Skocz do zawartości
Fliper (SirFliper)

<TTT> SirFliper

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 19
2. Adres e-mail. [email protected]
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:47512221
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Byłem na tym serwerze operatorem
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chce być administratorem bo rozumiem. Rozumiem, że grono administracyjne ma szkołę, pracę i życie towarzyskie. Rozumiem że nie każdy ma siłę grać na serwerze cały czas i dlatego rozumiem że często nie ma nikogo z administracji na serwerze. Byłem tu operatorem słabym lecz pryzmat czasu dał mi do zrozumienia co robiłem źle i czego mam unikać. Wielu adminów zrezygnowało lub zrobiło sobie przerwę, więc chciałbym godnie zapełnić lukę po nich. Proszę o wyrozumiałe podejście do sprawy i nie patrzenie na moje uczynki sprzed 2 lat.  Proszę o przyznanie mi okresu próbnego bym mógł pokazać że będę dobrym pomocnikiem gracza
Pozdrawiam Fliper

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ksawię   

eech, nie byłem z tym zgodny, patrząc na to co zrobiłeś. Ale sądząc po tym jak o te uprawnienia się starasz to albo oznacza to, że bardzo chcesz być naszym adminem albo kompletnie chcesz zniszczyć serwer:pffcht:. Uważam, że można Cię przyjąć na okres próbny.

Masz moje zezwolenie. Zobaczymy jak się sprawować będziesz.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.