Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kander   

Cześć. po części do napisania tego tematu skłoniły mnie wczorajsze bany hereosa i janka. Chciałbym zaproponować amnestie dla wszystkich graczy, bez wyjątku, przecież zawsze jak bedą coś odwalać to mozna ich znowu zbanować. A tych wyżej wymienionych graczy uważam za duża część tego serwera, grają na nim na prawdę długo. Ponadto tworzą tez swego rodzaju atmosfere jak nie ma nikogo z mikrofonem, pogadaja poopowiadaja, powspominają o graczach, którzy tu kiedyś grali np. Donald, i pośmieszkuja. Odrazu na serwerze jest wtedy weselej, a to, że czasem coś odwalą, to się zdarza każdemu A wracając do tematu Amnestii. Z opowiadań stałych graczy dowiedziałem się, że kiedyś po południu serwer potrafił być pełen, a teraz gra 10 osób na krzyż. Myślę, że może część zbanowanych graczy chętnie by wróciła na ten serwer, a co za tym idzie również wrócili by gracze, którzy kiedyś tu grali, ale przestali grać, bo zobaczyli co tu się dzieje.
 Pozdrawiem Kander

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Prima Aprilis było 11 dni temu. Pozdrawiam (ಠ ͜ʖಠ) 

PS większość tych graczy, o których się wspomina ma PBana*. Co więcej, mówisz, żeby odbanować wszystkich bez wyjątku - czyli takiego maneja, czy inne mameje które celowo atakowały infrastrukturę SG też mamy odbanować*?  Ludzie nie grają na serwerze z wielu różnych powodów - dorośli, nie mają czasu, mają bana*, czy po prostu CS im się znudził. Dalej - "przecież zawsze jak bedą coś odwalać to mozna ich znowu zbanować." - TY BĘDZIESZ ICH BANOWAŁ*? 
Póki co proponujesz dodatkowy nakład pracy dla malej grupy administratorów, ktorzy nie zamierzają każdej wolnej chwili spędzać na forum czy na oglądaniu demek.

@Kander w miejsce gwiazdek (*) dopisz XD, bo Twój post to kopalnia beki i złoto kwietnia 2018.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Niestety ale serwera nie da się już naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

miałem zamknąć temat, ale dam wam się wypowiedzieć.

@Rzuf wszystko się da naprawić, wystarczy tylko innym nie szkodzić #pdk

@janek Tobie to podobno już wczoraj śpiewali :bitchplease:

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OsheexDD   

@janek comeeback 😢

A tak na serio, myślę, że mies. bana to zbyt długa kara. Taki Dezyl, czy Tusk powinni dostać drugą szanse ;P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
20 minut temu, Jesus napisał:

@Rzuf wszystko się da naprawić, wystarczy tylko innym nie szkodzić #pdk

Możesz jaśniej wytłumaczyć o co ci chodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

@Rzuf nie odwalać takich cyrków jak Janek? To tylko przykład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@OsheexDD zbyt krótka*

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
janek   

@Jesus Aż tak mnie wielbisz, że co chwile coś o mnie ? miło mi ale to nie jest moje odwołanie od bana. Ja o tobie nic nie pisze chociaż mam sporo to powiedzenia. Albo w sumie @Rzuf na pewno nie możesz robić takich rzeczy jak najlepszy kolega jesusa bo dostaniesz perma ;]]]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OsheexDD   
Napisano (edytowane)

@jesus

niby czemu niezbyt długa 

Edytowane przez OsheexDD
błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Tak właściwie to ja żadnego punktu regulaminu nie złamałem, nie jest określone ile gracz ma czasu na wybranie zabawy. Fakt, że trwało to kilka minut, ale chciałem podjąć dobrą decyzję, a to, że zabawę wybierałem akurat, gdy ktoś wpisywał killa, by sprawdzić co za gagatek tak długo się zastanawia, jest oczywiście przypadkiem :D

Co do amnestii to pisałem już kiedyś o tym w dziale adminów, bo bądź co bądź duża ilość permów jest z dupy. (Dezyl, Asko, Ax3yr czy Donald) Po dostaniu perma za dość nieszkodliwe przewinienia, część z nich zaczęła działać na szkodę serwera itp, ale mi chodzi o to za co perma dostali. Sam Jesus pisał, że na każdego znajdzie się jakiś powód do bana, ale administracja dalej nie widzi tego, że dawanie permów za 1 głupiego teamkilla, lub obrazę czyjejś rodziny po czym administrator biszkopt robi dokładnie to samo(obraża rodzinę icetea) jest śmieszne. Może gdy serwer będzie stał pusty do niektórych do dotrze. Unbana nie chcę, gdybym był adminem sam bym sobie dał za takie coś bana, ale miło mi przeczytać takie słowa na forum.

Remzo oddaj czatboxa.

Pozdrawiam Heroes ;)

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej, weź ktoś zamknij ten temat, bo to wygląda jak wylewanie żali osób, które zamiast napisać coś sensownego, to tylko podkreślają jak zła jest administracja i jak psuje serwer.

A propozycja autora tematu i tak pewnie nie przejdzie.

P.S. Jak ktoś ma zażalenia na temat administracji, to czemu bardzo rzadko widzę jakieś skargi w kierunku konkretnych osób/adminów na forum? Jak teraz patrzę to w ostatnim czasie ile było skarg na administratora? Jedna?

Jak zobaczyliście otwarty temat to każdy nagle ma dużo do powiedzenia.

Ponadto czemu nie wypowiedzą się osoby permanentnie zbanowane, tylko w ich imieniu stwierdzacie, że bany są niesłuszne i powinni wrócić? Dajcie im znać i niech sami powiedzą, co myślą, zamiast robić za adwokatów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)
15 minutes ago, janek said:

@Jesus Aż tak mnie wielbisz, że co chwile coś o mnie ? miło mi ale to nie jest moje odwołanie od bana. Ja o tobie nic nie pisze chociaż mam sporo to powiedzenia. Albo w sumie @Rzuf na pewno nie możesz robić takich rzeczy jak najlepszy kolega jesusa bo dostaniesz perma ;]]]

Nawiązałem do autora temat, jakby nie patrzeć cały ten topic został zainicjowany przez karę dla Ciebie i @Heroesa. Nie musisz się czuć wyjątkowy.

13 minutes ago, OsheexDD said:

@jesus

niby czemu niezbyt długa 

bo wiedział doskonale co robi. Co więcej, jako były administrator mógłby zachować resztki godności i nie odwalać takiego ZOO.

12 minutes ago, Heroes said:

Tak właściwie to ja żadnego punktu regulaminu nie złamałem, nie jest określone ile gracz ma czasu na wybranie zabawy. Fakt, że trwało to kilka minut, ale chciałem podjąć dobrą decyzję, a to, że zabawę wybierałem akurat, gdy ktoś wpisywał killa, by sprawdzić co za gagatek tak długo się zastanawia, jest oczywiście przypadkiem :D

Co do amnestii to pisałem już kiedyś o tym w dziale adminów, bo bądź co bądź duża ilość permów jest z dupy. (Dezyl, Asko, Ax3yr czy Donald) Po dostaniu perma za dość nieszkodliwe przewinienia, część z nich zaczęła działać na szkodę serwera itp, ale mi chodzi o to za co perma dostali. Sam Jesus pisał, że na każdego znajdzie się jakiś powód do bana, ale administracja dalej nie widzi tego, że dawanie permów za 1 głupiego teamkilla, lub obrazę czyjejś rodziny po czym administrator biszkopt robi dokładnie to samo(obraża rodzinę icetea) jest śmieszne. Może gdy serwer będzie stał pusty do niektórych do dotrze. Unbana nie chcę, gdybym był adminem sam bym sobie dał za takie coś bana, ale miło mi przeczytać takie słowa na forum.

Remzo oddaj czatboxa.

Pozdrawiam Heroes ;)

Złamaliście Heroes przynajmniej 2 punkty regulaminu, §1, pkt 2., oraz §1, pkt. 17.

Heroes, teraz muszę się z Tobą bardzo nie zgodzić. To, że dostali bana za "nieszkodliwe" sprawy Twoim zdaniem było podsumowaniem ich zeszlych kar - każda z tych postaci miała postawione ultimatum bazując na ich historii SB. Nie chcieli się dostosować, to sami się wyeliminowali  ¯\_(ツ)_/¯

Temat zamykam ze względu na ogólną jałowość dyskusji.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.