Skocz do zawartości
Fliper (SirFliper)

<TTT> SirFliper

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 19
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:47512221
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem na tym serwerze operatorem
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chce być administratorem bo rozumiem. Rozumiem, że grono administracyjne ma szkołę, pracę i życie towarzyskie. Rozumiem że nie każdy ma siłę grać na serwerze cały czas i dlatego rozumiem że często nie ma nikogo z administracji na serwerze. Byłem tu operatorem słabym lecz pryzmat czasu dał mi do zrozumienia co robiłem źle i czego mam unikać. Wielu adminów zrezygnowało lub zrobiło sobie przerwę, więc chciałbym godnie zapełnić lukę po nich. Proszę o wyrozumiałe podejście do sprawy i nie patrzenie na moje uczynki sprzed 2 lat.  Proszę o przyznanie mi okresu próbnego bym mógł pokazać że będę dobrym pomocnikiem gracza
Pozdrawiam Fliper

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

eech, nie byłem z tym zgodny, patrząc na to co zrobiłeś. Ale sądząc po tym jak o te uprawnienia się starasz to albo oznacza to, że bardzo chcesz być naszym adminem albo kompletnie chcesz zniszczyć serwer:pffcht:. Uważam, że można Cię przyjąć na okres próbny.

Masz moje zezwolenie. Zobaczymy jak się sprawować będziesz.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   

Ogarnięty, opanowany, można mu zawsze ufać.

Na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lewuz   

Ogarnięty, pomocny gracz.

Sądzę, że sprawdziłby się w roli administratora zwłaszcza, że kiedyś miał tu operatora.

Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pr!d3   

Gracz miły, ogarnięty, zna się trochę na byciu adminem. Kiedyś co prawda nieźle odwalił ale myślę że po tak długim czasie zasługuje na kolejną szanse. Innymi słowy jestem za przyjęciem tego kandydata na okres próbny. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Gracz toksyczny dla młodszych graczy, nie raz rzucający różnymi tekstami do nich pod nieobecność administracji. Funkcja lokalnego wyciszenia gracza jest mu najwidoczniej nieznana. Nie wyobrażam sobie, żeby "dobry pomocnik gracza" rzucał tekstami pokroju "zamknij mordę" do 10-12 letnich graczy, kiedy ich głos piszczy na mikrofonie. Szczególnie przy tym, jak aktualnie na serwerze średnia wieku może być chwilami dosyć niska. Nie rozumiem, jak w wieku 19 lat można naskakiwać na prawie o połowę młodsze osoby z powodu gry komputerowej - coś takiego powinno z góry dyskwalifikować kandydata na jakiekolwiek stanowiska zajmujące się graczami.

Jeszcze jedno:

Wielu adminów zrezygnowało lub zrobiło sobie przerwę, więc chciałbym godnie zapełnić lukę po nich.

Nie jestem pewien, po jakim adminie chcesz zapełnić lukę z takim zachowaniem. Żaden z adminów nie był aż w taki perfidny sposób nieprzyjemny dla młodszych graczy i mam nadzieję, że takiego admina na tym serwerze nigdy nie będzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mocne słowa po tym jak się pokłóciliśmy, mam nawet nagrane jak mówię do ciebie te słowa skierowane tylko do ciebie przez calą mapę powiedziałem tylko długie csss żeby zagłuszyć pewnego mlodszego gracza który miał mikrofon zdecydowanie za blisko twarzy lecz to ty jesteś pierwszy do zabijania krzycząc:

Spoiler

MAM WYJEBANE CZY JESTEŚ T CZY NIE JEDEN INNO W TĄ CZY TĄ RÓŻNICY NIE ZROBI

Byłeś braciak ale czas pokazał że jesteś strasznym hipokrytą który uważa że jest nietykalny i wszystko mu wolno bo kiedyś tu rządził.

Tutaj wklejam dowód mojego przewinienia i rdma ze strony kery (przecież mam wh żeby zobaczyć czy idziesz prosto w lewo czy w prawo)

Smutne to trochę że osoba która była mi wzorem gracza na początku teraz stała się kimś takim.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   
Napisano (edytowane)

Kera, odnośnie niemiłego traktowania młodszych graczy to przypomina mi się pewna sytuacja, która miała miejsce niedawno. Byłeś traitem, ale jako, że kolega traitor krzyczał ci na traitor voice czacie postanowiłeś go wydać. Nie wiem czy to jest to "godne" traktowanie młodszych.

Edytowane przez raver

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

@raver wydaje mi się, że jest różnica między graczem (jakim teraz jestem na serwerze, żadnych obowiązków jako takich nie posiadam) a kimś, kto jest kandydatem czy też samym administratorem. Nie czuje potrzeby bycia przykładnym/pomocnym graczem w momencie, gdy nie muszę - wolę grać dla przyjemności. Jako ktoś, kto chce być administratorem wydaje mi się, że Fliper powinien (?), ale jakoś tego nie widać. W przeciwieństwie do niektórych, nie drę mordy po młodych graczach tylko dlatego, że są młodzi. 

@Fliper (SirFliper) Zawsze na serwerze było tak, że jeśli miałeś powód do zabicia, to nie jest to RDM. Dostałeś prosty komunikat - nie idź za mną. Po chwili odwracam się, stoisz ciut dalej za mną i celujesz mi w plecy. Poszedł na kolejnej mapie report, Gerard go bodajże sprawdził - jak mogłeś zauważyć, nie zostałem za to ukarany. Możesz jednak nadal żyć w przekonaniu, jak to bezczelnie cię zrdmowałem - co kto lubi. Zdań wyrwanych z kontekstu nie komentuje, bo to żałosny poziom argumentów.

Sytuacje z dzisiaj nie mają nic wspólnego z tym, że wszystko co opisałem w moim poście jest prawdą. Nie przeczę, że były powodem, czemu napisałem tego posta - staram się nie wypowiadać w podaniach na TTT, gdy najzwyczajniej na świecie nie znam/nie grałem z ludźmi. Ty jednak pokazałeś się już ze złej strony wcześniej jako operator, aktualnie nie widzę wcale, abyś nadawał się lepiej niż wtedy - wręcz przeciwnie. Jeśli wolisz myśleć, że kieruje mną złość, zamiast przyjąć to jako krytykę, to trudno - nie moje zmartwienie. 

Miłego dnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Przyjmuje twoją krytykę na klatę lecz napisałeś to po naszym "spięciu", przestrzegam regulaminu pomagam graczom z komendami, teksturami i innymi rzeczami. Siedziałem z 30 min w czasie wolnym tłumacząc młodszemu graczowi (znacie wiśnie pewnie) jak zainstalować tekstury, ale przecież się pastwię nad nimi.

22 minuty temu, Kare napisał:

Nie czuje potrzeby bycia przykładnym/pomocnym graczem w momencie, gdy nie muszę - wolę grać dla przyjemności.

Nie odczuwam przyjemności w byciu dupkiem dla innych, jeśli tobie się to podoba nie moja sprawa. Lubie pomóc graczowi bo wiem że nie każdy ogarniał i mi też ktoś na początku pomógł bo inaczej bym tu dzisiaj nie grał.

Również miłego dnia

Edytowane przez Fliper (SirFliper)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.