Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tivo   
Napisano (edytowane)

Witam chciał bym zasugerować dodanie tak zwanego LolaPlugin który będzie pełnił rolę bonusów przyznawanych za zdobyte punkty w grze

np. bronie, Jet pack, HP, grawitacja, speed i wiele więcej 

dodam też że tego pluginu nie znajdziecie na żadnym serwerze jak i w internecie gdyż jest on autorski 

punkty zdobywa się po przez zabici kur które wypadają z niewielką szansą z martwych graczy 

plugin korzysta z bazy danych mysql więc można edytować przez mysql workbench i przez inne tego typu programy

oczywiście jest też możliwość pełnej konfiguracji pluginu 

wyślę też parę screenów :

Wyświetlane informacje:

4f9f18084263a.jpgfd9cf3688bf11.jpg

Menu wyboru bonusów:

28f6565777517.jpgfe4302629fbe4.jpg5a754e204f3c0.jpg

Oraz screen modelu postaci który jest przyznawany za wykorzystanie bonusu:

a8e9b4432952f.jpg

Sposób zdobywania punktów:

e14057f150894.jpg

b606729e2a6c0.jpg

Edytowane przez tivo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem NIE ponieważ strasznie by to zniszczyło rozgrywkę dajmy na to taki gracz Gural2006 ma na serwie spedzone 3 miesiące ma jakies super umiejętności jakie zostały opisane a taki gracz jak Basia2006 ma na serwerze 2 minuty i nie wie co sie dzieje ze gracz Gural2006 jest szybki lata itd. A ona nie ma nic i wychodzi z serwera w poszukiwaniu innego. Jestem stanowczo na NIE

Pozdrawiam Kuba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Kolega @Jakub Jakub ;) bardzo dobrze odpowiedział ci na ten pomysł. Chciałbym zauważyć, że plac jest serwerem 4fun a nie RPG typu metin.

Więc także jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tivo   
Napisano (edytowane)

uwierzcie mi że szansa na to że kura dropnie z ciała jest naprawdę niewielka lecz możliwa a ilość punktów przyznawanych za zabicie kury to 1pkt za małą i od 1 do 25pkt za dużą 

każdy bonus jest przyznawany tylko na jedną rundę oraz można mieć tylko jeden aktywny 

plugin głównie nadaje się do trybu MiniGame i Course  gdzie gra jednego gracza nie wpływa  na drugiego 

a bonusy takie jak god mode czy one shot one kill można wyłączyć 

a w przypadku speed prędkość poruszania może zwiększyć się od +10% do +100% 

podobnie jest z grawitacją 

a w trakcie niewidzialności nie można strzelać ani bić nożem 

myślę że ten mod na pewno spodoba się słabszym graczom a dla osób bardziej zaawansowanych będzie to pewne urozmaicenie rozgrywki 

tak jak pisałem wyżej plugin można skonfigurować na wiele sposobów co umożliwia przystosowanie go pod każdy serwer

Edytowane przez tivo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Koncepcja point shopu jak najbardziej na plus, natomiast same bonusy zupełnie nie pasują do naszego serwera. Mogę podać masę przykładów, gdzie jakiekolwiek bonusy np. dodatkowych 10% hp powoduje, że gracz zyskuje znaczną przewagę, tak samo jak podniesienie grawitacji, czy też prędkości poruszania się. Jak @Just MeRaX słusznie zauważył, takie coś pasowałoby do serwera rpg, w związku z czym pomysł odrzucam.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Dla mnie wszystko ok. tylko nagrodami byłyby unikalne skiny #punkty   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Ten plugin jest dobry, by przyciągnąć graczy na serwer. Nie wiem jak działają te bazy msql itp, ale może dałoby sie zrobić tak, by te zdobywane punkty były stałe. Zrobiłoby się cennik i za określoną ilość punktów odblokowywawało by się jakieś skiny traile itp. Pasuje to do koncepcji serwera f2p gdzie nie płaci się za vipa by mieć takie rzeczy, a byłoby to nagrodzeniem graczy za grę na serwerze i zachęceniem do gry na nim.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

@bokuser @Heroes czytanie ze zrozumieniem się kłania. W pierwszym poście są screeny widoków menu dostępnych opcji w pluginie i jedyna rzecz, która nadawałaby się na ten serwer to traile, nic więcej. Skin jest przyznawany automatycznie w momencie zakupu bonusu. Baza danych służy właśnie do tego, aby zapisać stan punktów.

Pozdrawiam

Remzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

No ale plugin jest autorski i jest możliwość pełnej konfiguracji. Tivo pisał, że można zablokować niektóre bonusy, może nawet mógłby je wywalić i dodać więcej skinów, traili, kolorowych celownikow do awp. Skin jest przyznawany automatycznie po zakupie bonusu, może to uniemożliwia posiadanie kilku przedmiotów z tej samej kategorii, ale jak nam się znudzi jakiś skin to kupujemy nowy.

@Remzo pisząc, że plugin jest dobry miałem na myśli zamysł takiego sklepiku i punktów, który wynagradza graczy za ich grę. Niestety nie znam sie na pluginach, ale może są dostępne takie, które funkcjonują tak jak pisałem wyżej.

I ja też również pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Poczekacie jeszcze kilka tygodni, to może uda mi się dokończyć przepisywanie mojego starego sklepu, który funkcjonował za czasów cs:s. Nie podaje konkretnej daty, ponieważ pochłania to wiele czasu, którego nie mam, lecz informuję tylko, że pracuję nad czymś takim. Chyba, że będziecie niegrzeczni, to się nie doczekacie :)

Ponieważ tzw "Lolaplugin" zaproponowany przez @tivo nie spełnia naszych oczekiwań, pozwolę sobie zamknąć temat.

Pozdrawiam

Remzo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.