gdyby gracz wybrał kategorię typu "prześladowanie na tle religijnym na dalekim wschodzie", co uniemożliwiałoby mi zadanie pytania, na które znam odpowiedź.

wystarczy dodać "szkolna" do tego pięknego epitetu jakim jest "kategoria szkolna"

Średnio jestem w stanie zaakceptować karę dot. jaila od admina, który przekonywał mnie maksymalnie dwa dni wstecz, że drzwi od wyspy na jb_clouds są "wejściem do celi, a nie wyjściem"

ahh znów to. No dobrze. Polecenie brzmiało: "Plecami do wyjścia z cel" ty byłeś twarzą do wyjścia ze swojej celi, ale upierałeś się, że jesteś plecami do wyjścia z wyspy, no to powiedziałem ci, że jesteś plecami do wejścia do wyspy, ponieważ nie znajdujesz się w jej środku. Wchodząc na nią nie używasz wyjścia prawda? Śmieszne, że muszę to tu tłumaczyć.

Temat zostawiam do dyskusji. 

PS.

To, że na serwerze było 5 osób nie zwalnia Cię z obowiązku prowadzenia jaila zgodnie z regulaminem. Wybierając mapę i wchodząc do CT deklarujesz rzetelne prowadzenie.

Edytowane przez Akise Aru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Jako, że grałem wtedy na serwerze to się wypowiem.

Codziennie pada masa FK, więc nie rozumiem co ma na celu wypominanie tego, że raz Rider zabił mnie bez powodu.

56 minut temu, Akise Aru napisał:

wyzywanie się z rosołkiem to ta luźniejsza atmosfera?

Jak dla mnie atmosfera była luźna, prawdopodobnie Ridera zdenerwował fakt puszczania muzyki podczas prowadzenia, a chyba nie trudno się domyśleć, że jest to trochę uciążliwe.

56 minut temu, Akise Aru napisał:

Idąc twym tokiem rozumowania, każdy musiałby otrzymywać to samo pytanie, przy czym odpowiedź musiałaby zostać podana przez zadającego pytanie tak, by każdy miał równe szanse. Przyznam szczerze, że nie znam stolicy grenladii, gdyż stolic uczyłem się już jakiś czas temu i pytanie o nią wydało mi się tak samo trudne jak to drugie.

Nikt nie chciał prowadzić, więc by oszczędzić nam siedzenia w celi Rider poszedł do CT. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie nagłe przestrzeganie zasady, że CT ma obowiązek korzystania zabaw na mapie, szkoda że ta zasada nie jest brana na poważnie na co dzień, wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć, że takie sytuacje zdarzają się bardzo często.

Mapa była faktycznie strasznie biedna, a Rider korzystał z zabaw, gdyż zabrał nas przecież na deathruna. Dla mnie kara powinna zostać zdjęta, lub należy ją dać większości osób, które wchodzą do CT tak by było sprawiedliwie ;).

A i odpowiem tu na twoją jedną małą uwagę

Jedna mała uwaga do @Heroes - przestań cwaniakować na każdym możliwym jailu, bo przez to przeszkadzasz w prowadzeniu nie mając nawet racji w tym co mówisz. TWOJA cela jest tą w której się zrespiłeś, a nie ta którą sobie wybierzesz. WYBRANY przez Ciebie kolor jest tym, na którym stoisz a nie tym na który np. patrzysz. (przykład z ruletki na clouds).

Rację mam, a nie masz jej ty wybranie czegoś nie jest jednoznaczne z stanięciem na to. Nie wydaje mi się, że jak ktoś ma wybrać numerek do zabicia to musi na nim stanąć. Poza tym racjonalne myślenie i dokładne słuchanie poleceń prowadzącego, nie nazwałbym cwaniakowaniem, ale widzę, że lubicie używać tego słówka gdy nie wiecie co napisać ;)

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Jeżeli nie wiecie na czym polega zabawa w Quiz polecam obejrzeć chociaż jeden odcinek kultowego programu "1 z 10". Padają tam pytania z wiedzy ogólnej, którą człowiek po wykształceniu ogólnym powinien posiadać, aczkolwiek nie we wszystkich przypadkach udaje się odpowiedzieć poprawnie i traci się punkt (życie). Uczestnicy przyjmują porażkę na klatę, zamiast latać po studiu z siekierą za Tadeuszem Sznukiem, dlatego że odpowiedzi na pytanie, które otrzymał nie znał, a na pytanie poprzednika by znał. Gdyby założeniem tego programu telewizyjnego było jak najszybsze wyeliminowanie uczestników, aby nikt nie wygrał i pieniądze zostały w studiu, to by wymyślili szereg pytań specjalistycznych, na które nikt nie znałby odpowiedzi, a Tadeusz by stał z twarzą trollface i śmiał się ile sił w płucach. Widzielibyście sens w tym teleturnieju (zabawie)? Pytanie retoryczne... mam nadzieję.

Analogicznie na serwerze. Pytania w przypadku zabawy "Quiz" mają być z wiedzy ogólnej i tak @Rider - dopasowane do średniego poziomu wykształcenia graczy. Chwalisz się tym, że na serwerze jesteś graczem z bardzo długim stażem, to chyba nie muszę mówić Ci jaki jest średni poziom wieku graczy i sam jako prowadzący powinieneś ocenić trudność pytania, aby gracze mieli szansę na odpowiedź. Nie potraficie grać w "Quiza" to po prostu nie grajcie w niego, nie potraficie prowadzić jaila, to nie wchodźcie do CT, rozgrywka na serwerze ma być ZABAWĄ, a nie szukanie non-stop dziury w całym. Ostatnio obserwuję co się dzieje na serwerze i widzę dwie opcje na chwilę obecną - jak mi starczy sił wezmę się za was, że będziecie chodzić jak w zegareczku, regulamin będzie tak sztywny, że nawet nie będziecie wiedzieli czy możecie popatrzyć się na kogoś. Istnieje też druga opcja - ogarniecie się i zaczniecie bawić się jak NORMALNI LUDZIE.

Pozdrawiam

Remzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
janek   
Napisano (edytowane)
34 minuty temu, Remzo napisał:

jak mi starczy sił wezmę się za was, że będziecie chodzić jak w zegareczku, regulamin będzie tak sztywny, że nawet nie będziecie wiedzieli czy możecie popatrzyć się na kogoś, albo się ogarniecie i zaczniecie grać się i bawić jak NORMALNI LUDZIE.

Już nie przesadzajmy z tym sztywnym regulaminem, bo wsiądziemy w kapsułę czasu i powrócimy do czasów "reżimów" jednego z wtedy urzędujących head adminów. Znowu zaczną się bany za przekleństwa albo jeszcze lepiej groźby wyłączeniem serwera, jakby trolli to ruszało. Nie rozumiem dlaczego wszystkim graczom ma się obrywać za to, że niektórym nie zależy. Uważam, że odpowiedzialność zbiorowa nie przyniesie oczekiwanego efektu, część graczy przebrnie i zostanie ale także duża część sobie po prostu odpuści.

Edytowane przez janek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Reżim chyba jednak pomógł, skoro Aska, Axyera, Tuska i paru innych gwiazdorów z nami już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sposoby na wszystkich się znajdą, trzeba tylko znaleźć umiar. 

(*) RIP 

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rider   

W uzupełneniu do tego, co napisał @Remzo:

a. stolicą Grenlandii jest Nuuk,

b. logarytm naturalny z liczby Eulera wynosi dokładnie 1, gdyż logarytm naturalny jest niczym innym niż zwyczajnym logarytmem o podstawie równej liczbie Eulera.

Podaję te odpowiedzi na wypadek gdyby ktoś z czytających miał okazję znaleźć się w kultowym programie "1 z 10", gdyż padają tam zarówno pytania dotyczące stolic, jak i te z matematyki o naprawdę prostym poziomie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Jak dla Ciebie pytanie o Eulera to naprawdę prosty poziom matematyki, to tylko gratuluję wykształcenia. 

Pozdrawiam, J. 

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
janek   

@Jesus Z Twoich słów wynika, że celowo chciałeś się pozbyć wyżej wymienionych graczy, ale zauważ jakim kosztem, ilu graczy przez to przestało grac. A ci co za nimi odeszli to nie byli trolle ani jacyś idioci, tylko normalni gracze zapatrzeni w idiotę. Jeszcze była szansa, żeby ich uratować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Celowo? Lol, nope. czy ja ich zmuszałem do łamania regulaminu? Sami się wyeliminowali  X D

Prawo dżungli, teoria ewolucji, darwinizm? Jak zwał tak zwał, jakoś nie płaczę za nimi ¯\_(ツ)_/¯

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maskol   
Napisano (edytowane)

Chciałbym tylko zaznaczyć, że te parę sekund na odpowiedź jest wystarczająca aby uruchomić przeglądarkę na steamie i znaleźć odpowiedź. Nie wiem czemu uczepiliście się tak tych pytań. Ja zadaję trudniejszą stolicę i nigdy nikt nie miał z tym problemu. Moim zdaniem ban do zdjęcia. Z Riderem nigdy problemów nie było a gracza pamiętam jeszcze ze "starych czasów". Mam wrażenie, że ktoś tu chce zabłysnąć i wlepiać jak najwięcej banów :D

Edytowane przez Maskol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Akise   

proszę Cie abyś nastepym razem zanim wypowiesz sie na jakiś temat zapoznaj sie ze sprawą rzetelniej niz "dobra przeczytałem temat ide bronic kolegi bo znam go od lat". Jesli nie chce Ci sie ogladac 25minutowego demka to zwyczajnie sie nie wypowiadaj.

zeby nie bylo offtopu

@Rider chcesz cos dodac? Poniewaz robi sie zbedne nabijanie postów.

przepraszam za błędy ale jestem w szkole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

A co Rider ma dodawać, bo sam nie wiem. Wydaję mi się, że wystarczy przeczytać jego pierwszy post w tym temacie ze zrozumieniem, by dojść do wniosku, że ban na ct, który otrzymał jest z dupy.

A słowa typu "nie chce Ci sie ogladac 25minutowego demka to zwyczajnie sie nie wypowiadaj" można również skierować do Remza. Nie wydaję mi się by ban na CT, który otrzymał Rider był spowodowany tym jednym głupim pytaniem z zabawy jaką jest quiz. 

Nagle potem Remzo stwierdza, że ktoś szuka dziury w całym, nie wiem do kogo jest to skierowane do Ridera który na spokojnie o 1 w nocy prowadził jaila czy Akise, którego argumentami dania bana na CT jest 1 popełniony FK i fakt nie brania nas na zabawy na mapie, ktora ich praktycznie nie ma.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Jeżeli Rider za coś takiego dostał bana, to większość graczy również powinna mieć zablokowany dostęp do CT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maskol   

Chcąc nie chcąc obejrzałem całe demko. Jedyne do czego można się przyczepić to używanie słowa "szczał" zamiast "strzał" :bitchplease: A pojedynczy FK nijak kwalifikuje się do bana :bitchplease:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak Rider za to dostal bana na CT to ja juz powinienem mieć go z 20 razy bo nie raz mi się zdarzył FK. Wystarczy mu ostrzeżenie żeby nie zadawał takich pytan z matematyki i tyle, poza tym to tylko gra T zginął bo nie znał odpowiedzi trudno zaraz bedzie nastepna runda nie traktujcie tego tak na poważnie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Akise   
Napisano (edytowane)

czytajmy temat ze zrozumieniem kochani. Nie zostal ukarany za fk a za brak umiejętności prowadzenia jaila co widac na demku. Ma tydzień czasu na zapoznanie sie z regulaminem i nauczenie sie od innych. Jesli nikt nie ma nic merytorycznego do dodania to zamykam temat.

PS. Ten freekill nie był wcale freekillem. 

Edytowane przez Akise

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rider   
Napisano (edytowane)

wyzywanie się z rosołkiem to ta luźniejsza atmosfera? To wy wybieraliście mapę więc myślę, że z myślą grania jaila, bo do 4funa i luźnej rozmowy są okazalsze mapy. Na demku jakoś nie widać tej luźniejszej atmosfery.

Wg mnie i niektórych przedmówców atmosfera była jak najbardziej luźna. Wspomniany gracz przeszkadzał w prowadzeniu, nie wykazywał się zbytnim spokojem, a skargę postanowił napisać po tym, gdy zabiłem go, gdyż nie wykonywał poleceń. Jail został jednak wybrany, a ponieważ chętnych do prowadzenia ewidentnie nie było, tak naprawdę zrobiłem innym przysługę wchodząc do CT.

dopóki cie nie dziabnie to nie masz prawa go zabić, to twoja wina, że nie wydałeś poleceń w minute i cały serwer miał fd.

Jak już wspomniałem wcześniej, raz zabiłem bezprawnie Heroesa, co do freedaya i braku poleceń, całą sytuację widać na pewno na demku, więc chyba nie mam w tej materii nic do dodania.

tobie nie wydawał się atrakcyjny ale może graczom tak? Rosołek chciał rzucać paką ale też tego nie wziąłeś pod uwagę, dezaprobaty też tam nie widziałem.

Gracze najwyraźniej też nie znali mapy, zapewne również nie spodobałby się im "climb", na którym byłem, stąd moja ocena go dotycząca. "Rosołka" zmutowałem na początku gry, gdyż zagłuszał voice chat bawiąc się w dj-a, zatem mogła mi umknąć jego opinia. Pamiętam jednak, iż postanowił porzucać sobie paką, gdy dałem polecenie, by iść za mną, więc został zabity za niewykonanie poleceń. Jeżeli zaś nie widziałeś tam dezaprobaty, to chyba jednak powinieneś jeszcze raz obejrzeć rzeczone demko.

nie chodzi o to aby dostosowywać pytania indywidualnie, tylko dawać w miarę równe pytania dla każdego gracza. Pytanie o stolicę Grenlandii było banalne, ale te 2 z matematyki i bodajże informatyki tak średnio.

Gracze mieli możliwość wyboru kategorii, jeśli tego nie zrobili, bądź wybierali kategorię "YT" (youtube?), to zadawałem im swoje pytania, co do sposobu ich wyboru i "równych szans" - odnosiłem się do tego wcześniej.

XDDDd???? Nie pamiętam abym ostatnio prowadził quiz ale dobra :) Jest to dość osobisty punkt i nie powinienem go tu przytaczać, ale na przyszłość - kiedy piszesz odwołanie to staraj się pisać prawdę.

Być może moja pamięć sięga dalej niż na tydzień wstecz.

wystarczy dodać "szkolna" do tego pięknego epitetu jakim jest "kategoria szkolna"

W większości teleturniejów z wiedzy uczestników znajdują się też kategorie wykraczające poza podstawę programową polskich szkół, jak chociażby seriale i filmy, muzyka, życie celebrytów, sport itp. Nie chcę ograniczać się do kategorii "szkolnych", toteż nie używam podczas prowadzenia tego pięknego epitetu, dając uczestnikom nieco większą swobodę w wyborze kategorii.

ahh znów to. No dobrze. Polecenie brzmiało: "Plecami do wyjścia z cel" ty byłeś twarzą do wyjścia ze swojej celi, ale upierałeś się, że jesteś plecami do wyjścia z wyspy, no to powiedziałem ci, że jesteś plecami do wejścia do wyspy, ponieważ nie znajdujesz się w jej środku. Wchodząc na nią nie używasz wyjścia prawda? Śmieszne, że muszę to tu tłumaczyć.

Dla mnie śmieszne jest to, że drzwi, którymi można zarówno wejść do celi, jak i z niej wyjść mogą być traktowane różnie w zależności od tego, czy znajduje się tam jakiś gracz, czy nie. Punkt, z którego wychodzi się z tej celi, jak i do niej wchodzi, znajduje się w tym samym miejscu i właśnie tam były skierowane moje plecy, zgodnie z poleceniem.

Temat zostawiam do dyskusji.

Piszesz, że zostawiasz temat do dyskusji, a gdy dyskusja faktycznie zaczyna być prowadzona zamykasz po raz drugi temat. Jak rozumiem po konwersacji w wiadomościach prywatnych postanowiłeś go zamknąć, ponieważ nie odpowiadałem przez kilka godzin, dla mnie jednak opinia innych jest tak samo ważna jak bezpośrednio zainteresowanych. Każdy może obejrzeć ogólnodostępne demko i wyrazić swoje zdanie w tym temacie, ale widzę, że każdy punkt widzenia różny od twojego jest nazywany przez ciebie "mało merytorycznym nabijaniem postów".

To, że na serwerze było 5 osób nie zwalnia Cię z obowiązku prowadzenia jaila zgodnie z regulaminem. Wybierając mapę i wchodząc do CT deklarujesz rzetelne prowadzenie.

Oczywiście, że nie zwalnia, dlatego też pomimo tego, że na serwerze frekwencja nie była zbyt liczna, a pora dość późna, starałem się nie naginać regulaminu. Przy pięciu graczach na serwerze mój wpływ na wybór mapy wynosi 20%, zresztą nie ma to szczególnego znaczenia.

16 godzin temu, Jesus napisał:

Jak dla Ciebie pytanie o Eulera to naprawdę prosty poziom matematyki, to tylko gratuluję wykształcenia. 

Pozdrawiam, J. 

Cóż, dziękuję za uznanie @Jesus, mi pytanie o logarytm naturalny wydaje się dość proste, ale jeśli stanowi ono dla większości problem, to postaram się obniżyć poziom zadawanych pytań w przyszłości (co nie zmienia faktu, że nawet na pełnym serwerze padają pytania trudniejsze).

5 godzin temu, Maskol napisał:

Chcąc nie chcąc obejrzałem całe demko. Jedyne do czego można się przyczepić to używanie słowa "szczał" zamiast "strzał" :bitchplease: A pojedynczy FK nijak kwalifikuje się do bana :bitchplease:

Przepraszam za "uliczną" polszczyznę ;)

1 godzinę temu, Akise napisał:

czytajmy temat ze zrozumieniem kochani. Nie zostal ukarany za fk a za brak umiejętności prowadzenia jaila co widac na demku. Ma tydzień czasu na zapoznanie sie z regulaminem i nauczenie sie od innych.

Cieszę się, że w końcu przyznałeś, że bana dostałem nie za pojedyncze złamanie regulaminu (fk na Heroesie), a za twoją subiektywną ocenę dot. braku moich bliżej niezdefiniowanych umiejętności prowadzenia jaila, kiedy inni gracze nie byli skorzy do prowadzenia, a z całą pewnością dysponowali oni większymi umiejętnościami ode mnie. Gracze nie wyrazili chęci zmiany mapy poprzez rtv, być może odpowiadał im ten styl prowadzenia? Myślę, że już w postach wyżej doszliśmy do wniosku, że nie muszę zapoznawać się ponownie z regulaminem, który znam.

Pozdrawiam.

___

Nie chce już robić większego spamu. Prawdę mówiąc na każdy temat się wypowiedziałem i musiałbym cytować samego siebie odpowiadając na to, więc po prostu napiszę tutaj - ode mnie ban zostaje. Próbujesz wmówić, że masz racje kiedy jej nie masz. A temat zamknąłem drugi raz, ponieważ zaczęło się nabijanie postów o czym pisałem Ci już wieeele razy :). A teraz robię to poraz 3 i z mojej strony ostatni. Ban jak najbardziej słuszny, i jeszcze raz - to jest ban za całokształt tej mapy.

A.

Edytowane przez Akise

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)
4 minutes ago, Rider said:

Cóż, dziękuję za uznanie @Jesus, mi pytanie o logarytm naturalny wydaje się dość proste, ale jeśli stanowi ono dla większości problem, to postaram się obniżyć poziom zadawanych pytań w przyszłości (co nie zmienia faktu, że nawet na pełnym serwerze padają pytania trudniejsze).

mediana wieku na serwerze to jakieś 14 lat (nie mylić ze średnią (!)), więc rzucaj raczej pytanie o Pitagorasa czy wzory na pole prostokąta. :bitchplease:

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.