Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, post dotyczy usunięcia/zmiany ustawień mapy mg_tower_ace. Mapa jest zdecydowanie tt, nie dość, że ct ma tylko dwie opcje (nie licząc zbugowanego helikoptera) schody oraz 2. windy, to świadczą o tym takie rzeczy jak: Skakanie tt na początku rundy na resp ct, co czasami nie pozwala nawet skorzystać z windy/schodów, kampienie na górze przy windach (na prawdę ciężko zabić osobę na górze, tym bardziej jak jest ich kilku np. 3-4) lub przy drzwiach przy wejściu od strony schodów czy kampienie na samej górze co utrudnia wygranie rundy ct. Od @Remzo usłyszałem, że świadczy to o tym, że ct nie umie grać. Przypominam, iż jeśli tt kampi na samej górze patrząc na drabinki/czekając na moment ratowania zakładnika, to ciężko go/ich zabić ze względu na znikomą celność strzałów na drabince oraz moment zaskoczenia, gdy tt nagle zeskakuje na piętro gdzie znajdują zakładnik. Kolejną sprawą jest helikopter, który jest zbugowany, nie dość, że przeważnie się wypada to jeszcze komenda phys_pushscale ma sporą wartość, co sprawia, że przy strzelaniu w niego lata on jak balon. Gdyby helikopter został naprawiony, mapa była by zdecydowanie bardziej wyrównana. Nie raz słyszałem, że mapa jest chu*owa i po części się zgadzam. Byłbym wdzięczny za zmienienie ustawień mapy/zamienienie jej na jakąś ciekawo mapę typu ffa. Zaprasza go rozmowy o tej mapie. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

~Brzęczy

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie mapa ta powinna zostać zastąpiona inną mapą z hostami gdyż.

-dziwne działanie ratowania hostów skaczesz z dachu ty giniesz a host jest uratowany

-zbugowany helikopter chyba nonejm coś próbował jakichś komend, ale nie wiem czy to zadziałało. Wystarczy w niego strzelić i on wystrzelony zostaje jak rakieta na 2 stronę mapy, poza tym da się nim latać jedynie do góry, gdy spróbujemy skręcić najzwyczajniej z niego wypadamy albo kręcące się u góry śmigło odcina nam głowę. Po śmierci pilota helikoptera ten zza grobu dalej może nim sterować.

-Winda widmo raz działa normalnie i można nią jeździć, a raz podłoga znika, niby jest, ale się z niej wypada na sam dół szybu, którym porusza się winda, co skutkuje śmiercią biednego użytkownika.

-Przyciski do przywoływania windy, nim zdąży zjechać na dół można ją przywołać do góry, a co za tym idzie nigdy pasażerowie z dołu do niej nie wsiądą.

a jak już jesteśmy przy mapach typu inne to błagam wywalcie tę mapę polar panic, nie wiem co ona tyle robi na placu jak po prostu nie działa.

Jeździ się na niej na jakichś niedźwiedziach polarnych i się po kolei ginie nawet jak nie wypadnie się za arenę, pomysł mapy fajny, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia, chyba że to mapa z sourca to wszystko jasne dlaczego działa tak słabo :) 

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Napisano (edytowane)

Map FFA  jest ich jak teraz  3  i w tym temacie się nic nie zmieni.  (no chyba że zostaną usunięte)- Nie ciągnijcie wątku został on jasno i wyraźnie podsumowany przy okazji innego tematu .

Co do mg tower
1. Należałoby zmienić freeztime na 10 sec - pozwoli to na spokojny zakup broń przez CT bez pushowania ze scoutami i strzelania do nich, oraz skakania z góry
2. Należałoby zmienić phys pushscale na 1 - pozwoli to w miarę działać helikopterowi.

Te dwie komendy wyeliminują kłopoty związane z funkcjonowaniem mapy poza hostami.

Druga propozycja to usunięcie tej mapy - innej drogi nie widzę.

Można ją ustawić na cvarach jednakowoż wymaga to czasu ale to już w kwesti @Remzo

14 minut temu, Heroes napisał:

-zbugowany helikopter chyba nonejm coś próbował jakichś komend, ale nie wiem czy to zadziałało. Wystarczy w niego strzelić i on wystrzelony zostaje jak rakieta na 2 stronę mapy, poza tym da się nim latać jedynie do góry, gdy spróbujemy skręcić najzwyczajniej z niego wypadamy albo kręcące się u góry śmigło odcina nam głowę. Po śmierci pilota helikoptera ten zza grobu dalej może nim sterować.

Co do helikoptera sprawdziłem kilka komend jedynie phys pushscale pozwala na "w miarę" funkcjonowanie helikoptera 

Chciałbym przypomnieć, że do propozycji usuwania map jest od tego odpowiedni temat 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.